Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - andrew 46 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/89719-machete-lucru-andrew-46-a.html)

B 46 KTO 20-09-08 20:56

Re: machete in lucru-andrew 46
 
trebuie facut ceva si la bara spate :)

andrew 46 21-09-08 09:05

Re: machete in lucru-andrew 46
 
normal
doar nu o las asa
insa ieri am facut pragurile si bara fata si n-am mai avut timp sa o fac pe cea de spate

p.s.-va veni si ea in curand.....

B 46 KTO 21-09-08 09:35

Re: machete in lucru-andrew 46
 
ok ! spor la treaba :)

just_machete 21-09-08 18:07

Re: machete in lucru-andrew 46
 
cu ce ai finisat?:)

andrew 46 21-09-08 18:15

Re: machete in lucru-andrew 46
 
cu chit auto
a iesit bine
insa fost ceva de munca sa stiti

just_machete 22-09-08 10:10

Re: machete in lucru-andrew 46
 
si cu ce ai finisat chit-ul auto :)?

andrew 46 22-09-08 10:14

Re: machete in lucru-andrew 46
 
a
asta ai intrebat defapt
aha
pai cu smircher abraziv prima data,si apoi cu smirgher fin
si a iesit ce ai iesit


p.s.-aprope am terminat interiorul

andrew 46 25-09-08 18:11

Re: machete in lucru-andrew 46
 
6 Attachment(s)
m-am apucat sa reconditionez acest ferrati 1/24
nu era zgariat sau ceva
insa era foarte urat

modificari curente-interior[scaune vopsite][interior mochetat]
-exterior[porbagaj si capota motor imbracate in carbon]

modificari viitoare-exterior[inlocuire jante originale tot cu unele de ferrari da model mai nou]

am pus poze cum era inainte
si poze cum e acum:D

sper sa va placa:twisted:

L4uR 26-09-08 08:58

Re: machete in lucru-andrew 46
 
ala nu se cunoaste drept carbon:)...e prea mare...mai bine ai zice un paint job cu o tema de sah:))...oricum e frumos

andrew 46 26-09-08 11:06

Re: machete in lucru-andrew 46
 
da
pentru scara asta e cam mare
insa e autocolant de carbon

Dark Side 26-09-08 15:22

Re: machete in lucru-andrew 46
 
Ii lipsesc cumva farurile sau vreo piesa de la faruri??
P.S. Carbonul du prea da bine pe un Ferrari de curse clasic,parerea mea.

andrew 46 26-09-08 18:27

Re: machete in lucru-andrew 46
 
da
ii lipsesc farurile care erau detasabile
le-am pus bine

andrew 46 29-09-08 08:50

Re: machete in lucru-andrew 46
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by B 46 KTO (Post 1766293)
trebuie facut ceva si la bara spate :)


weekendul asta am mai avansat cu proiectul ferrari
am terminat bara spate
in centru ,unde este locul mic,liber vor fi evacuarile:twisted:

si am mai pus cateva poze cu masina.... in aer liber...:D:!:

AdY9005 29-09-08 18:22

Re: machete in lucru-andrew 46
 
ai lucrat bine masina bravo numa ca pragurile si barile is exagerat de lungi ........ :shock:

Darius DMS 29-09-08 19:14

Re: machete in lucru-andrew 46
 
a iesit super......best of the best....good luck la finish...


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning