![]() |
pt clio symbol se gasesc pe undeva ??
|
Frumos....frumoase....Dk ar aparea si un model inegral cu leduri...ar fi super....MOdelul asta pe fond negru exista?Sunt interesante....Dk s-ar proiecta si niste faruri... custom Logan :)) =))
|
Re:
Quote:
Nu am produs stopurile decat in aceasta varianta cromata dar in curand vom scoate pe piata si faruri tip Angel Eyes ca cele de la BMW... La ce te referi prin \"faruri ... costom LOGAN\"??? Puteti sa veniti in curand la sediul nostru din Splaiul Independentei 319B in curte la IDM din regie sa le admirati pentru ca intradevar sunt frumoase. |
daca ati face si pt clio symbol pun pariu ca ati avea clienti.primul as fi eu.
:D |
Abia astept sa vad farurile...Imi dau seama k stopurile integrale din leduri sunt scumpe dar le-as cumpara imediat (bine...dk o sa-mi plak si designu...)...Eu unu sunt mort dupa tipul asta de stopuri...Si ar fi suuuper dk a-ti face si semnalizatoare fata din leduri incluzand si pozitiile...
faruri...custom LOGAN....nuj chiar la ce ma refeam .... poate la ideea de a avera un logan customized... |
Re:
Quote:
Este f buna ideia cu leduri la semnalizare.. o sa vad ce putem face pentru asta sa vedem avantaje si dezavantaje... ne gandim... |
Re:
Quote:
|
pacat :(
|
pentru alte masini ....eu stiu pentru oltcit nu veti face nici la comanda :cry:
|
Re:
Quote:
|
dar pentru SOLENTZA nu aveti nimic? 8)
|
salut
Cand a aparut Solenza nu a fost asa tam-tam si nu sa facut accesorii tuning iar acum pt \"baragladina\" asta toata lumea a inceput sa scoata cate ceva pt ea ! Romania INTRO TARA DE CACAT TOTU' E' PE DOS TE UITI IN SUS TOTU' MERGE IN JOS ! :twisted:
|
Re: salut
Quote:
Daca inSOLENTZA avea vanzari ca Loganul inchipuieti ca se apuca lumea sa faca tuning si pt ea... Ratiuni economice... daca intelegi ce vreau sa spun... La multi ani mai bine... pt ziua romaniei |
bla bla......
cand le scoateti pe alea pt symbol??? :roll: |
bla,bla,bla....
NICIODATA! |
| All times are GMT +2. The time now is 07:45. |
- Copyright 2026 4Tuning