Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnire Constanta (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/94556-intalnire-constanta.html)

GRIGO 21-01-09 10:25

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by Weebo^ (Post 1997211)
poate data viitoare o apuca si ZZZu...oricum seara belea

sa-l trezeasca cineva si pe asta la realitate ....
ne-a nebunit cu zzz-ul lui ....:raving:

alex55 21-01-09 11:32

Re: Intalnire Constanta
 
fiecare lauda ce are...e normal, cine n-are...sta pe bara

GRIGO 21-01-09 15:28

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by alex55 (Post 1998090)
fiecare lauda ce are...e normal, cine n-are...sta pe bara

aham... cum zici tu...

alex55 21-01-09 22:44

Re: Intalnire Constanta
 
si cum n-are temporar sta pe bara :lol::lol:

Weebo^ 26-01-09 22:40

Re: Intalnire Constanta
 
gata de maine nu mai exista statul pe bara pentru mine...
Maine seara la 8 juma in city park la ultimul nivel?

onyxs86 26-01-09 22:46

Re: Intalnire Constanta
 
dute ca venim si noi

LKS 26-01-09 23:06

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by onyxs86 (Post 2013628)
dute ca venim si noi

eu maine sunt bolnav .... :D :D :D

YakuzaXtR 26-01-09 23:57

Re: Intalnire Constanta
 
nu cred ca o sa am benzina....:)) :P

alex55 27-01-09 21:09

Re: Intalnire Constanta
 
si mergand poti sta pe bara 8);)

Andrei_spu 30-01-09 02:58

Re: Intalnire Constanta
 
weebo^ crezi ca o sa venim cand iti merge si tie masina?e criza frate o data la 2 saptamani e suficient.si acum nu prea o sa fim toti yoj`u si vir`u nu mai au asigurari...kara muta mobila cu tasu:))...si xtr`a face sex cu una dintre mame sa zica el care ,ca in fiecare sera are preferinte:)

k4r4 06-02-09 15:18

Re: Intalnire Constanta
 
baietii...o intrevedere ca-ntre comunisti asa in seara asta?

LKS 06-02-09 15:20

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by k4r4 (Post 2043549)
baietii...o intrevedere ca-ntre comunisti asa in seara asta?

facem, eu aduc camera, voi aduceti bidonu :D pe la 9 ?

YakuzaXtR 06-02-09 15:25

Re: Intalnire Constanta
 
prezent si eu .. parcarea mare...sau tot sus unde am stat si aseara!?...aviz amatorilor dornici de intalniri fierbinti cu daci 1300 si 1310 modificate...;)) :P :D

k4r4 06-02-09 15:36

Re: Intalnire Constanta
 
asteptam si lume noua..deci...sa va vedem care ziceati ca vreti sa veniti.

onyxs86 06-02-09 17:31

Re: Intalnire Constanta
 
102 -ul ma lasa exact la city


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning