Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

mertan 31-12-05 21:07

la multi ani pt totzi posesorii de urshi. :) si nu numai. la multzi ani 2006. sa pseram ca in acest an se vor intampla multe.

blowwind 31-12-05 21:07

Mi`e dor de flaviutza :))
unde e ?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:
DD:D::DD:

I MISS HER :)) =))
ornitorincul lui gabi ... si pitbull`ul meu :D:D:D:D

lolek 31-12-05 21:07

nu nu acum e la incalzire peter

GolfuletzS 31-12-05 21:09

sa sune in difuzoare burn it up :D pacat ca nu sunt fete .... da vin mai incolo :D sa bem pentru asta


beau pentru fratii mei gabitu gratian vali zoliat blowwind zero cool santos madskilz tng pitu shantu florica adi uzi maouse bishop speeder michael ..... sry nu mai imi vin akum :D ffocus .... gabifxn andrey2003 criss micutu !!! si nu in ultimul rand toti care sunteti aici altuyri de mine azi de revelion :D multumesc pt atentie :D

Razvan-CT 31-12-05 21:09

lolek,, las' ca'l shtiu yo pe peter,, un betiv shi jumatate :lol: :lol: asa e peter :?: :?: :?:

blowwind 31-12-05 21:10

baaaaaaaaa.... mi`e somn :D

peter 31-12-05 21:12

Mah acuma lasand betia si voia buna laoparte..sper ca anul viitor..sa fie mai bun ptr toti,sa nu mai existe certuri intre cluburi,sa nu se mai certe atata lumea pe forum....si sa fie cat mai multe curse legale organizate cat mai bine.......!!


Si acuma revenind la betie si voie buna....ce mai dregeti si mai mancati ?

mah sa mancati cu moderatie..sa nu cumva sa aud maine..ca lu unu i s-a fakut rau. :cry: :lol: :lol: ....de beut puteti sa beti....alcoolul e natural..nu nik grav... :lol: :lol: ..doctoru recomanda..:)

Adryx 31-12-05 21:14

Domnilor...vă urez un sincer La Mulţi Ani! Văd ca deja aţi început petrecerea, foarte bine! O să fiu şi eu aici cu voi, la acest revelion 4tuning.

lolek 31-12-05 21:15

:)))) bei doctoru zice cate un paharel :))) nu cateva sticle

Razvan-CT 31-12-05 21:16

aveti grija sa nu intrati in coma alcoolica sau sa ajugeti ,, pe la spital :D :D

GolfuletzS 31-12-05 21:19

nu beti .... f****i :D :)) e mai sanatos :D

peter 31-12-05 21:19

lolek..ce mai conteaza 2-3 stice..fata de un pahar ?.ce pana mea... :lol: ..

doar o viata am de trait nu doua...asa ca de beut la toata lumea.....

Gabi..Golf tuning ce mai faceti ??...ca noi am inceput rev..:)) :lol:

lolek 31-12-05 21:19

nu e prob or sa se miste mai rpd cu salvarea ca nu`z masini pe strada ... deci pana la fund :))

GolfuletzS 31-12-05 21:22

eu bine pe aici muzica bautura mancare... ( mi s`a facut putin rau am mancat cam mult ) tre sa vina fetele :D

peter 31-12-05 21:24

bv golf tuning...fetele..adik gagiciile sau C*****e ??? :lol: :lol: ....


si tu Gabi ce faci.. ?? mananci de nu mai poti....ca vad ca numai zici nik pe 4tuning..:)).....

peter 31-12-05 21:26

Fratiilor hai facem o brasoveanca pe ringu de dans 4tuning....online... :lol: :lol: :lol: ...un pas in spate..2 in fata..2 la stanga.. :lol: :lol:

Razvan-CT 31-12-05 21:27

:o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: peter,,,,, shi la dreapta shi la stanga, 2 in fata :lol:

GolfuletzS 31-12-05 21:27

nus niste prietene :D

peter 31-12-05 21:30

hai ca yo ma duk pe balcon sa arunc niste petarde !!..BRB :lol: :lol:

andrey2003 31-12-05 21:33

mai e o ora jumate si ajung... :lol: in 2006 :boogy: :boogy: :boogy: :boogy: :joy: :joy: Toata noapte si tot anu langa fratziorii de pe 4tuning :hug:

Razvan-CT 31-12-05 21:35

yo ajung in 2006 mai devreme :lol: :lol: imi dau ceasu inainte :D

GolfuletzS 31-12-05 21:40

am dat`o pe garrone :D :))

lolek 31-12-05 21:42

yo stau pe uscat :))

andrey2003 31-12-05 21:43

HAAAAPPPPYYY NEEEEWWWW YEEEEAAAARRRR!!!!
 
Quote:

Originally Posted by \"NiceWeather\"
yo ajung in 2006 mai devreme :lol: :lol: imi dau ceasu inainte :D

U ai NOS?? :? sau cum ajungi mai repede :lol: :lol: :lol:

peter 31-12-05 21:44

BAck..from petarde session...:D :lol: ...urmeaza mai tarziu....

bah yo ma duk sa ma culc..gta revelionu... :lol: :lol: :lol: :D :)

andrey2003 31-12-05 21:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
BAck..from petarde session...:D :lol: ...urmeaza mai tarziu....

bah yo ma duk sa ma culc..gta revelionu... :lol: :lol: :lol: :D :)


De la bautura e.... dai cu o cafea si'tzi trece.... :lol:

peter 31-12-05 21:50

hoo..mah glumeam..yo am planu fakut..la 12 sunt ametit....

la 1 sunt beat la ora 2 sunt beat mort la ora 3..sunt in coma...la 4.....ma culc.....la 5...ma duk sa mai cumpar beutura... :lol: :lol:

GolfuletzS 31-12-05 21:51

gabitu sufletul petrecerii c faci ?:D

andrey2003 31-12-05 21:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
hoo..mah glumeam..yo am planu fakut..la 12 sunt ametit....

la 1 sunt beat la ora 2 sunt beat mort la ora 3..sunt in coma...la 4.....ma culc.....la 5...ma duk sa mai cumpar beutura... :lol: :lol:


loooool..... :lol: SUCCES!!! Vezi sa nu ajungi la coma mai repede decat in planul tau....


hai sa-i mai lasam si p altii sa scrie k numa' noi2 am scris

GolfuletzS 31-12-05 21:52

haha eu o duc bine cu bautura am baut ceva si nu sunt ametit ... da parte naspa e ca am mancat mult ... :(

peter 31-12-05 21:54

mai usor mah golftuning..i-a un laxativ...sa vezi ca stai pe wc-u tot rev..:))

andrey2003 31-12-05 21:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
mai usor mah golftuning..i-a un laxativ...sa vezi ca stai pe wc-u tot rev..:))

dupa 12 merge da am auzit ca cu ce stai in mana la ora 12 de aia vei avea noroc tot anu.... :D .... si sa nu stai cu WCul ca nu cred ca ti'ai dori.... :lol: eu cred k iau un pahar cu sampanie :P (am auzit k inseamna k vei fii vesel) si bani (evident vei avea bani) :D

P.S. Nu prea cred in chestii din astea da incerc... 8)

GolfuletzS 31-12-05 22:02

pei dupa 4 mai vin ogramda :D deci tine petrecerea pana maine dim pe la 9 -10 si contiuna pe 2 :D naoptea la unu :D

blowwind 31-12-05 22:05

hop si yo pe aci :)

am terminat de mancat :D :D :D
ma pregatesc de razboi :D

Adriana 31-12-05 22:06

eu am iesit de la baita,am mancat si acum ascult muzica si astept sa treaca anul asta ca m-am saturat de el si sa vina mai repede 2006.LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Si sa continue cheful pana in zori! :twisted: :headfones :drunk: :joy:

GolfuletzS 31-12-05 22:08

adriana bun venit :)

tu ai id : adriana night ? !!!

peter 31-12-05 22:10

Haide cu manelele..toate fetele pe turbo sistem vorba lu Salam... :lol: :lol: :lol: .. :wink: ........

Hai ca acuma o dau pe Angeli..chery.. :lol: :lol: :drunk: :drunk:

Razvan-CT 31-12-05 22:12

bah peter ?? de cand te'ai dat pe manele?? ca park erai cu hosue-ul :lol: :lol:

Adriana 31-12-05 22:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"GolfTuning\"
adriana bun venit :)

tu ai id : adriana night ? !!!

bine v-am gasit. :D nu mai am id ala.id meu e:edanflower

GolfuletzS 31-12-05 22:12

garrone vin spumos :D :)))


adrian minune - petrecere model


ps: pauza :D


All times are GMT +2. The time now is 18:18.

- Copyright 2026 4Tuning