![]() |
yo am inteles ca nu iese singura!!ma apuc acum sa vad daca o sa iasa :D
|
`neatza la toti ! ma bucur sa vad ca doriti sa invatati sa 3dsmax! ok am sa fac si eu un tutorial despre cum se face o janta, cauciuc, si disc de frana! sa vedeti si modul meu de lucru. Sincer mie mi se pare chinuitor sa fac un tutorial cu poze si text etc... am sa incerc sa fac un tutorial video, in care am sa si explic ce si cum pe acolo! sper sa va fie de folos.
Evident problema este timpul ... dar promit cum am timp il fac.in cel mai rau caz pe weekend va fi gata! so, ciao all! |
YEEEE! :dance:
|
nu stiu
nu stiu cum safac la keygen??:D
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
e meserie 3dsmaxu' :D sunt mandru de mine :lol:
|
1 Attachment(s)
hai ca am prins gustul :D
|
arata bine,doar ca mai trebuie sa lucrezi un pic la latimea ei,asa arata ca de caruta :lol: :lol:
|
taz bravo tie :wink: am inceput si eu acum cateva luni ,am facut 3 jenti ,dar m-am lasat ca nu am stiut cum sa fac cu blueprints-urile :cry:
|
te-as ajuta cu placere dar nici eu nu stiu... nu vezi ca rotile arata ca roti de caruta ? :lol:
are dreptate mtg tre' sa le fac mai late... nu mi-am dat seama |
inca sunt incepator... 8)
|
https://img509.imageshack.us/img509/6...alfa1590oi.jpg
:wink: nu-i greu. la inceput pare, dar cu timpul si cu o imaginatie bogata se invata tot :wink: |
Super tare maiestre !!!
:shock: Se vede ca ai avut mare grija la detalii , ai facut riz-urile la cauciucuri, scrisul dp margine etc. Dar in loc sa-ti expui operele si sa ramana toti masca , mai bine ai pune si tu un tutorial ceva facut de tine , ca invatam si noi astia mai amarati ! PS: banuiesc ca la nivelul la care ai ajuns nu iti mai e frica de concurentza !! :wink: |
1 Attachment(s)
invatati si voi din asta :D
acum serios,zilele astea ma apuc de un tutorial k-lumea. |
eu m-am descurcat la janta si cauciuc,am gasit pe net nishye tutoriale dar nu am inteles cum sa aleg din blueprints sa iasa masina in 3d :cry:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:36. |
- Copyright 2026 4Tuning