![]() |
Domne daca e tema.... :raving:
|
Re:
Quote:
|
:)) sa dam sfoara-n tara! :)
|
deci,duminica toata lumea sa fie cu masinile pe aeroport!
|
Sambata 10.12.2005 mare mega intalnire Extreme!(posibil in parc) Poze pt site +inscrieri.PREZENTA OBLIGATORIE! NU SE ACCEPTA ABSENTA....Poate GABu ca nu circula tramvaiele regulat sambata! :roll: :twisted:
|
Bun aja
Da domne da...vedetzi ma VLD`u asta a intrat in paine calumea...bine aja domne` tzine`o tot aja
|
Re: Bun aja
Quote:
|
Se pare ca s-a schimbat modificarea.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
2 Attachment(s)
o masina mai veche in club dar acum mult mai ......EXTREME...!!!
|
uuu
uuuuuusssssssssssssshhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa da domneee....
|
a iesit bomba masina!
Sa o conduci sanatos Pushtiule si fara incidente :( ! :wink: |
Beton, dar am uitat să întreb: la motor are ceva modificat?
|
Superba masina !!
Eleronul este prea tare. Jantele de asemenea Vad ca usile se deschid normal. 10 x Razvane |
Re:
Quote:
hhhhaa poate bravo :oops: |
Quote:
daca nu te duce troaca sa intelegi macar taci ....... :wink: :lol: :lol: :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 07:55. |
- Copyright 2026 4Tuning