![]() |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
el a vrut sa o faca mai agresiva cu eleronul ala... si chiar nu sta rau ! (parerea mea)
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
7 Attachment(s)
Ceva poze mai noi ... Am schimbat capota si evacuarea!!!
Eleronul inca mai caut un inlocuitor de metal ............ |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
eleronu nu trebuie decat mutat un pik mai in spate..chiar pe muchia portbagajului..iar portbajul indreptat sa nu mai aiba forma aia din fabrica.. unu din metal ar da f nasol zic eu ... in rest masina e o bomboana..
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
dar ma multumesc si cu poze... mai dai si tu prin rovine... ;) |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Va anunt ca m-am hotarat sa vand masina. Asadar:
Daewoo Cielo GLE , 18 XII 1996 , Full option pt. Cielo, Casetofon + Magazie 12 CD-uri JVC , Statie PIONEER 200W, Subwoofer JBL 150W, interior imitatie piele, Jante RIAL 17", finala Steel Sport, instalatie gpl, tuning optic. Pret 5500 Euro. |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
pretul e discutabil...si cati km are?
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
eu nud discut pretul...problema e ca sunt cam departe...in tulcea....shi inca mai duc tratative cu banca...daca nu il dai te contactez in curand..da te rog mai multe detalii despre motor!!!!
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
a shi inca ceva...niste poze cu interiorul baga te rog....!!!!
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Interiorul este din imitatzie din piele maro....poate te ajut eu cu ceva poze dar zilele viitoare ca acum e trz ........
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
ok..astept nu e problema..dar unde umbla proprietarul...!!!:)
sunt foarte interesat de masinuta asta...sper sa merite! |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Buna dimineata!
Scuze de intarziere dar am fost in "saptamana" de miere si de aceea nu am putut sa raspund. Daca vrei mai multe detalii si poze putem vorbi pe messenger cu id-ul cruceru_cok |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Offff!!!imi pare rau dar nu mi-a dat banca decat 4500!!!asta e....ramane un vis...Spor la vanzare!
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
daca nu ma apucam de ce m-am apucat il luam eu :oops: asta e.. bafta cok |
| All times are GMT +2. The time now is 10:37. |
- Copyright 2026 4Tuning