![]() |
Re: Valence Tuning Show 2008
tare ma..nu stiu cand o sa se fac si la noi showuri dinastea
|
Re: Valence Tuning Show 2008
masinile dragutze ...nu specatculase, mi se pare mie sau noi avem masini mai frumoase ...
|
Re: Valence Tuning Show 2008
Se poarta 206 cu lambo-doors... misto.
Era loc si de mai bine pe scena aia... avem fete mai frumoase ca la francezi... |
Re: Valence Tuning Show 2008
Foarte tari masinile din Franta! Impresionant show
|
Re: Valence Tuning Show 2008
ce imi plac peugeoturile 206 la tining showuri
|
Re: Valence Tuning Show 2008
opel tunning astra g sunt frumoase cu mici retusuri
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:34. |
- Copyright 2026 4Tuning