![]() |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
multumim... pacat ca nu pot merge :(... e prea departe
dar respect pentru 4tuning |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Astept sa confirme cineva ca a intrat la targ cu Invitatia. Nu vreau sa fiu Toma necredinciosu, dar nici macar nu scrie ca e invitatie. Arata ca un afis.
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4tuning - Invitatie gratuita la LuxuryShow
sa ma repet:
Quote:
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Quote:
PS: pozele le pun aici ...sau se face un topic nou ? |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Am fost, am intrat cu invitatia printata (a km facut gat mustaciosu ala de la intrare de acolo)..dar am intrat. Multumesc 4tuning pt cadouas...frumoase lucruri erau pe acolo...dar nu se merita sa dai 60 lei pe bilet ;).
P.S. ...km pustiu :)...oricum frumos...select...(AVAND IN VEDERE K 4TUNING A DAT INVITATII MOCA SPERAM SA VAD MAI MULTI FORUMISTI PE ACOLO...dar...) |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Of de eram si eu mai aproape,numa din pozele astea si deja mie ciuda ca nu o sa pot sa ajung
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
pt cei ce au fost ..si au facut poze ....le pot pune aici https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/100192-galerie-foto-luxury-show-2008-a.html
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Probabil daca erai imbracat cu un costum sau ceva mai elegant sigur nu comenta nimic cel de la intrare...
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
eu am fost imbracat simplu cu blugi si geaca ....si nu a comentat nimeni nimic .... :)
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
am fost si eu astazi si mia facut figuri la intrare mustaciosu si ala lalat cica astea nu sunt bune trebuie invitatii online:))) multumita lui zoliat sa rezolvat tot lam sunat ms inca odata zoliat
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Quote:
P.S. si mam imbracat elegant ;)...just for the record... Postedit: Vezi...si MOMOracer a patit km la fel...deci nu era vb. de tinuta...doar doreau si aia sa se bage in seama inutil... |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
cum se face dovada ca am cont 4tuning ????
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Pai pur si simplu mergi cu invitatia aia...si aia o poti "downloada" doar daca ai cont...
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
am fost ...am vazut....am pozat(din pacate cu telefonul), nu am avut probleme la intrare....
zicea cineva mai sus....ca nu ar da 60 ron pe bilet, noi nu ...dar avand in vedere k este un salon Luxury Show cu vanzare, cei care se duc acolo si cu ideea sa cumpere ceva....acea suma este infima pentru ei!! pentru noi ceilalti...exista 4tuning:) Multumim!! |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
foarte frumos....e de apreciat.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:51. |
- Copyright 2026 4Tuning