Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slobozia (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia.html)
-   -   Povocari! Cine vs. Cine? (https://forum.4tuning.ro/573-slobozia/96300-povocari-vs.html)

Villy ATS 10-02-09 10:36

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Sa incalzit. asfaltul e uscat pe cele mai importante portiuni, saptamana asta o sa ne intalnim toti membri 4tuning Slobozia(pt mai multe detalii privind locul si ora dati add: "villy_dragosh" si va anunt acolo). Incepeti provocarile.
Eu accept provocare de la orice masina!

Sakin 10-02-09 21:20

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by Villy ATS (Post 2053727)
Sa incalzit. asfaltul e uscat pe cele mai importante portiuni, saptamana asta o sa ne intalnim toti membri 4tuning Slobozia(pt mai multe detalii privind locul si ora dati add: "villy_dragosh" si va anunt acolo). Incepeti provocarile.
Eu accept provocare de la orice masina!

ne dam iar ? :)

Villy ATS 27-03-09 17:18

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
cand vrei tu!!:lol:

DannY_SmekeruL 28-03-09 00:39

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
villy accepti o provocare de la FHB?
PS: Accept orice provocare de la masini de pana in 100CP dai si mai mult.

Villy ATS 28-03-09 10:00

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Sigur!

xanderrr 28-03-09 20:44

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
dane...termin cu rodajul...si ne dam;)...neaparat...

DannY_SmekeruL 28-03-09 21:54

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
cum sa nu.abea astept sa vad ce stie alpinul sa faca :)

xanderrr 01-04-09 11:21

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
dane...eu mai am cativa km si termin:) adik...urmeaza un drum la breaza:) sambata...si pe urma schimb uleiul si mai fac cateva nebunii:P ...astept sa termini si tu rodajul...si...sa vedem ce pot nebuniile astea:P

DannY_SmekeruL 01-04-09 14:45

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
cum am terminat cu rodajul ne dam,apropo poate sambata treci pe la mine sa ma ajuti sa urc motorul ca nu prea am cu cine.

Brady VXW 01-04-09 23:04

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
ATS....te astept la urmatoarea intalnire sa terminam ce am inceput mai de mult :D

Stefanemil(il-83-ses) 30-04-09 16:56

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
cine se pune cu un audi a4 90cp?Cu mine k sofer?

DannY_SmekeruL 30-04-09 17:41

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Dacia alpine accepta provocarea

bogdan matei 04-05-09 14:25

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
Quote:

Originally Posted by Stefanemil(il-83-ses) (Post 2279171)
cine se pune cu un audi a4 90cp?Cu mine k sofer?

ce zici de 90 cp?

marius89 22-05-09 08:23

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
baieti am si io o solenza....si vreau neaparat sa ma dau cu o supernova....sa vad care e mai tare......astept oponenti

darkyro77 22-05-09 09:13

Re: Povocari! Cine vs. Cine?
 
sn stock vs. slz stock ... castiga supernova ... e mai usoara si are cutia mai bine etajata. eu am avut si sn si slz si mi-a parut rau dupa ce am dat supernova.


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning