Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Legale 28 Martie - Cine participa? (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/114679-legale-28-martie-participa.html)

viorelu 29-03-09 09:57

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
...filmulet pe epitesti:) :
http://www.epitesti.ro/epitesti-video.html

Tutankhamon 29-03-09 11:45

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Am văzut un tip care filma cu camera fiecare cursă de la jumătatea ei pānă la finish, e vreunul dintre voi? Dacă da, să uploadeze şi el filmul undeva să-l luăm şi noi. Mersi anticipat.

Kasp3r 29-03-09 12:39

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
mie unu mi`a placut, vreme frumoasa , multi spectatori, multi participanti din care doar jumate au apucat sa ne arate ce pot masinile ptr ca uni din ei nu au fost fair play si au concurat de mai multe ori alti nemaiapucand sa se dea deloc, aici este vina organizatorilor, cred mosi care tot organizeaza de la pro car sau de unde sunt ar trebui sa se lase de spoortul asta, sa`si duca nepoti`n parc, si`au batut joc de atatia care au venit din alte orase si au pierd vremea degeaba aici. deci dupa parerea mea oorganizare dezastruoasa.

in rest poze mai multe am postat si eu aici https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/114352-380-pitesti-28-03-2009-pics-inside/page-35.html

22VIN 29-03-09 12:53

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
organizare haotica... daca ieri dimineata imi parea rau ca nu m-am bagat, acum ma bucur.
ca impresii din public: 99% din ei erau NULI, se bagau ca animalele in fata, unii dintre noi nu mai puteam sa vedem nimic. oricum, nu pricep de ce erau asa de inraiti sa vada tot, pentru ca nu pricepeau nimic din ce se intampla.
in prima faza am stat langa unii care vorbeau despre BIK. am plecat dupa 2 minute, pentru ca ma bufnea rasul. de ce?: "baaa da bik ce are pe masina?" "eee e 1.6 chipuit." la care intervine unu in discutie: "da ma, are vreo 2-3 cipuri" - am crezut ca mor:)). pe urma ma mut langa unii ce purtau discutii inteligente. una din afirmatii ale unuia ce isi expunea cunostintele lui de "aducator" de masini din germania (dupa ce a fost uimit cum o astra g a facut un e30): "pai pe astra g cel mai mare motor pe benzina e de 1.6". restul habar n-aveau ce masini sunt alea care trec asa repede prin fata lor si se mirau "cum domne "tigaia" aia de vectra (c20let-ul) se duce asa".
in concluzie:
1. descrierea spectatorului clasic de ieri:

"Prostia ta e scut noi n-avem aparare
Cand iti aperi obiectivul transpirat cu ceafa-n
soare
In jurul tau e multe nu intelegi nimic
Si presupui uimit ca esti in caruta cand te bagi
in lift"

2. bik-ule mai cumpara vreo 4 cip-uri si pune-le pe bara ca am auzit ca daca vine aer bine in ele iti dau 200cp de caciula:shock:



Kasp3r 29-03-09 13:03

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
am auzit si eu uni vb de bitza :) ceva`n genu, dar in fine cred ca specimene de`astea exista peste tot , asa am auzit si la craiova si peste tot, nu numai in pitesti.

ag80bik 29-03-09 13:36

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
ma amphetamine,nu e vina mea ca unii vorbesc aiurea.nu stiu de ce te legi mereu de mine,pe bune.eu am avut curajul sa ma dau cu closetu meu.ca am ars un corsa,asta e norocul meu.nu tre sa fii carcotas .cu organizarea ai dreptate,cu "cunoscatorii "de pe margine la fel,dar sa te iei de masina mea nu-mi prea place.asa naspa cum e am bagat ceva bani si mie imi e foarte draga.chiar nu te inteleg.daca ma faceam de ras ,mai ziceam dar asa....

flocea_ro_ab 29-03-09 14:58

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 2193136)
organizare haotica... daca ieri dimineata imi parea rau ca nu m-am bagat, acum ma bucur.
ca impresii din public: 99% din ei erau NULI, se bagau ca animalele in fata, unii dintre noi nu mai puteam sa vedem nimic. oricum, nu pricep de ce erau asa de inraiti sa vada tot, pentru ca nu pricepeau nimic din ce se intampla.
in prima faza am stat langa unii care vorbeau despre BIK. am plecat dupa 2 minute, pentru ca ma bufnea rasul. de ce?: "baaa da bik ce are pe masina?" "eee e 1.6 chipuit." la care intervine unu in discutie: "da ma, are vreo 2-3 cipuri" - am crezut ca mor:)). pe urma ma mut langa unii ce purtau discutii inteligente. una din afirmatii ale unuia ce isi expunea cunostintele lui de "aducator" de masini din germania (dupa ce a fost uimit cum o astra g a facut un e30): "pai pe astra g cel mai mare motor pe benzina e de 1.6". restul habar n-aveau ce masini sunt alea care trec asa repede prin fata lor si se mirau "cum domne "tigaia" aia de vectra (c20let-ul) se duce asa".
in concluzie:
1. descrierea spectatorului clasic de ieri:

"Prostia ta e scut noi n-avem aparare
Cand iti aperi obiectivul transpirat cu ceafa-n
soare
In jurul tau e multe nu intelegi nimic
Si presupui uimit ca esti in caruta cand te bagi
in lift"

2. bik-ule mai cumpara vreo 4 cip-uri si pune-le pe bara ca am auzit ca daca vine aer bine in ele iti dau 200cp de caciula:shock:



lolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))
orcum nu te mira ca asa e peste tot:))

viorelu 29-03-09 15:54

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Bita stai linistit ca nu a zis nimeni nimic rau de tine...cred ca nu ai prins textul:)...amphetamine a enuntat pe scurt comentarii predominante din public:) ,perfect adevarat:)...si eu am stat intre cativa cu comentarii asemanatoare...

tha_nox 29-03-09 16:50

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
https://www.youtube.com/watch?v=dqpKjVJCvxI

si un film de la finish..

rAdU87 29-03-09 18:16

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
a fost frumos..

TwentyOne 29-03-09 20:04

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 2193136)
ca impresii din public: 99% din ei erau NULI, se bagau ca animalele in fata, unii dintre noi nu mai puteam sa vedem nimic. oricum, nu pricep de ce erau asa de inraiti sa vada tot, pentru ca nu pricepeau nimic din ce se intampla.
[/COLOR]

[/COLOR]

In legatura cu asta , am stat si eu langa niste cunoscatori care la vizualizarea unui m5 e39 (din valcea parca) care avea 2 prize in forma de cerc in bara din fata, au reusit sa afirme "asta are evacuarea in fata", altii venisera cu sticla de visinata, s-au bagat in fata, normal ca niste romani ce suntem, si au inceput sa faca pariuri intre ei, cica, dar cum nu stiau ce masini sunt , faceau pe culoarea masini.
Sa spun ca organizatori au dezamagit, nu are rost, vreme frumoasa, masini frumoase, dar pacat ca nu au reusit toti sa se dea, felicitari jandarmeriei, fata de craiova aici a fost parfum.

Tutankhamon 29-03-09 23:09

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Am urcat şi eu poze la link-ul ăsta: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...43#post2194943

22VIN 30-03-09 16:15

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by ag80bik (Post 2193235)
ma amphetamine,nu e vina mea ca unii vorbesc aiurea.nu stiu de ce te legi mereu de mine,pe bune.eu am avut curajul sa ma dau cu closetu meu.ca am ars un corsa,asta e norocul meu.nu tre sa fii carcotas .cu organizarea ai dreptate,cu "cunoscatorii "de pe margine la fel,dar sa te iei de masina mea nu-mi prea place.asa naspa cum e am bagat ceva bani si mie imi e foarte draga.chiar nu te inteleg.daca ma faceam de ras ,mai ziceam dar asa....

nu interpreta gresit, nu m-am luat niciodata de tine, si nici de masina ta. chiar iti apreciez masina, pentru ca e unul din putinele loganuri care chiar arata bine si care chiar sunt capabile de ceva impreuna cu soferul. pur si simplu radeam de aia, iar ce ti-am adresat a fost o simpla ironie la adresa alora.
cu tine nu am ce s aam, nici nu te cunosc, deci nu pot sa ma exprim. chiar te-am apreciat pentru o chestie, si anume ca o data, in trafic, mi-ai dat voie sa ma bag in intersectie intr-un fel pe care putini l-ar face.

andreiwtw 31-03-09 18:17

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
Quote:

Originally Posted by Tutankhamon (Post 2194949)
Am urcat şi eu poze la link-ul ăsta: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...43#post2194943

chiar nu s-au afisat timpii aia pe nicaieri ???

Kasp3r 31-03-09 22:59

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
nu s`au afisat

ag80bik 01-04-09 14:35

Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
 
acuze amphetamine ca am inteles gresit.nu sunt genu certaret.multam de apreciere.o sa ne imapacam noi la o intalnire pe la finante.:)


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning