![]() |
Re: Modificari custom Bucureşti
Am uitat sa precizez.
Montaj suspensie airride seat leon 2006 ( cel portocaliu) |
Re: Modificari custom Bucureşti
2 Attachment(s)
O prelungire bara BMW E39, ai ceva? Nu ma intereseaza pentru bara M ci ptr. bara normala de nonfacelift.
Ceva ca in poza de mai jos, portiunea marcata cu paranteza alba. La BmW-ul albastru ar tb. montata. |
Re: Modificari custom Bucureşti
1 Attachment(s)
Salut,
Ma intereseaza daca se poate face o bara ca cea din poza pentru un E36 coupe si care ar fi pretul. Multumesc! |
Re: Modificari custom Bucureşti
salut. as vrea sa vopsesc in culoarea masinii elemetele cromate de pe un Logan ph2 si un set de pleoape. poti sa le faci ? cam la ce pret ? multumesc. :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning