Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

DannyKid 06-11-09 11:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Haideti ma, se baga cineva? Drag sau Drift? Ca m-am plictisit sa ma joc cu strainii de pe pLan :(

cmdbass 06-11-09 12:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma bag eu:)
ai pm cu id meu ;)

DannyKid 09-11-09 11:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
Pentru contrazicerile de pe pagina anterioara: 373 maxim cu Mitsubishi Lancer Evo 8 (in poza e 371 deoarece nu am fost atat de rapid sa apas pe tasta de print screen)
Iar dovada cu Skyline o sa o pun si pe aia....
On: Azi am jucat cu CmdBass si ..zic eu ca a iesit super. Am facut si drifting si draging.
La mai multe :twisted:

Later edit: Iata si dovada cu Skyline la 384 pentru ca nu am mai avut unde sa ii dau mai mult, atunci cand i`am dat 391 am incercat pe alta parte pe autostrada. Oricum, masina se duce si mai mult de 391....si nu mint si nu am coduri sau ceva...

Racer_e30 14-11-09 19:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
care te dai la drift ??? hai ca m-am dat pe tractiune spate

Mihai_TK 20-11-09 05:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
salut....as vrea si eu sa ma bag la drift cu cineva:D:D

world cars 26-11-09 18:07

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ai un drift eu nu am hamaki am tunngle e mai bun ca hamaki

StrictGamer 29-11-09 16:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
deci pana la urma s-a dus emh sa dus si serilea alea in care jucati impreuna asai?

DaViD TL 29-11-09 20:06

Re: NFS UG2 Drifters
 
s-a dus emh si cam la vreo 3 luni dupa el sau dus si serile de ug2 oricum de vreo 3 luni chiar nu m-am mai jucat ,sunt curios care se mai da si daca se mai dau sa bage si niste poze ceva

world cars 29-11-09 21:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
nu se mai da nimeni eu sunt in echipa cu 2 baieti faceti-va si voi echipa si o punem de un drift .bafta

Xtremer 30-11-09 17:00

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut. Mi-am luat si eu hamachi. Serveru e 4tuningu2 ?.
Nick : Xtremer
Inca ceva...la drifturi jucati pe Parkade Drift 2?

Ingerasul99 30-11-09 21:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
Se juca pe stadium drift 2 mai mereu, inainte, dar acum ca se face offtopic la greu , nu prea se mai posteaza!

Xtremer 30-11-09 21:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
pai si nu intri la vreo 2-3 ture acu rpd? :D

Vezi ca am dat request la serveru tau. DriftLeague

StrictGamer 04-12-09 16:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
primul meu subaru :):rolleyes2

Ingerasul99 05-12-09 12:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by StrictGamer (Post 2861621)
primul meu subaru :):rolleyes2

asa si?
Diseara la ora 18:00 pe driftleague , va astept sa ne dam!

DaViD TL 05-12-09 19:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai schimbati si voi masina prea mult subaru strica :lol:

Ingerasul99 05-12-09 19:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Frumusel in seara asta! Poate incepeti sa va strange-ti din ce in ce mai multi!Doamen ajuta!

StrictGamer 06-12-09 08:07

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2863767)
asa si?

si prind cu el 363... :???: :P

Ingerasul99 06-12-09 09:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by StrictGamer (Post 2865810)
si prind cu el 363... :???: :P

si ce treaba are cu topicul de drift?
Diseara ora 19:00 o'clock at DriftLeague .
Sa va faceti setarile din timp!

Rog un moderator sa faca curat pe topic!

Styla 06-12-09 10:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
buna tuturor..am o intrebare...cum faceti voi drifturi?

DannyKid 06-12-09 10:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ingerasul99, nu mai stiu daca te am pe mess, dar voi jucati pe pLan?
Ca ma bag si eu deseara, daca e :D
Lasa-mi ID tau pe pM

DannyKid 06-12-09 11:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Styla (Post 2865996)
buna tuturor..am o intrebare...cum faceti voi drifturi?

Daca nu sti sa faci drifturi, inseamna ca tu nu ai jucat nicodata NFS u2.

Masinile de drift, noi le modificam pe DYNO pentru drift.

Si drifturi pe NET, ne jucam cu pLan sau cu Hamachi.
Mai multe detalii nu am ce sa iti dau si nu mai da PM-uri cu astfel de chestii. Eu unul nu ma screm sa iti scriu in PM.

O zi buna !

Styla 06-12-09 11:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 2866132)
Daca nu sti sa faci drifturi, inseamna ca tu nu ai jucat nicodata NFS u2.

Masinile de drift, noi le modificam pe DYNO pentru drift.

Si drifturi pe NET, ne jucam cu pLan sau cu Hamachi.
Mai multe detalii nu am ce sa iti dau si nu mai da PM-uri cu astfel de chestii. Eu unul nu ma screm sa iti scriu in PM.

O zi buna !

da tu te-ai nascut invatat?uite ca eo una nu m-am nascut invatata...defapt..mersi pentru detalii.
O zi buna si tie!

Ingerasul99 06-12-09 14:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Jucam pe hamachi , dar o sa incerc sa fac si pe plan poate merge in paralel , ne auzim diseara!
Styla te pasioneaza jocul cumva, vrei sa te bagi cu noi la una mica?!

DannyKid 07-12-09 20:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Styla (Post 2866194)
da tu te-ai nascut invatat?uite ca eo una nu m-am nascut invatata...defapt..mersi pentru detalii.
O zi buna si tie!

