![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Haideti ma, se baga cineva? Drag sau Drift? Ca m-am plictisit sa ma joc cu strainii de pe pLan :(
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ma bag eu:)
ai pm cu id meu ;) |
Re: NFS UG2 Drifters
2 Attachment(s)
Pentru contrazicerile de pe pagina anterioara: 373 maxim cu Mitsubishi Lancer Evo 8 (in poza e 371 deoarece nu am fost atat de rapid sa apas pe tasta de print screen)
Iar dovada cu Skyline o sa o pun si pe aia.... On: Azi am jucat cu CmdBass si ..zic eu ca a iesit super. Am facut si drifting si draging. La mai multe :twisted: Later edit: Iata si dovada cu Skyline la 384 pentru ca nu am mai avut unde sa ii dau mai mult, atunci cand i`am dat 391 am incercat pe alta parte pe autostrada. Oricum, masina se duce si mai mult de 391....si nu mint si nu am coduri sau ceva... |
Re: NFS UG2 Drifters
care te dai la drift ??? hai ca m-am dat pe tractiune spate
|
Re: NFS UG2 Drifters
salut....as vrea si eu sa ma bag la drift cu cineva:D:D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ai un drift eu nu am hamaki am tunngle e mai bun ca hamaki
|
Re: NFS UG2 Drifters
deci pana la urma s-a dus emh sa dus si serilea alea in care jucati impreuna asai?
|
Re: NFS UG2 Drifters
s-a dus emh si cam la vreo 3 luni dupa el sau dus si serile de ug2 oricum de vreo 3 luni chiar nu m-am mai jucat ,sunt curios care se mai da si daca se mai dau sa bage si niste poze ceva
|
Re: NFS UG2 Drifters
nu se mai da nimeni eu sunt in echipa cu 2 baieti faceti-va si voi echipa si o punem de un drift .bafta
|
Re: NFS UG2 Drifters
Salut. Mi-am luat si eu hamachi. Serveru e 4tuningu2 ?.
Nick : Xtremer Inca ceva...la drifturi jucati pe Parkade Drift 2? |
Re: NFS UG2 Drifters
Se juca pe stadium drift 2 mai mereu, inainte, dar acum ca se face offtopic la greu , nu prea se mai posteaza!
|
Re: NFS UG2 Drifters
pai si nu intri la vreo 2-3 ture acu rpd? :D
Vezi ca am dat request la serveru tau. DriftLeague |
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
primul meu subaru :):rolleyes2
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Diseara la ora 18:00 pe driftleague , va astept sa ne dam! |
Re: NFS UG2 Drifters
mai schimbati si voi masina prea mult subaru strica :lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Frumusel in seara asta! Poate incepeti sa va strange-ti din ce in ce mai multi!Doamen ajuta!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Diseara ora 19:00 o'clock at DriftLeague . Sa va faceti setarile din timp! Rog un moderator sa faca curat pe topic! |
Re: NFS UG2 Drifters
buna tuturor..am o intrebare...cum faceti voi drifturi?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ingerasul99, nu mai stiu daca te am pe mess, dar voi jucati pe pLan?
Ca ma bag si eu deseara, daca e :D Lasa-mi ID tau pe pM |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Masinile de drift, noi le modificam pe DYNO pentru drift. Si drifturi pe NET, ne jucam cu pLan sau cu Hamachi. Mai multe detalii nu am ce sa iti dau si nu mai da PM-uri cu astfel de chestii. Eu unul nu ma screm sa iti scriu in PM. O zi buna ! |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
O zi buna si tie! |
Re: NFS UG2 Drifters
Jucam pe hamachi , dar o sa incerc sa fac si pe plan poate merge in paralel , ne auzim diseara!
Styla te pasioneaza jocul cumva, vrei sa te bagi cu noi la una mica?! |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
2. In NFS U2, faci drifturi, in career chiar si la quick race. SI ca sa le faci muult mai bine, iti modifici o masina cu tractiune spate sau integrala si te dai...dar trebuie modificata pe gustul tau, cum ti se pare tie ca e mai ok. Sper ca am fost de ajutor de data asta. A...si nu m`am nascut nici eu invatat...doar ca am jucat destul de mult jocul. EDIT: @Ingerasul99: CUm adica sa joci in paralel pe hamachi si pLan? eu zic ca e mult mai OK pe pLan. Hamachi e de rahat. Vezi ca iti iau id de la user. |
Re: NFS UG2 Drifters
Adica sa pornesc si hamachi si plan si sa fac server si poate merge ! Poate incercam maine seara !
|
Re: NFS UG2 Drifters
e careva pe joc?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
mai joaca cineva?:p
ska.grin,si jucam ;;) |
Re: NFS UG2 Drifters
Inca se joaca, la scara mica,nu ca in trecut!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu o sa mai fie niciodata cea ce a fost inainte cei vechi stiu despre ce e vorba , kenzor cand vin in tl poate facem un nfs face2face ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
ar fi super :D..ma anunti ..
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Quote:
Quote:
Eu sunt disponibil oricand. Am vazut ca acum merge bine pe pLan. De ce sa nu facem iarasi? Pe mine anuntati-ma...Ingerasule, David si care ma mai aveti pe messenger, cand intrati anuntati-ma. Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Diseara in jurul ore 18:00-19:00 ne adunam. Verificati-va conexiunile inainte , nu vreau sa remediez bubele altora si sa ii intarzii pe alti!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Daca jucati pe pLan ma bag si eu de placere..ca nu sunt cine stie ce :D
Pe lighthouse jucati? |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Azi am jucat cu Ingerasul99 si cu Stylaaa.
Am descoperit o noua metoda: Cine se face server, poate lasa si hamachi si pLan deschise si playerii din hama si plan pot intra simultan. Oai ca nu mai stiu cum am zis atunci mai Ingerasule, cand vezi asta sa postezi exact ce si cum. Cine mai vrea sa joace, o mai pune`m de`a latu` mai pe seara...gen 7-8 |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
in seara asta jucati ??? daca da imi dai un prv me sau buzz si imi spuneti pe ce jucati de preferat ar fii pLAN salut
|
Re: NFS UG2 Drifters
nope...nu intra nimeni?
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:45. |
- Copyright 2026 4Tuning