![]() |
Re: BMW E36 316i
HAI SUS CU EA! 3400E ! ASTEPT OFERTE!
|
Re: BMW E36 316i
3 Attachment(s)
schimb? vectra b 1.6 16v 101..an 96
|
Re: BMW E36 316i
UP!UP! UP!
|
Re: BMW E36 316i
UP! UP! UP! 3350 E! Sus cu ea!
|
Re: BMW E36 316i
Hai sus cu ea! 3300 E! nimeni interesat?
|
Re: BMW E36 316i
un UP pentru curaj!....sa vedem cat ai sa mai lasi...bafta!
|
Re: BMW E36 316i
UP UP UP! Pret special pana luni : 2950 E! de sapt viitoare pretul va fi 3100 E fix, nenegociabil! Hai sus cu ea!
|
Re: BMW E36 316i
UP UP UP! Pret 3100 E! am toate actele necesare inmatricularii, masina are RAR-ul facut, este euro 2!
|
Re: BMW E36 316i
HAI SUS CU EA! Nimeni interesat? Pret 3100 E!
|
Re: BMW E36 316i
Hai sus cu ea! masina e adusa in tara inainte de 15 decembrie si se aplica taxa veche, adica 290 E! UP UP UP!
|
Re: BMW E36 316i
P-asta de unde ai scos-o? Nu conteaza cand aduci masina in tara, se aplica taxa din momentul platii ;)
|
Re: BMW E36 316i
vectra de la semnatura +500 euro ?
|
Re: BMW E36 316i
Quote:
@ turkishcarfan: nu sunt interesat de schimb |
Re: BMW E36 316i
Si cum demonstrezi tu ca ai adus masina in tara pana pe 15.12.2008? Hai sa fim seriosi...
Da si tu un link la un articol/decret/text din lege/orice din care sa reiasa ca ai dreptate. SI DACA ai avea, de ce n-o inmatriculezi? |
Re: BMW E36 316i
ce spune el cu 15 dec e pe bune ! de demonstrat demonstrezi cu contractul de vanzare cumparare !
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:31. |
- Copyright 2026 4Tuning