![]() |
Re: machete in lucru-andrew 46
trebuie facut ceva si la bara spate :)
|
Re: machete in lucru-andrew 46
normal
doar nu o las asa insa ieri am facut pragurile si bara fata si n-am mai avut timp sa o fac pe cea de spate p.s.-va veni si ea in curand..... |
Re: machete in lucru-andrew 46
ok ! spor la treaba :)
|
Re: machete in lucru-andrew 46
cu ce ai finisat?:)
|
Re: machete in lucru-andrew 46
cu chit auto
a iesit bine insa fost ceva de munca sa stiti |
Re: machete in lucru-andrew 46
si cu ce ai finisat chit-ul auto :)?
|
Re: machete in lucru-andrew 46
a
asta ai intrebat defapt aha pai cu smircher abraziv prima data,si apoi cu smirgher fin si a iesit ce ai iesit p.s.-aprope am terminat interiorul |
Re: machete in lucru-andrew 46
6 Attachment(s)
m-am apucat sa reconditionez acest ferrati 1/24
nu era zgariat sau ceva insa era foarte urat modificari curente-interior[scaune vopsite][interior mochetat] -exterior[porbagaj si capota motor imbracate in carbon] modificari viitoare-exterior[inlocuire jante originale tot cu unele de ferrari da model mai nou] am pus poze cum era inainte si poze cum e acum:D sper sa va placa:twisted: |
Re: machete in lucru-andrew 46
ala nu se cunoaste drept carbon:)...e prea mare...mai bine ai zice un paint job cu o tema de sah:))...oricum e frumos
|
Re: machete in lucru-andrew 46
da
pentru scara asta e cam mare insa e autocolant de carbon |
Re: machete in lucru-andrew 46
Ii lipsesc cumva farurile sau vreo piesa de la faruri??
P.S. Carbonul du prea da bine pe un Ferrari de curse clasic,parerea mea. |
Re: machete in lucru-andrew 46
da
ii lipsesc farurile care erau detasabile le-am pus bine |
Re: machete in lucru-andrew 46
6 Attachment(s)
Quote:
weekendul asta am mai avansat cu proiectul ferrari am terminat bara spate in centru ,unde este locul mic,liber vor fi evacuarile:twisted: si am mai pus cateva poze cu masina.... in aer liber...:D:!: |
Re: machete in lucru-andrew 46
ai lucrat bine masina bravo numa ca pragurile si barile is exagerat de lungi ........ :shock:
|
Re: machete in lucru-andrew 46
a iesit super......best of the best....good luck la finish...
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning