Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Fotografiile mele - Unic (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/96387-fotografiile-mele-unic.html)

Unic 05-06-09 17:16

Re: Fotografiile mele - Unic
 
nu a iesit perfecta.. rar sa gasesti pozele in aceias pozitie.. si photoshopul nu prea te ajuta..

shantzu 05-06-09 17:31

Re: Fotografiile mele - Unic
 
Quote:

Originally Posted by Unic (Post 2384051)
nu a iesit perfecta.. rar sa gasesti pozele in aceias pozitie.. si photoshopul nu prea te ajuta..

Poate nu gasesti tu , si poate nu te ajuta pe tine.
Sunt cativa baieti la noi pe forum care faceau treaba buna :)

Daca ai vazut ca nu a iesit bine ,nu trebuia sa postezi.

Unic 05-06-09 17:32

Re: Fotografiile mele - Unic
 
da..scuza`ma ca am postato ..geseala mea

shantzu 05-06-09 17:34

Re: Fotografiile mele - Unic
 
Nu trebuie sa te scuzi fata de mine.Era un sfat ...

Unic 05-06-09 17:37

Re: Fotografiile mele - Unic
 
ok.. eu incerc sa la fac cat mai reusite... daca mai dau rateuri nu cred ca e o crima..oricum am tot respectu fata de voi care sunteti meseriasi in asa ceva

Unic 06-06-09 21:24

Re: Fotografiile mele - Unic
 
3 Attachment(s)
Ford Focus Rs
restu pe --> http://bai3tzas.blogspot.com/

Unic 08-06-09 12:37

Re: Fotografiile mele - Unic
 
1 Attachment(s)
o poza de prezentare

Unic 08-06-09 13:09

Re: Fotografiile mele - Unic
 
5 Attachment(s)
Inferno
restu pe --> http://bai3tzas.blogspot.com/

jB*XSA 08-06-09 16:21

Re: Fotografiile mele - Unic
 
fara suparare dar nu e ok sa iei fotografii de pe deviantart si sa le folosesti in propriile tale compozitii. iti pun si linkul daca nu te ai prins despre ce este vorba :)

Unic 08-06-09 17:41

Re: Fotografiile mele - Unic
 
nu vad ce e rau in asta...atata timp cat faci si tu acelas lucru...din cat vad eu ai si tu cateva poze facute in acelas stil..si pozele nu sunt luate de pe deviantart..ca o fi si acolo aceias poza e alceva. si eu cred ca ar trebui sa te abti de la comentari rautacioase atata timp cat iti promovez clubul prin fotografiile mele..

jB*XSA 08-06-09 18:54

Re: Fotografiile mele - Unic
 
Quote:

Originally Posted by Unic (Post 2390703)
nu vad ce e rau in asta...atata timp cat faci si tu acelas lucru...din cat vad eu ai si tu cateva poze facute in acelas stil..si pozele nu sunt luate de pe deviantart..ca o fi si acolo aceias poza e alceva. si eu cred ca ar trebui sa te abti de la comentari rautacioase atata timp cat iti promovez clubul prin fotografiile mele..

acum facem offtopic aiurea...nu a fost nici un comentariu rautacios..era doar o remarca si plus ca nu are nici o legatura faptul ca imi promovezi clubul cu fotografiile. Clubul InfernoMotorport ca si multe altele mai vechi, nu au nevoie de prezentare sau promovare.

Unic 08-06-09 19:00

Re: Fotografiile mele - Unic
 
pai fundalul era aiurea tare..nu cred ca interesa nimeni constructia de metal din spatele masini..mam gandit sal schimb cu un camp de rapita..care se potriveste cu, culoarea masini si da mult mai bine..iar celalante doua credema ca m-am chinuit ceva timp la ele...pozitionare reflexii..etc..salut si te mai astept pe la mine sa schimbam pareri..

Tweety_rzw 08-06-09 20:18

Re: Fotografiile mele - Unic
 
Am şi eu o intrebare,pozele cu jackal le ai şi normale sunt curios să văd ceva...;) sper să nu fie ceea ce cred eu....pe viitor,incearcă să iţi editezi pozele TALE !
Şi dacă nu erai tu ,clubu' inferno nu mai era cunoscut ă?Sau ce vrei să zici,stai chill nu avem nevoie de ajutorul nimănui ;) şi aştept cu stupoare pozele needitate cele cu MOM'u !

Unic 08-06-09 21:23

Re: Fotografiile mele - Unic
 
pozele care sunt editate sunt ale mele garantat..daca vrei sa le vezi sunt la sectiune cu 4 tuning action & sound..sau daca nu le vezi pe blog tot la sectiune action & sound...si inca odata NU AM FURAT POZELE NIMANUI!

leonard 08-06-09 22:54

Re: Fotografiile mele - Unic
 
frate da sa mor io , urat mai afceti cu pozele astea , era de ajuns un simplu multumesc din partea lui jakal pe care l-a si primit si atat.....
urat caracter , dupa ce ca omu intr-un fel va promoveaza... ii mai dati si in cap......
si pana la urma daca era ceva de zis trebuia sa o faca jakal nu altii ca e vb de masina lui.


All times are GMT +2. The time now is 19:40.

- Copyright 2026 4Tuning