![]() |
Re: E36 - Individual
Quote:
arata superb,ti`ar mai trebui un interior M si aia e :x |
Re: E36 - Individual
Quote:
|
Re: E36 - Individual
Foarte frumos e36..imi place mult culoarea..ai grija de el
Bafta ! ;) |
Re: E36 - Individual
Salut frumoasa pisica .Cum ai reusit sa faci CASCO ca eu am incercat si nimeni nu a vrut ca este mai veche de 10 ani.salut
|
Re: E36 - Individual
Quote:
Masina a suferit anumite modificari, precum si unele nedorite cum ar fi lipsa anumitor repere. |
Re: E36 - Individual
tavy asta nu cumva e seria 3? :)) ce dumnezeu faci aici intre colosi :D
|
Re: E36 - Individual
Quote:
|
Re: E36 - Individual
cand vin la tine sa imi tragi si mie 2 afturi la toba de la sedan ca rasufla pe la jumate.
|
Re: E36 - Individual
Quote:
|
Re: E36 - Individual
masina nu este "individual".
daca scrie pe "oala" individual, e doar culoarea... asa e daca vrei sa te lauzi cu ce nu ai. |
Re: E36 - Individual
Quote:
Spune-mi tu te rog exact ce inseamna sa ai un individual...ca sa stiu si eu |
Re: E36 - Individual
1 Attachment(s)
acestea sunt cateva optiuni:
http://www.realoem.com/bmw/showparts...10&hg=91&fg=45 pentru M-paket/individual ar fi trebuit sa ai praguri si scaune ca in pozele urmatoare: nu pot incarca poza cu scaunele. cineva chiar a postat ce inseamna "individual", daca nu ma insel. |
Re: E36 - Individual
Quote:
Tinand cont ca ai spus ca ma laud cu ce nu am, asta presupune ca tu stii foarte bine optiunile, deci posteaza aici ca sa fie clar si sa-ti dau dreptate. Numai bine |
Re: E36 - Individual
Nu are treaba culoarea cu individualul cum a spus colegul de mai sus,si eu am aceiasi culoare si nu este individual.Din cunostintele mele individual presupune dotarile si diferitele combinatii alese de cumparator...si mai mult ca sigur nu ma insel.cat despre praguri la e36 nu am vazut asa ceva...mai mult ca sigur sunt de e46.numai bine si frumoasa masina...!
|
Re: E36 - Individual
Quote:
pe masinile "individual" apare scris pe prag bmw individual. optiunile nu sunt standard pentru un "individual". acestea tin de primul cumparator .... piele, culoare sau alte combinatii care le doreste cumparatorul. nu cer sa imi dai dreptate... poti posta poza cu ce scrie pe oala sau pe cartea(originala/germania) masinii. sunt bmw "individuale" care au mai putine optiuni decat o masina de serie...asa avrut-o primul cumparator... dar au altfel de culoare a interiorului, atfell de trimuri, altfel de volan(vezi link-ul pus de mine)... si tot asa mai departe. |
| All times are GMT +2. The time now is 23:01. |
- Copyright 2026 4Tuning