Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   Modificari custom Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/119388-modificari-custom-bucuresti.html)

teo911 17-10-11 15:53

Re: Modificari custom Bucureşti
 
Am uitat sa precizez.

Montaj suspensie airride seat leon 2006 ( cel portocaliu)

nt98adu 03-03-13 09:49

Re: Modificari custom Bucureşti
 
2 Attachment(s)
O prelungire bara BMW E39, ai ceva? Nu ma intereseaza pentru bara M ci ptr. bara normala de nonfacelift.

Ceva ca in poza de mai jos, portiunea marcata cu paranteza alba. La BmW-ul albastru ar tb. montata.

masu 18-03-13 11:50

Re: Modificari custom Bucureşti
 
1 Attachment(s)
Salut,

Ma intereseaza daca se poate face o bara ca cea din poza pentru un E36 coupe si care ar fi pretul.

Multumesc!

B997NDL 11-04-13 15:46

Re: Modificari custom Bucureşti
 
salut. as vrea sa vopsesc in culoarea masinii elemetele cromate de pe un Logan ph2 si un set de pleoape. poti sa le faci ? cam la ce pret ? multumesc. :)


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning