![]() |
Re: Machetele mele - CatalinM6
1 Attachment(s)
Interesanta macheta asta . Ahhh si vezi ca nu lipseste oglinda din partea dreapta pentru ca asa e masina ...... :-)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Dupa o examinare mai amanuntita..sa stii ca am realizat si eu asta :)
Ai idee de ce? |
Re: Machetele mele - CatalinM6
asa erau masinile pana in anii 60..ceva de genu. Fara oglinda pe dreapta cum nici dacia 1300 (parca) nu are oglinda pe dreapta. Oricum super tari machete si sunt invidios. Sa ma inviti pe la tine sa ti le vad :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
frumoasa coletie , mai ales cele muscle
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Merci lauTM!
Din diverse motive...o perioada am lasat deoparte machetele,dar o sa revin :) Momentan mi s-au "dus" acumulatorii de la camera foto si nu pot sa fac poze :( Urmeaza: Lexus IS 350 (primita cadou), Buick 1965 Gran Sport si Ford Mustang GT 1967 (cumparate de la un coleg de pe forum) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
21.Lexus IS 350,de la Bburago (primita cadou)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
sincer, mie nu imi place ! si am vazut-o in multe benzinarii ! Bburago nu mai fac machete de calitate :( Bafta
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
22.Buick Riviera Gran Sport 1965 (Maisto)
Imi cer scuze pt numarul mare de poze! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Asa mai merge ! extraordinara macheta :) unde le gasesti man ? ca eu gasesc numai porcarii .
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
frumoasa macheta, desi plecasem pt alta mi-a placut pe moment mai mult asta si mi-am luat-0 :D, bafta in continuare la colectionat.
:!::idea::arrow: |
Re: Machetele mele - CatalinM6
ma bucur foarte mult ca iti place macheta, bine ca a ajuns pe maini bune.
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
23.Ford Mustang Gt 1967,de la Maisto
Dolb - Merci! le caut....ce sa zic:) NECROPHORUS - Merci! Gigxy76 - Si tu ai fost serios/prompt si le-ai impachetat f bine :) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Superba :> sa o stapanesti sanatos ! si cat mai multe posibile sa ai de genu :>
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Ma bucur ca iti place!
Si mie imi place foarte mult...pana in momentul de fata este preferata mea :) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
pentru mine sunt adevarate bijuterii, si au meritat tot efortul sa le impachetez cat mai bine, poate pe viitor voi face si eu colectie de muscle car dar la scara 1:18, deja am pus "ochiul" pe un ford si 2 machete dodge
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
24.Dodge Coronet Super Bee 1969, de la MotorMax (o am si pe galben :D)
Pt "un 1/24" mi se pare foarte bine lucrata,cred ca este cea mai mare/lunga macheta din mini-colectia mea,are 22cm lungime Sper sa va placa! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Foarte tare !! modelul asta de muscle nu-l stiam ,felicitari ai o colectia frumoasa :)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
foarte tare, felicitari ...dar mai fratilor face-ti-mi si mie rost de modelu asta de dodge ...nu il gasesc niciunde!! :!::idea::arrow:
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Frumos model , cred ca o sa-l iau si eu cand plec din tara dar as vrea pe alta culoare ... nu zic ca nu e frumoasa si culoarea asta dar parca un verde mi-ar sari mai mult in ochi , bineinteles daca il gasesc ...:P felicitari pentru achizitie si succes in continuare !
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
Merci...lopez23! Nici eu nu stiam :)
Merci..NECROPHORUS! Mai am un Coronet si pe galben,din pacate nu pot sa ma despart nici de el Merci....MillionDollarBaby!Cred ca arata bine si pe verde :) 25.Chevrolet Malibu SS (1965),de la Maisto (scuze pt nr mare de poze!!!) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
foarte tare colectia vad ca ai unele ce nu le am . bafta in continuare.
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Quote:
Succese! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Multumesc...lauTM!!!
Mihai90....In primul rand multumesc! Nu stiu daca e cazul de level 2 :),nu ma consider un colectionar,imi cumpar doar ce imi place,doar 1/24. Nu ma intereseaza firma producatoare,pt banii pe care ii dau....nu vreau super detalii....mie imi plac exact asa cum sunt. |
Re: Machetele mele - CatalinM6
12 Attachment(s)
26.Chevrolet Bel Air 1950, de la MotorMax
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Ceva foarte frumos si care nu as da din casa sa zic asa daca ar fii a mea macheta :) , cat mai multe ! succes :)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
8 Attachment(s)
27.Ford Coupe 1934, de la MotorMax,
Initial nu am vrut sa o iau...dar acum imi pare bine ca am facut-o Merci MillionDollarBaby.....nici eu nu am de gand sa le dau :) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
initial nu ai vrut sa o iei si nici nu m-ai sunat sa o iau eu !:P
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Imi place mult Ford-ul
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
COH-ule..mai vinzi ceva din ele ? ca am cautat toata seara o macheta, la toate benzinariile si supermarketurile, si n-am gasit nimic care sa imi placa ! Ia zi..vinzi ceva? :D Bafta !
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
nope :)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Mi-am mai luat de la un prieten (Dolb :)) un Bugatti Atlantic (Bburago)...o sa pun poze maine.
Imi place f mult! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
ma bucur ca iti place! Astept poze ! L-ai rezolvat ?
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
28. Bugatti Atlantic 1936, de la Bburago
(nu avea sticla de la un far,...asa ca...am dat-o jos si pe cealalta) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Frumoasa macheta , dar nu-mi place la interior cum este "desenat" la bord acolo ...nu se potriveste deloc cu exteriorul ...poate ii faci o schimbare ceva :)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Quote:
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
MillionDollarBaby.....ma bucur ca iti place :)
Asa e....e chiar urata imitatia aia de lemn. 29. Audi R8,de la Welly Destul de bine realizata,chiar si interiorul e bine facut...nu ma asteptam :). Am cumparat-o la "gramada"..alaturi de alte 2 machete pe care mi le doream..dar nu regret |
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
30. Ferrari 599GTB Fiorano, de la Maisto
Primul meu Ferrari :) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Frumos si R8-ul si Ferrari-ul , presupun ca sunt scara 1.18 nu ? Oricum la Ferrari culoarea este superba !
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
sunt scara 1:24, luate de la mine :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:24. |
- Copyright 2026 4Tuning