![]() |
Re: Macheta in lucru - strada
arata foarte frumos
bravo un proiect reusit |
Re: Macheta in lucru - strada
multumesc in curand voi termina si un vw golf 5 dar momentan e nevopsit ....
|
Re: Machete in lucru - strada
5 Attachment(s)
Proiect nou:FOrd Escort Cosworth 1/24 burago.Macheta este achizitionata de la luci;Ce am facut pana acum:
1.am facut suicide dor deoarece usa nu a avut sistem de prindere 2.am pus o boxa in spate 3.am luat banda de pe geamuri si am inlaturat marckerul negru de pe ele 4.am mutat scaunul soferului mai in fata pentru a putea inchide si deshide usa Astept sugesti de la voi. ps:scuzati praful de pe jos casa este intr-o completa renovare. |
Re: Machete in lucru - strada
merg roti mai mari,18" sau 19",eleron gen WRC,interior sport(presuri al,pedalier al,scoici) .am si eu unul la fel8) . succes:lol:
|
Re: Machete in lucru - strada
hopaaa!!! baieti il termin si eu pe al meu si poate poate facem un battle >:)!
a da si strada mult succes! |
Re: Machete in lucru - strada
multumesc pentru amandoi .mr stilo m-am gandit la niste roti si un eleron o sa vina cu timpul .
|
Re: Machete in lucru - strada
5 Attachment(s)
Proiect nou:
Subaru impretza 1/24 cararama.(multumesc m_power87) Am pus niste roti noi pe macheta deoarece nu avea dar cred ca le voi schimba.Eleronul este rupt datorita transportului.Astept sfaturi de la voi. |
Re: Machete in lucru - strada
:drunk:n-a iesit rau miniul.
chear imi place stilul. bravo, imi faci concurenta. |
Re: Machete in lucru - strada
ms rares miniul cred ca in timp va mai suferi ceva schimbari.
ps are cineva niste geanuri de subaru si niste eleroane? |
Re: Machete in lucru - strada
Dragule, ti le aduc AICI niste acuze! Nu ai de gand sa raspunzi?
|
Re: Machete in lucru - strada
2 Attachment(s)
NEW:
Am modificat bara fata la ford,gaura pe care o vedeti in stanga este pentru firul ce va face legatura cu intercoolerul.sper ca intr-un final fordul sa arate ca cel din Pro street.bara este terminata in proportie de 65 % mai am de dat cate-va gauri pentru aerisiri.pun si 2 poze facute cu webcam-ul,va rog scuzati claritatea proasta. |
Re: Machete in lucru - strada
9 Attachment(s)
PROIECTE NOI:BMW 745i 1/24 de la welly si trabi 1/32
La bmw am facut si usile spate sa se deschida.si am portbagajul sa se deschida intr-un alt sens.mai am de lipit fetele usilor spate. Trabi va fi unul retro i-am facut portbagajul mai am de lasat suspensia,de shimbat vopseaua si de creat un bagaj pe care sa il pun pe portbagaj. |
Re: Machete in lucru - strada
cu ce te-a suparat septarul?...lasa-l in pace!!!
|
Re: Machete in lucru - strada
Quote:
|
Re: Machete in lucru - strada
la eleron...!!!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:23. |
- Copyright 2026 4Tuning