1. Ok. Scuze dar nu am stiut ca esti fata. De obicei nu vorbesc asa sexului feminin.
2. In NFS U2, faci drifturi, in career chiar si la quick race. SI ca sa le faci muult mai bine, iti modifici o masina cu tractiune spate sau integrala si te dai...dar trebuie modificata pe gustul tau, cum ti se pare tie ca e mai ok.
Sper ca am fost de ajutor de data asta.
A...si nu m`am nascut nici eu invatat...doar ca am jucat destul de mult jocul.
EDIT:
@Ingerasul99: CUm adica sa joci in paralel pe hamachi si pLan? eu zic ca e mult mai OK pe pLan. Hamachi e de rahat.
Vezi ca iti iau id de la user.

Ingerasul99 07-12-09 21:04

Re: NFS UG2 Drifters
 
Adica sa pornesc si hamachi si plan si sa fac server si poate merge ! Poate incercam maine seara !

DannyKid 08-12-09 19:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
e careva pe joc?

Styla 11-12-09 17:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2866651)
Jucam pe hamachi , dar o sa incerc sa fac si pe plan poate merge in paralel , ne auzim diseara!
Styla te pasioneaza jocul cumva, vrei sa te bagi cu noi la una mica?!

..da ma pasioneaza.

Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 28666351)
1. Ok. Scuze dar nu am stiut ca esti fata. De obicei nu vorbesc asa sexului feminin.
2. In NFS U2, faci drifturi, in career chiar si la quick race. SI ca sa le faci muult mai bine, iti modifici o masina cu tractiune spate sau integrala si te dai...dar trebuie modificata pe gustul tau, cum ti se pare tie ca e mai ok.
Sper ca am fost de ajutor de data asta.
A...si nu m`am nascut nici eu invatat...doar ca am jucat destul de mult jocul.

nu e nimic.

kenzor 11-12-09 19:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai joaca cineva?:p
ska.grin,si jucam ;;)

Ingerasul99 11-12-09 23:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
Inca se joaca, la scara mica,nu ca in trecut!

DaViD TL 12-12-09 14:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu o sa mai fie niciodata cea ce a fost inainte cei vechi stiu despre ce e vorba , kenzor cand vin in tl poate facem un nfs face2face ;)

kenzor 12-12-09 15:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
ar fi super :D..ma anunti ..

DannyKid 13-12-09 12:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by kenzor (Post 2882799)
mai joaca cineva?:p
ska.grin,si jucam ;;)

Ce e ska.grin ?:D :oops:

Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2883441)
Inca se joaca, la scara mica,nu ca in trecut!

Quote:

Originally Posted by DaViD TL (Post 2884717)
Nu o sa mai fie niciodata cea ce a fost inainte cei vechi stiu despre ce e vorba , kenzor cand vin in tl poate facem un nfs face2face ;)

Putem juca si ca inainte mestere.
Eu sunt disponibil oricand. Am vazut ca acum merge bine pe pLan.
De ce sa nu facem iarasi?
Pe mine anuntati-ma...Ingerasule, David si care ma mai aveti pe messenger, cand intrati anuntati-ma.
Quote:

Originally Posted by kenzor (Post 2884855)
ar fi super :D..ma anunti ..

Asa e, ar fi super. Sa anunte lumea, si jucam :D

Ingerasul99 13-12-09 12:38

Re: NFS UG2 Drifters
 
Diseara in jurul ore 18:00-19:00 ne adunam. Verificati-va conexiunile inainte , nu vreau sa remediez bubele altora si sa ii intarzii pe alti!

DannyKid 13-12-09 12:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2887164)
Diseara in jurul ore 18:00-19:00 ne adunam. Verificati-va conexiunile inainte , nu vreau sa remediez bubele altora si sa ii intarzii pe alti!

- - - - - - - - - - - :peace: - - - - - - - - - - -

cmdbass 13-12-09 13:06

Re: NFS UG2 Drifters
 
Daca jucati pe pLan ma bag si eu de placere..ca nu sunt cine stie ce :D
Pe lighthouse jucati?

DannyKid 13-12-09 13:32

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by cmdbass (Post 2887254)
Daca jucati pe pLan ma bag si eu de placere..ca nu sunt cine stie ce :D
Pe lighthouse jucati?

Lighthouse si City Lights...pentru mine sunt cele mai populare si...cele mai de drift, alea cu arenele, mai ales cele mici, nu ma inteleg deloc cu ele...:sad:

DannyKid 13-12-09 15:35

Re: NFS UG2 Drifters
 
Azi am jucat cu Ingerasul99 si cu Stylaaa.
Am descoperit o noua metoda:
Cine se face server, poate lasa si hamachi si pLan deschise si playerii din hama si plan pot intra simultan.
Oai ca nu mai stiu cum am zis atunci mai Ingerasule, cand vezi asta sa postezi exact ce si cum.
Cine mai vrea sa joace, o mai pune`m de`a latu` mai pe seara...gen 7-8

Ingerasul99 13-12-09 16:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 2887700)
Azi am jucat cu Ingerasul99 si cu Stylaaa.
Am descoperit o noua metoda:
Cine se face server, poate lasa si hamachi si pLan deschise si playerii din hama si plan pot intra simultan.
Oai ca nu mai stiu cum am zis atunci mai Ingerasule, cand vezi asta sa postezi exact ce si cum.
Cine mai vrea sa joace, o mai pune`m de`a latu` mai pe seara...gen 7-8

Era idee ca serverul poate fi facut de un user care e activ si pe hamachi si pe plan , dar doar useri din hamachi pot activa, pe plan nu se gaseste serverul!

Racer_e30 13-12-09 17:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
in seara asta jucati ??? daca da imi dai un prv me sau buzz si imi spuneti pe ce jucati de preferat ar fii pLAN salut

Styla 13-12-09 17:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
nope...nu intra nimeni?


All times are GMT +2. The time now is 07:45.

- Copyright 2026 4Tuning