Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - strada (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/90125-machete-lucru-strada.html)

andrew 46 14-11-08 21:02

Re: Macheta in lucru - strada
 
arata foarte frumos
bravo
un proiect reusit

strada 15-11-08 16:12

Re: Macheta in lucru - strada
 
multumesc in curand voi termina si un vw golf 5 dar momentan e nevopsit ....

strada 04-02-09 16:23

Re: Machete in lucru - strada
 
5 Attachment(s)
Proiect nou:FOrd Escort Cosworth 1/24 burago.Macheta este achizitionata de la luci;Ce am facut pana acum:
1.am facut suicide dor deoarece usa nu a avut sistem de prindere
2.am pus o boxa in spate
3.am luat banda de pe geamuri si am inlaturat marckerul negru de pe ele
4.am mutat scaunul soferului mai in fata pentru a putea inchide si deshide usa
Astept sugesti de la voi.
ps:scuzati praful de pe jos casa este intr-o completa renovare.

MR.STILO 04-02-09 18:45

Re: Machete in lucru - strada
 
merg roti mai mari,18" sau 19",eleron gen WRC,interior sport(presuri al,pedalier al,scoici) .am si eu unul la fel8) . succes:lol:

NSL_ADY666 04-02-09 21:29

Re: Machete in lucru - strada
 
hopaaa!!! baieti il termin si eu pe al meu si poate poate facem un battle >:)!
a da si strada mult succes!

strada 05-02-09 18:00

Re: Machete in lucru - strada
 
multumesc pentru amandoi .mr stilo m-am gandit la niste roti si un eleron o sa vina cu timpul .

strada 08-02-09 12:10

Re: Machete in lucru - strada
 
5 Attachment(s)
Proiect nou:
Subaru impretza 1/24 cararama.(multumesc m_power87)
Am pus niste roti noi pe macheta deoarece nu avea dar cred ca le voi schimba.Eleronul este rupt datorita transportului.Astept sfaturi de la voi.

rares 07 10-02-09 16:42

Re: Machete in lucru - strada
 
:drunk:n-a iesit rau miniul.
chear imi place stilul.
bravo, imi faci concurenta.

strada 11-02-09 13:47

Re: Machete in lucru - strada
 
ms rares miniul cred ca in timp va mai suferi ceva schimbari.
ps are cineva niste geanuri de subaru si niste eleroane?

coman razvan 11-02-09 13:49

Re: Machete in lucru - strada
 
Dragule, ti le aduc AICI niste acuze! Nu ai de gand sa raspunzi?

strada 08-08-09 16:26

Re: Machete in lucru - strada
 
2 Attachment(s)
NEW:
Am modificat bara fata la ford,gaura pe care o vedeti in stanga este pentru firul ce va face legatura cu intercoolerul.sper ca intr-un final fordul sa arate ca cel din Pro street.bara este terminata in proportie de 65 % mai am de dat cate-va gauri pentru aerisiri.pun si 2 poze facute cu webcam-ul,va rog scuzati claritatea proasta.

strada 01-09-09 16:30

Re: Machete in lucru - strada
 
9 Attachment(s)
PROIECTE NOI:BMW 745i 1/24 de la welly si trabi 1/32
La bmw am facut si usile spate sa se deschida.si am portbagajul sa se deschida intr-un alt sens.mai am de lipit fetele usilor spate.
Trabi va fi unul retro i-am facut portbagajul mai am de lasat suspensia,de
shimbat vopseaua si de creat un bagaj pe care sa il pun pe portbagaj.

L4uR 01-09-09 17:29

Re: Machete in lucru - strada
 
cu ce te-a suparat septarul?...lasa-l in pace!!!

strada 01-09-09 20:00

Re: Machete in lucru - strada
 
Quote:

Originally Posted by L4uR (Post 2603278)
cu ce te-a suparat septarul?...lasa-l in pace!!!

la ce te referi la usi sau la portbagaj ?usile asa erau de la welly doar am desfacut 3 nituri si i-am facut balamaua

L4uR 01-09-09 22:44

Re: Machete in lucru - strada
 
la eleron...!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 17:23.

- Copyright 2026 4Tuning