![]() |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Sa incalzit. asfaltul e uscat pe cele mai importante portiuni, saptamana asta o sa ne intalnim toti membri 4tuning Slobozia(pt mai multe detalii privind locul si ora dati add: "villy_dragosh" si va anunt acolo). Incepeti provocarile.
Eu accept provocare de la orice masina! |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Quote:
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
cand vrei tu!!:lol:
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
villy accepti o provocare de la FHB?
PS: Accept orice provocare de la masini de pana in 100CP dai si mai mult. |
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Sigur!
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
dane...termin cu rodajul...si ne dam;)...neaparat...
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
cum sa nu.abea astept sa vad ce stie alpinul sa faca :)
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
dane...eu mai am cativa km si termin:) adik...urmeaza un drum la breaza:) sambata...si pe urma schimb uleiul si mai fac cateva nebunii:P ...astept sa termini si tu rodajul...si...sa vedem ce pot nebuniile astea:P
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
cum am terminat cu rodajul ne dam,apropo poate sambata treci pe la mine sa ma ajuti sa urc motorul ca nu prea am cu cine.
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
ATS....te astept la urmatoarea intalnire sa terminam ce am inceput mai de mult :D
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
cine se pune cu un audi a4 90cp?Cu mine k sofer?
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Dacia alpine accepta provocarea
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
Quote:
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
baieti am si io o solenza....si vreau neaparat sa ma dau cu o supernova....sa vad care e mai tare......astept oponenti
|
Re: Povocari! Cine vs. Cine?
sn stock vs. slz stock ... castiga supernova ... e mai usoara si are cutia mai bine etajata. eu am avut si sn si slz si mi-a parut rau dupa ce am dat supernova.
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning