![]() |
Re: am un golf 1 ce fac DIn el
moama frate ... te invidiez ;)) golfu meu e inca in garaj ... asteapta vopseaua + motoru ;) si + un interior de piele ;) ... cu motoru ? ai facut ceva? sau urmeaza?
|
Re: am un golf 1 ce fac DIn el
motorul este de 1100 cc....are pistoane forjate,supape marite,radiator racire marit,baie ulei aluminiu,evacuare inox 5cm diametrusegmenti goetze,cuzineti federal mogul......si urmeaza 4 carburatoare....va avea..aproape 100 cai :lol:
|
Re: am un golf 1 ce fac DIn el
3 Attachment(s)
am si eu o intrebare se gaseste motor de g60 in ro eu am motor de gti 1.8 dar parca mar tenta ceva mai suparat :D ..numa bine
|
Re: am un golf 1 ce fac DIn el
da se gasesc dar sunt scumpe si nu prea mai sunt in mintile lor
|
Re: am un golf 1 ce fac DIn el
Motor de gasit nu e o problema ..... stiu eu vreo 2 buc....dar problema e ca nu mai au compresor :)
|
Re: am un golf 1 ce fac DIn el
puneti si voi ceva poze sa vad ce golfuletze mai sunt prin romania ceva idei orice ....de "lamaie" ce parere aveti ? numa bine
|
Re: am un golf 1 ce fac DIn el
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning