Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Daewoo Cielo rosu (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/9725-daewoo-cielo-rosu.html)

RAZvan15 14-08-06 00:29

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
el a vrut sa o faca mai agresiva cu eleronul ala... si chiar nu sta rau ! (parerea mea)

co-k 22-08-06 20:34

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
7 Attachment(s)
Ceva poze mai noi ... Am schimbat capota si evacuarea!!!
Eleronul inca mai caut un inlocuitor de metal ............

Eugen_TL 22-08-06 20:41

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
eleronu nu trebuie decat mutat un pik mai in spate..chiar pe muchia portbagajului..iar portbajul indreptat sa nu mai aiba forma aia din fabrica.. unu din metal ar da f nasol zic eu ... in rest masina e o bomboana..

bodyspeed 22-08-06 20:46

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by co-k (Post 528235)
Ceva poze mai noi ... Am schimbat capota si evacuarea!!!
Eleronul inca mai caut un inlocuitor de metal ............

super .. felicitari... n-am mai vazut-o ..imi era dor de ea;)
dar ma multumesc si cu poze...
mai dai si tu prin rovine...
;)

co-k 10-10-06 09:17

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Va anunt ca m-am hotarat sa vand masina. Asadar:
Daewoo Cielo GLE , 18 XII 1996 , Full option pt. Cielo, Casetofon + Magazie 12 CD-uri JVC , Statie PIONEER 200W, Subwoofer JBL 150W, interior imitatie piele, Jante RIAL 17", finala Steel Sport, instalatie gpl, tuning optic.
Pret 5500 Euro.

alex_fan_bmw 13-10-06 23:51

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
pretul e discutabil...si cati km are?

webcathos 14-10-06 01:22

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
eu nud discut pretul...problema e ca sunt cam departe...in tulcea....shi inca mai duc tratative cu banca...daca nu il dai te contactez in curand..da te rog mai multe detalii despre motor!!!!

webcathos 14-10-06 10:01

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
a shi inca ceva...niste poze cu interiorul baga te rog....!!!!

Danny-future STN 15-10-06 00:13

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Interiorul este din imitatzie din piele maro....poate te ajut eu cu ceva poze dar zilele viitoare ca acum e trz ........

webcathos 15-10-06 02:35

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
ok..astept nu e problema..dar unde umbla proprietarul...!!!:)
sunt foarte interesat de masinuta asta...sper sa merite!

co-k 15-10-06 09:41

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Buna dimineata!
Scuze de intarziere dar am fost in "saptamana" de miere si de aceea nu am putut sa raspund. Daca vrei mai multe detalii si poze putem vorbi pe messenger cu id-ul cruceru_cok

webcathos 17-10-06 18:37

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Offff!!!imi pare rau dar nu mi-a dat banca decat 4500!!!asta e....ramane un vis...Spor la vanzare!

Danny-future STN 18-10-06 12:31

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 588954)
Offff!!!imi pare rau dar nu mi-a dat banca decat 4500!!!asta e....ramane un vis...Spor la vanzare!

Zgarciti rau astia de la banca ......Altcineva ?!!?!?

co-k 23-10-06 20:05

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by alex_fan_bmw (Post 585085)
pretul e discutabil...si cati km are?

Da pretul este negociabil si are 150 de mii de km

bodyspeed 23-10-06 21:10

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by co-k (Post 596146)
Da pretul este negociabil si are 150 de mii de km

desi are 150 merge imecabil
daca nu ma apucam de ce m-am apucat il luam eu :oops:
asta e.. bafta cok


All times are GMT +2. The time now is 10:37.

- Copyright 2026 4Tuning