Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - NSL_ALEX666 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/99310-machete-lucru-nsl_alex666.html)

NSL_ALEX666 30-12-08 15:33

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Multumesc!Si o sa pun poze cu bara si capota de la X3!

NSL_ALEX666 09-01-09 13:47

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
6 Attachment(s)
Acum am achizitionat un WALSWAGEN GOLF 5 scara 1/18!!Cand l-am vazut prima data era varza cum se vede in primele 3 poze!!!Dar acum este total schimbat cum se vede in celelalte poze!!!Sper ca o sa va placa ce o sa iasa:D!!!!

turbonetta© 09-01-09 14:32

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Salut. Merge bine treaba... Am si eu o intrebare.. ce scara e rs4-ul?
Da-mi si mie te rog add pe messenger la bogdan_turbo.

catalyn style 09-01-09 14:41

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
salut!imi place cum lucrezi!ai inceput promitator!;)8)

rock_angel 18-01-09 20:15

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
salut!..acela e fostul meu golf,nu?....spor la treaba!

NSL_ALEX666 28-01-09 20:10

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
3 Attachment(s)
Multumesc de aprecieri!!!:D
rock_angel-Da a fost al tau!!!Nu te supara pe mine,dar ti-ai cam batut joc de el!!!:sad:
Acum i-am facut usile sa se deschida ca la lambo,pragurile si barile fata si spate mai joase si o mica modificare in lucru la bara din fata!!!
Sper sa va placa:oops:!!!Si sa imi spuneti ce schimbari sa-i mai fac!!!;)

alynex 28-01-09 20:31

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Nu inteleg prea multe din fata dar arata binisor.
Fa-i niste aripioare mici asa ca un contur la aripi si bumper-e:D!
Si din poza se intelege ca grila ii tare in fata, deci fa-o mai mica, ca o sa arate urat!
Daca nu ai intels da-mi un pm cu id ceva si iti explic!
Bafta:D!!!

rock_angel 29-01-09 11:03

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
golful a ajuns asa...decapotabil pentru ca un prost a trantit macheta si s-a rupt portbagajul..iar kitul din fata a fost pus pentru ca nu mai stiu ce avea poxilina..:(..oricum..ai progresat;)

NSL_ALEX666 31-01-09 19:35

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Mda ma rog:rolleyes2.Acum incerc sa ii fac tobele de esapament ,farurile si bara fata!:oops:

NSL_ALEX666 04-02-09 22:02

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
3 Attachment(s)
In sfarsit mica colectie a mea:D!!!!Cele 3 vipere 1/36 ,1/24 si in sfarsit THE KING 1/18:twisted:!!!!
Sunt pregatit sa fac modificari drastice pe ele mai ales pe THE KING :twisted:!!!
Dati-mi cat mai multe idei!!!!!:oops:
Am facut rost si de un mercedes benz 1/24 si am reinceput sa lucrez la LAND-ROVER:twisted:!!!!Poze in curand;)!!

canon 12-02-09 20:00

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
frumos WALSWAGEN ..

NSL_ALEX666 14-02-09 19:09

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Multumesc nu stiu cum il vezi tu sau din ce privinta dar pentru mine inca e jaf trebuie sa muncesc mult la el!!!

alex09 24-02-09 16:46

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Imi cer scuze daca e off topic dar vreau sa stiu de unde ai luat decapant ca am cautat si n-am gasit.O, inca o intrebare: Cum ai facut lambo doors??

MR.STILO 25-02-09 19:57

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
o sugestie pt "the king"-priza de aer pe capota si lambo doors.;) apropo:eu ceva stilul asta il fac pe al meu,poate facem un challenge!8)8)

NSL_ALEX666 30-03-09 12:39

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
alex09 - decapantul l-am luat de la un magazin de electrice constructii!!!
MS.STILO - mda ar fi o idee!!!un challenge n-ar strica sa stii!!!


All times are GMT +2. The time now is 17:40.

- Copyright 2026 4Tuning