![]() |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Nu stiu de ce cei de la Lamborghini nu sau luat de viata lor ?
Chiar asa au ajuns sa se faca replici la orice ? |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
E replica lui reventon CLAR!!...Urat din partea polonezilor....
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
lamboo furat clar.
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
o fi el copie, da e frumos !
interesant e sa vedem replica lambo la toata treaba asta ! |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
of :))
sa fure si astia de la dacia un model de dodge viper sau un bugatti :)) sa vezi atunci :X toti pe dacie =)) ieftina si misto |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
nu imi plac copiile
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
arata foarte bine, dar e kitch...:|
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
HOOO plagiatorii:lol::lol::lol:
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
nu mai spuneti voi k e e o mare replica..e una M I C A .
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
should fail
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
arata binisor
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
caroserie de reventon ,motor de audi = un mare fake
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Banuiesc ca in goana ta dupa posturi, pe toate threadurile posibile, nu te-ai gandit ca poti sa te faci de ras pe aici, nu? Banuiesc de asemenea ca nu stiai ca Lamborghini e sub patronajul Audi, nu? Nu stiai ca multe componente Lamborghini sunt de la Audi, nu? E ok, noi te intelegem.
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
iar va minunati la prostii de genu asta|? se vede ca e o modificare in phptoshop al lui reventon. pana si consola centrala este de audi a8, la fel ca pe murcielago
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning