![]() |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
De la cbr a luat bataie ,iar cursa cu gtr-u am inteles ca a batut bmv-ul
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Foarte tare ursu !!! Cred ca la momentul asta esti nr 1!!!
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
ar fi interesant o incercare cu porsheul din oradea care e destul de potent si cred ca e una din primele 3-4 cele mai rapide masini din tara la acest moment.
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
bobi.. poate ajungi si tu la anu' la o etapa DragRacing la Satu Mare sau in Ungaria ;) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Vreau o cursa:)) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
din mers de la 80 km/h ...
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Cand e ? Ceva poze cu pista? |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Din ce stiu eu cursele adevarate sunt numai de pe loc 400 m. Asta nu inseamna ca bobimom nu e o masina foarte rapida |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Fenomenala masina, recunosc ca nu ma asteptam sa bati GTR-ul lui George.
BRAVO |
Quote:
Quote:
Cu cea mai mare placere.....ma simt onorat pt aceasta invitatzie! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
calendarul competitional Drag Racing 2009 s'a incheiat.
prima etapa Drag Racing 2010 probabil ca va in in luna Martie, cum a fost si in anii trecuti. felicitari pt. masina si bafta in continuare cu ea ;) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
M-am inscris deja si sper sa scot si eu un timp de 10 sec de data asta. Ramane atunci cu Boby si George candva in Ungaria sau la Satu Mare daca va fi in curand. |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
eu cred ca tu nu citesti cu atentie ce am scris eu :-)
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
ma refer la curse organizate pe 1/4mile, cu un sistem de cronometrare profesional, cu semafor si timeslip.. numai bine ;) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Felicitari si pentru cursa cu MTJ
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
vii la tulcea sau ma agit degeaba sa termin pana atunci ? :)
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Este adevarat ca te-ai dat de 3 ori cu RS6le si te-a batut de tot atatea ori !?
Ca vad ca nu scrie nimic pe aici de asa ceva ! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Oricum, respect mashinii cat si proprietarului....CEVA DEOSEBIT! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
sa inteleg ca weekendul trecut nu te-ai intalnit cu el?
acum ar trebui sa-l bati , nu? |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
veniti toti la Tulcea dar nici unul nu ajungeti. Nici o problema ajung eu de la 1000 km :D
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
F interesant ce vad aici !
Cum bine stiti chiar nu am un hobby din a posta si va asigur ca nu imi angajez nici avocati! Atat va pot spune ca masina lui Bobi fuge f f tare , si il felicit si pe aceasta cale , cum am facuto si live , dar pana acum de pe loc nu m-a batut ! De asemenea GTR-ul e o masina f f tare si sper ca George sa rezolve problemele cat mai repede ! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Felicitari tuturor pt Fair-Play - e lucru mare in zilele de astazi - ma bucur ca nu muscati din marul discordiei aruncat de altii!
Bravo mah baieti !!! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
observ ca un domn moderator binevoitor sterge anumite posturi....
raman in schimb cele care arunca cu rahat in munca omului depusa ptr a isi modifica masina. MULTUMESC DOMNULUI MODERATOR CARE ESTE PARTIMITOR INCA ODATA;),si asta e valabil ptr mai multe thred-uri nu doar aici ps.ma astept sa dispara si postul asta;) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
dar sa faceti bine sa ajungeti cu masinile ????
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
nu stiu daca o sa vedem cine este mai cu mot sau fara dar daca ajungem toti acolo sigur va fi fun!!! eu am comandat piesa lipsa si sper pana saptamana viitoare sa ajung!!!
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Foarte bine ma bucur sa aud asta mult succes!
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:51. |
- Copyright 2026 4Tuning