![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
1000 de para costa actele vrei sa zici ?
|
Re: Xtreme Club Emotion
actele..alergatura..spaga..trebuie...
noi o sa ne facem legali stai linistit...tu bucurate cat mai poti de curse ilegale...cand intram in legalitate..mergi cu 50 pe drumuri publice..:)... |
Re: Xtreme Club Emotion
10 milioane e clubu :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
plus spagi ? plus alergatura...plus alea alea...crd ca ajunge la 1 mie..sau 20 mil..
|
Re: Xtreme Club Emotion
Hai ca ma ocup eu de acte ... da-mi mie 1000 si le fac eu, dar restu imi ramane mie ok ?
|
Re: Xtreme Club Emotion
atzi inceput sa visatzi cu 100 de euroo clubul:)))))))0
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
1000 ... Tra
|
Re: Xtreme Club Emotion
Bah io pana acuma nu am vazut dcat o singura masiana de la clubul vostru un tico era in fata la lic auto....in rest nimik ..catzi suntetzi
|
Re: Xtreme Club Emotion
De parca de la mine ai vazut. :) Noi nu am pus siglele pe masini. Rusine sa ne fie. Si apropo de extreme... cine stie cati or fi si la fel nu au emblemele. Nu judecati asa superficial...
|
Re: Xtreme Club Emotion
da mah da poate al tau o fii mai nou......Extreme club ..are ceva vechime.....
|
Re: Xtreme Club Emotion
Si tu ai dreptate! :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
Poate al tau a fii mai cunoscut...poate vor fi mai cunoscutzi...dar tre sa va tinetzi de treaba ...macar la legale sa va bagatzi
|
Re: Xtreme Club Emotion
Pai eu dc organizez raliul ala? Din lipsa de timp si bani? :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
ne bagam la legale..!!
:) cum sa vezi doar un tico ? sunt vreo 8 masini in cta cu stiker..si mai sunt vreo 2-3 fara stiker..inca..ca schimbam sigla... |
Re: Xtreme Club Emotion
Va astept in BT pe 6! :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
eheheeh..pai nush daca vom merge chiar pana acolo..dar sa vad..daca sunt doritori...
|
Re: Xtreme Club Emotion
Ce raliu organizezi u mah..unde cand ..ziii
|
Re: Xtreme Club Emotion
scrie pe forum la PoweredBYRacers
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Apropo se bag ei la legale u nu ...poate dar cu bicicleta.....fara suparare |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
nu se stie niciodata ce fac...lasa bicicleta..m-am lasat de ea cu mult timp in urma...
|
Re: Xtreme Club Emotion
Am citit si eu ce scrie pe aici...vad ca s-au rezolvat conflictele intre cele 2 cluburi cea ce este bine...si ma deranjeaza faptul ca nu ai masina nu ai 18 ani nu ai ce cauta in club...fratilor ganditi-va ca si noi suntem pasionati nu numai voi si culmea suntem uni dintre noi care stim mai multe decat uni dintre voi...La 4tuning day veti vedea doua masini ale noastre expuse la standul clubului nostru...eu voi sta acolo deci daca vreti sa vb cu unu care nu are ce cauta intr-un club veniti acolo si vb cu mine!:wink:
Numai bine...si ocupati-va asa mai puternic de cta...ca aici la bucuresti ne vdm in fiecare sapt...:wink: |
Re: Xtreme Club Emotion
eu nu am ce cauta in club ?
|
Re: Xtreme Club Emotion
Nu cred ca s-a referit la asa ceva. Nu interpreta gresit.
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
a..gata..:)..m-am prins..sunt greu de cap scz.:P
|
Re: Xtreme Club Emotion
Lasa mah ca o sa vina si randul juniorilor.......usor usor....
|
Re: Xtreme Club Emotion
pai normal...astia de acuma...o sa imbatraneasca..o sa aibe familii.plm...
si nopi..o sa venim putere.."triasca imperialismul !!!! " :lol::lol::lol: |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
normal...:))
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
OKe. Xtreme sa fie.:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
nu-i de alta...da' nu vrem sa ni-i punem si pe acesti baieti in cap ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
ce insinuezi mah comunistule..:lol::lol:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Comunist ayy ?? Te-ai dat la blana si ma faci pe mine comunist ... ia uita-te la el ma :))
|
Re: Xtreme Club Emotion
:)..joking..:lol:...mah sambata vezi ca ne intalnim toit..ne intalnim si cu noul club afiliat..:P
|
Re: Xtreme Club Emotion
sa nu apara confuzii.... nu s-a afiliat nimeni nimanui... asta este o unire... nu o afiliere. sunt 2 termeni diferiti. fiecare club isi pastreaza structura sa si denumirea cand e vorba de planuri mici. oricum vom discuta sambata cand ne vom prezenta sub numele ligii.
|
Re: Xtreme Club Emotion
peter vezi ca noi ne vdm saptamanal si sapt asta vrem sa strangem fondurile toate ptr 4tuning day :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:21. |
- Copyright 2026 4Tuning