Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Tuning Solenza (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/9485-tuning-solenza.html)

ionut17 27-03-06 19:34

Re: Tuning solenza
 
24 Attachment(s)
cateva poze

cipri4n 27-03-06 19:53

Re: Tuning solenza
 
tare mashina da` stikeru` ala de pe geamu` din spate.....ii stupid....in rest e tare....jantele ar putea fi mai mari totush`....cea portocalie....prima....

cipri4n 27-03-06 20:00

Re: Tuning solenza
 
eleronu` de pe sulentza albastra e prea tare...sh` jantele....marfa...

Daedalus 27-03-06 23:20

Re: Tuning solenza
 
Super Solenzele, nu toate, dar majoritatea arata chiar f. bine. Cea mai smechera este cea din stanga sus, aia rosie care e inclinata rau, e umblata bine la motor, nu stiu ce a facut tipul la ea dar rupe masinuta aia.

Psycho 27-03-06 23:35

Re: Tuning solenza
 
e mashina lu andu .. area cip evacuare jante ... filtru sport .. am zis k avea k acu nu mai are .. e vanduta

sandrin 29-03-06 10:31

Re: Tuning solenza
 
din toate de mai sus cea mai reusita mi se pare slza albastra, jenti super tari, tobele dau f.bine.
E o slza in cta tot albastra cu jenti albastre si cu niste viniluri pe ea sau tatuaj ceva... prea misto trage motoru, rupe.

Psycho 29-03-06 11:15

Re: Tuning solenza
 
e vorba de solenza lu romeo ?!

bano 29-03-06 15:08

Re: Tuning solenza
 
solnita albastra marfa si aia rosie botu o cam strica an BH cam multe masini tunate bine .si aia rosie din stanga la motor am vazuto

Twenty-One 29-03-06 20:36

Re: Tuning solenza
 
e super, mai ales spatele, dar parca nu merge capota

FIGHET 30-03-06 12:36

Re: Tuning solenza
 
totusi Solenza arata destul de nervoasa cind este tunata chiar mai bine ca o gramada de masini cu pretenti mult mai mari!!!!
SOLENZA CU ADEVARAT SUNT FRUMOASE

MH 20 JAN 30-03-06 12:50

Re: Tuning solenza
 
beton mashina!!!!....felicitari prop.....da ar sa-mi spuna si mie cam la cat la ajuns toata treaba???

tha_nox 30-04-06 01:39

Re: Tuning solenza
 
foarte reusite solenzele..mai ales cea portocalie(nota 10 pt culoare) si cea albastra. La cea portocalie cred ca ar mai trbui lucrat la grila fatza, oglinzi si eventual vreun vinil...

NightClubRacer 30-04-06 01:45

Re: Tuning solenza
 
super tare selectia ta de solenze tunate... ;) la cea portocaliu ar mai trebui lucrat la spate. ;)

sandrin 30-04-06 11:36

Re: Tuning solenza
 
2 Attachment(s)
pe un site am gasit-o.. o alta slz->

NightClubRacer 30-04-06 11:45

Re: Tuning solenza
 
destul de frumusica. Se pare ca era in curs de tuning. :D


All times are GMT +2. The time now is 19:09.

- Copyright 2026 4Tuning