Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Valence Tuning Show 2008 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/90443-valence-tuning-show-2008-a.html)

jacksoon 15-09-08 23:14

Re: Valence Tuning Show 2008
 
tare ma..nu stiu cand o sa se fac si la noi showuri dinastea

adut 16-09-08 11:30

Re: Valence Tuning Show 2008
 
masinile dragutze ...nu specatculase, mi se pare mie sau noi avem masini mai frumoase ...

coty_tey 17-09-08 11:03

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Se poarta 206 cu lambo-doors... misto.
Era loc si de mai bine pe scena aia... avem fete mai frumoase ca la francezi...

T u p 3 u 17-09-08 19:46

Re: Valence Tuning Show 2008
 
Foarte tari masinile din Franta! Impresionant show

EclipseTM 19-09-08 01:16

Re: Valence Tuning Show 2008
 
ce imi plac peugeoturile 206 la tining showuri

coni 22-09-08 23:33

Re: Valence Tuning Show 2008
 
opel tunning astra g sunt frumoase cu mici retusuri


All times are GMT +2. The time now is 22:34.

- Copyright 2026 4Tuning