![]() |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
pai sincer nici io nu stiu cu cine merg
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
plm...as merge si eu =)) ma mai gandesc sa o ard cu orangina...
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Pai combina niste oameni cu care sa mergi. Vezi ca si TOY-u' era in aer ca vrea sa mearga si n-are la cine...
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
....cred ca nu ajung.....ninge aici ca la nebunii......bah si vroiam sa vad turbatu in actiune.........:((
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Baaa, pai pe 15 e cursa frate, azi e in 6 d-abia.
Nu vii pana pe 15 acasa? |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
nu stiu frate....inca nu am gasit masina....platforma......
trebuie sa ajung pina vineri.....nu pot sa vin sambata seara si duminica dimineata sa plec iar la drum.........:( |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
ar fi treaba.........
trebuie sa facem brigada sa venim aici....luam tapsiul...balena....... iese treaba buna......garantez........;) eu oricum vreau sa ma intorc cu tapsiul aici.....e pista de drifturi prin zona....... la liber ...fara plata......:)) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Fara poze boss... Shterge postul...
Cunoastem locatia. ;) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Daca nu o sa puna garduri o sa stea spectatori la fel ca la Buzau....toti pe sosea;)
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Sau...or sa puna garduri si atunci or sa stea ca la Braila.
....pfffff |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
apropo am eu o platforma din 2008, foarte putini km rulati vreau 2000euro pe ea. Daca nu gasesti treci pe la mine sa ti-o dau ca sa nu zica lumea ca ai venit cu mana goala:lol:
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
si la 1800 am gasit 2009......;) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Mai are careva un loc? As vrea sa vin si eu ... :rolleyes2
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
mai uitate cu atentie sa fie platforma nu remorcuta:lol: , a si mai e o chestie sa nu fie fara TVA;) . Daca va trebuie sa aduceti o masina o platiti si vin eu si o iau de acolo, ca sa nu va chinuiti voi pe acolo cu chingi alea alea:lol:[QUOTE=jakal;2130445]da boss....dar noua ne trebuie de aici sa aducem ceva pe ea.....
si la 1800 am gasit 2009......;)[/QUOTE |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Eroare in sistem.....nu vin la Craiova decat ca simplu privitor!!!!:x
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
asta daca ajung.....:???: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Care aveti idee unde se tine la craiova....la aeroport sau pe un tronson de drum inchis....ast raspuns...ms:)
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
drum inchis....e pe undeva pe langa oras propriu-zis
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
1 Attachment(s)
Dacă nu ajungeţi pānă la 8:30 (ora pānă la care o să vă aştepte cineva la intrarea īn Craiova), pe harta de mai jos am selectat traseele pentru a ajunge la Bucovăţ. Cu roşu este selectat traseul pentru cei care vor veni dinspre Bucureşti.
Poate nu este tocmai cea mai fericită alegere, deoarece traseul trece prin centrul oraşului - o zonă aglomerată de ceva vreme datorită īnchiderii străzii marcată cu verde - dar este, oarecum, cea mai "dreaptă". Totuşi, sper să nu fie nevoie să vină cineva de capul lui de la intrarea īn oraş pānă la locul desfăşurării cursei. |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
super...multumim nenea :-P
probabil o s-o ardem pe gps ca sa ocolim centrul daca zici ca e aglomerat; ne descurcam noi ca suntem baieti mari :) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
din ploiesti de unde si la cat se face plecarea?
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Cred ca ardem o plecare gen 3-4 de dimineata.
Propun ceva vodka pentru prima ora :lol: |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
pai la ce ora incepe? cand e anuntat primul start?
nu vi se pare cam devreme 3-4 dimineata? edit: cu vodka sunt si eu de acord, se pare ca n-o sa fiu sofer:D |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Din cate stiu eu la 10 e primul start
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
nu-i nik dracule , tu bea ca io conduc , asta daca vrei . sau daca nu conduci la dus si la intors conduc io ca sa poti sa bei :D
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
cine iti da ma tie masina pe mana?:))=)) |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
baieti ,ne intalnim la pitesti , mai luam de acolo niste baieti si mergem la craiova in brigada f mare!
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Quote:
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
de ce mah nesomn sa nu mi-o dea ? am imfipt vreo masina in pom ? aaaa ca era sa fac altele mai nasoale da , dar cu masina mea nu a lu altu :P
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
absent....nu ajung......:(
asta e....asteptam romexpo...... |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
:D:D nu e vorba ca dau sau nu masina cuiva...dar n-o sa mergem cu a mea ;)
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
pai si ce facem mah belitule ? io cu ce mai merg ?
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
mergem cu un prieten, cu masina lui
|
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Acel "prieten" sunt eu ... mergem cu masina mea.
Dar mai incet ca sunt "incepator". |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Hai sa ne gasim diseara sa vedem ce facem si care mergem la Craiova!
Eu as vrea sa merg! Pe bune! Ce draq sa facem acasa? Acolo mai vedem o cursa, mai radem mai glumim; daca ne combinam mai multi la cate-o masina nu ne rupem buzunarele nici la zeama, de plouat se pare ca n-o sa ploua ci o sa fie cam ca azi asa vremea. Sunt inscrise destule masini, iar cei cu calutzi multzi se vor inscrie azi sau maine si daca nu chiar in ziua cursei. Cine merge sigur si are masina? Cate locuri aveti libere? Pe cine luati cu voi? |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Astept cu nerabdare 4tuning days,mai sunt cam 27 de zile.Nu vin la craiova ca de pe taxa de inscriere si drumul la benzina imi iau radiator de tropice si o rup in gusa de la romexpo.
Drum bun :D |
Re: 15 Martie 2009 CRAIOVA - 402 m
Eu vreau la Cheia la raliu :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning