![]() |
Re: Golf V cu usi de Lamborghini
nu fratilor usile acelea cad bine pe un lamborghini nu pe o masina de duzina care o vezi pe toate drumurile
|
Re: Golf V cu usi de Lamborghini
...parerea mea ca vin bine la orice masina sport,mai mica pe inaltime....ii da o nota de sportivitate mai agresiva..
|
Re: Golf V cu usi de Lamborghini
mie unu sincer imi place,nu stiu de ce totzi va hazardatzi atata park atzi avea voi masina aia.......
:evil: :evil: In love with bmw:twisted: :twisted: |
Re: Golf V cu usi de Lamborghini
macar frate punea usi de lambo pe gti in 2 usi ca pe asta arat hidos deoarece usile din spate se deschid normal :)))))))))))))))))
|
Re: Golf V cu usi de Lamborghini
nu prea merge usi tip lambo pe golf
|
Re: Golf V cu usi de Lamborghini
in 85 replayuri abea s-a observat ca nu sunt usile ''de lamburghini'' si nici ''de lamborghini'' ci este un kit LSD (Lambo Style Doors) -(ii felicit pe cei care au scris corect) !
Pana acum ,aproape peste tot s-a concluzionat ca nu da bine pe o masina in 4 sau 5 usi acest kit ! |
| All times are GMT +2. The time now is 04:29. |
- Copyright 2026 4Tuning