Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   am un golf 1 ce fac DIn el (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/9046-golf-1-fac.html)

dubmaniacks 18-08-06 09:14

Re: am un golf 1 ce fac DIn el
 
moama frate ... te invidiez ;)) golfu meu e inca in garaj ... asteapta vopseaua + motoru ;) si + un interior de piele ;) ... cu motoru ? ai facut ceva? sau urmeaza?

sharky-vw 20-08-06 13:59

Re: am un golf 1 ce fac DIn el
 
motorul este de 1100 cc....are pistoane forjate,supape marite,radiator racire marit,baie ulei aluminiu,evacuare inox 5cm diametrusegmenti goetze,cuzineti federal mogul......si urmeaza 4 carburatoare....va avea..aproape 100 cai :lol:

serjuju 22-08-06 00:33

Re: am un golf 1 ce fac DIn el
 
3 Attachment(s)
am si eu o intrebare se gaseste motor de g60 in ro eu am motor de gti 1.8 dar parca mar tenta ceva mai suparat :D ..numa bine

Turbo110 22-08-06 01:46

Re: am un golf 1 ce fac DIn el
 
da se gasesc dar sunt scumpe si nu prea mai sunt in mintile lor

tristan 22-08-06 06:36

Re: am un golf 1 ce fac DIn el
 
Motor de gasit nu e o problema ..... stiu eu vreo 2 buc....dar problema e ca nu mai au compresor :)

serjuju 22-08-06 18:58

Re: am un golf 1 ce fac DIn el
 
puneti si voi ceva poze sa vad ce golfuletze mai sunt prin romania ceva idei orice ....de "lamaie" ce parere aveti ? numa bine

CJ-01-WOB 24-08-06 22:19

Re: am un golf 1 ce fac DIn el
 
Quote:

Originally Posted by serjuju (Post 528129)
puneti si voi ceva poze sa vad ce golfuletze mai sunt prin romania ceva idei orice ....de "lamaie" ce parere aveti ? numa bine

ba cucule :) lasa G60ciu


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning