Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E36 316i (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/93057-bmw-e36-316i.html)

peugeot 206 19-01-09 11:20

Re: BMW E36 316i
 
HAI SUS CU EA! 3400E ! ASTEPT OFERTE!

emyy 19-01-09 12:47

Re: BMW E36 316i
 
3 Attachment(s)
schimb? vectra b 1.6 16v 101..an 96

peugeot 206 22-01-09 20:16

Re: BMW E36 316i
 
UP!UP! UP!

peugeot 206 30-01-09 16:00

Re: BMW E36 316i
 
UP! UP! UP! 3350 E! Sus cu ea!

peugeot 206 03-02-09 20:26

Re: BMW E36 316i
 
Hai sus cu ea! 3300 E! nimeni interesat?

lukhian 03-02-09 23:06

Re: BMW E36 316i
 
un UP pentru curaj!....sa vedem cat ai sa mai lasi...bafta!

peugeot 206 07-02-09 13:29

Re: BMW E36 316i
 
UP UP UP! Pret special pana luni : 2950 E! de sapt viitoare pretul va fi 3100 E fix, nenegociabil! Hai sus cu ea!

peugeot 206 09-02-09 10:14

Re: BMW E36 316i
 
UP UP UP! Pret 3100 E! am toate actele necesare inmatricularii, masina are RAR-ul facut, este euro 2!

peugeot 206 11-02-09 15:02

Re: BMW E36 316i
 
HAI SUS CU EA! Nimeni interesat? Pret 3100 E!

peugeot 206 13-02-09 09:02

Re: BMW E36 316i
 
Hai sus cu ea! masina e adusa in tara inainte de 15 decembrie si se aplica taxa veche, adica 290 E! UP UP UP!

Ciuby 13-02-09 09:46

Re: BMW E36 316i
 
P-asta de unde ai scos-o? Nu conteaza cand aduci masina in tara, se aplica taxa din momentul platii ;)

TurkishCarFan 13-02-09 10:06

Re: BMW E36 316i
 
vectra de la semnatura +500 euro ?

peugeot 206 13-02-09 13:55

Re: BMW E36 316i
 
Quote:

Originally Posted by Ciuby (Post 2063215)
P-asta de unde ai scos-o? Nu conteaza cand aduci masina in tara, se aplica taxa din momentul platii ;)

Prietene, mai uite-te si tu pe la stiri si apoi sa vorbesti;) pt cei care au adus masinile in tara pana pe 15.12.2008 si n-au putut sa le inmatriculeze beneficiaza de o "pasuire" si platesc taxa veche! asa ca hai sus cu ea!
@ turkishcarfan: nu sunt interesat de schimb

Ciuby 13-02-09 13:59

Re: BMW E36 316i
 
Si cum demonstrezi tu ca ai adus masina in tara pana pe 15.12.2008? Hai sa fim seriosi...

Da si tu un link la un articol/decret/text din lege/orice din care sa reiasa ca ai dreptate. SI DACA ai avea, de ce n-o inmatriculezi?

GAby645 13-02-09 14:03

Re: BMW E36 316i
 
ce spune el cu 15 dec e pe bune ! de demonstrat demonstrezi cu contractul de vanzare cumparare !


All times are GMT +2. The time now is 23:27.

- Copyright 2026 4Tuning