Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/87560-citroen-c6-office-concept-realizat-revista-intersection.html)

kosmyn_sl65AMG 21-08-08 16:48

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
asta cred k ar fi masina pe care si-ar lua-o fantomas nu mafiotii,ei raman tot cu audi A8

Cristy65 27-08-08 00:56

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
Quote:

Originally Posted by razzwan (Post 1699248)
am fost sunt si voi fi un mare fan citroen .... si cu toate astea dak o sa-mi iau unul nu-l voi lua din romania .....

si inca ceva sa va reamintesc ca nici o marca din zilele noastre nu a reusit sa faca o suspensie pneumatica mai buna decat citroen.... asa ca este si o vorba : ciocu mic si joc de glezne .....

da' pornit mai esti.am avut masina frantuzeasca noua si una nemteasca second.nu incape indoiala care e mai buna.aia noua dupa 3 ani a fost praf.
bravo marcii citroen pentru suspensia pneumatica,e tot ce conteaza la masina,daca nu are masina suspensie pneumatica e varza,ce conteaza daca abia se tine pe roti,important e ca are suspensie pneumatica.si mai sunt care compara c6 cu a4...infine
scuze de offtopic
ontopic: imi place masina, imi place ca e mare,discreta,eleganta.dar pozele astea nu arata prea multe detalii.insa nu as achizitiona una de asta in locul unei masini germane,in special mercedes/audi/bmw.

Peugeot_113 07-09-08 23:54

Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
 
nu imi place dekat interioru


All times are GMT +2. The time now is 12:52.

- Copyright 2026 4Tuning