Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Tuning frantuzesc pentru Opel Astra (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/91184-tuning-frantuzesc-opel-astra.html)

sphinx 19-09-08 14:25

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
super tare..............................

SKR* 19-09-08 15:39

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
kitch e airbrush`ul, masina in sine arata prea bine

rapid_1923 19-09-08 16:38

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Quote:

Originally Posted by madboy (Post 1761784)
arata frantzuzesc....


exact asta vroiam sa zic si eu :D

ady4sql 19-09-08 18:17

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
una peste alta, masina arata OK, insa desenele de pe portiere si portiere cam strica aspectul

Geox` 19-09-08 21:37

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Masina e ok.nicidecum kitck!

no limits design 19-09-08 22:22

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
eu zic ca e reusit ...cu exceptia paint-jobului

kosmyn_sl65AMG 19-09-08 23:03

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
partea din spate a kitului parca are ceva in neregula

mitza mtb 19-09-08 23:19

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
e kITsCh rau de tot!!un afara de eleronul ala care arata foarte bine...restu e foarte naspa...deci KITSCH!!!

26WRC 19-09-08 23:22

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
urata cu spume... kitsch;)

Claw166 20-09-08 17:27

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
kit`ul e superb (mai putin bara spate) ; rotile merg:) ,dar mai bine arata fara desenele alea :(
-parerea mea:D

mario79 20-09-08 18:08

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
:shock:DOOOAAAMNEEEE nu credeam ca o sa vad un asa ASTRA, e ceva DIVIN, crek daca as vedea asa ceva pe strada mas inchina la ea:shock:

coni 22-09-08 23:29

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
body kit ul e grav dar croamele si vopseauau sunt prea iesite din comun pt munca depusa e ok

*-_Speed_-* 25-09-08 16:53

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Body kitul nu se potriveste de nici o culoare pe masina asta la fel si airbrush-u.

TRX 03-10-08 18:01

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
Degajeaza un aer gen "logan"

keemo 27-11-08 16:41

Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
 
masina pertotal e ok.Se incadreaza perfect in stilul de tuning frantzuzesc, multe astfel de mashini am vazut...nu e asta prima.Elemente kitch nu prea vad , vad doar k multi dintre voi considera paint jobu` kitch.Gresit. Omu poate a avut o tema pe care trebuia sa o respecte , poate d'asta a ales genu asta de paintjob.


All times are GMT +2. The time now is 21:13.

- Copyright 2026 4Tuning