![]() |
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
super tare..............................
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
kitch e airbrush`ul, masina in sine arata prea bine
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Quote:
exact asta vroiam sa zic si eu :D |
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
una peste alta, masina arata OK, insa desenele de pe portiere si portiere cam strica aspectul
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Masina e ok.nicidecum kitck!
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
eu zic ca e reusit ...cu exceptia paint-jobului
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
partea din spate a kitului parca are ceva in neregula
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
e kITsCh rau de tot!!un afara de eleronul ala care arata foarte bine...restu e foarte naspa...deci KITSCH!!!
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
urata cu spume... kitsch;)
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
kit`ul e superb (mai putin bara spate) ; rotile merg:) ,dar mai bine arata fara desenele alea :(
-parerea mea:D |
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
:shock:DOOOAAAMNEEEE nu credeam ca o sa vad un asa ASTRA, e ceva DIVIN, crek daca as vedea asa ceva pe strada mas inchina la ea:shock:
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
body kit ul e grav dar croamele si vopseauau sunt prea iesite din comun pt munca depusa e ok
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Body kitul nu se potriveste de nici o culoare pe masina asta la fel si airbrush-u.
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Degajeaza un aer gen "logan"
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
masina pertotal e ok.Se incadreaza perfect in stilul de tuning frantzuzesc, multe astfel de mashini am vazut...nu e asta prima.Elemente kitch nu prea vad , vad doar k multi dintre voi considera paint jobu` kitch.Gresit. Omu poate a avut o tema pe care trebuia sa o respecte , poate d'asta a ales genu asta de paintjob.
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:13. |
- Copyright 2026 4Tuning