![]() |
Re: Intalnire Constanta
Quote:
ne-a nebunit cu zzz-ul lui ....:raving: |
Re: Intalnire Constanta
fiecare lauda ce are...e normal, cine n-are...sta pe bara
|
Re: Intalnire Constanta
Quote:
|
Re: Intalnire Constanta
si cum n-are temporar sta pe bara :lol::lol:
|
Re: Intalnire Constanta
gata de maine nu mai exista statul pe bara pentru mine...
Maine seara la 8 juma in city park la ultimul nivel? |
Re: Intalnire Constanta
dute ca venim si noi
|
Re: Intalnire Constanta
Quote:
|
Re: Intalnire Constanta
nu cred ca o sa am benzina....:)) :P
|
Re: Intalnire Constanta
si mergand poti sta pe bara 8);)
|
Re: Intalnire Constanta
weebo^ crezi ca o sa venim cand iti merge si tie masina?e criza frate o data la 2 saptamani e suficient.si acum nu prea o sa fim toti yoj`u si vir`u nu mai au asigurari...kara muta mobila cu tasu:))...si xtr`a face sex cu una dintre mame sa zica el care ,ca in fiecare sera are preferinte:)
|
Re: Intalnire Constanta
baietii...o intrevedere ca-ntre comunisti asa in seara asta?
|
Re: Intalnire Constanta
Quote:
|
Re: Intalnire Constanta
prezent si eu .. parcarea mare...sau tot sus unde am stat si aseara!?...aviz amatorilor dornici de intalniri fierbinti cu daci 1300 si 1310 modificate...;)) :P :D
|
Re: Intalnire Constanta
asteptam si lume noua..deci...sa va vedem care ziceati ca vreti sa veniti.
|
Re: Intalnire Constanta
102 -ul ma lasa exact la city
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning