![]() |
Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
asta cred k ar fi masina pe care si-ar lua-o fantomas nu mafiotii,ei raman tot cu audi A8
|
Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
Quote:
bravo marcii citroen pentru suspensia pneumatica,e tot ce conteaza la masina,daca nu are masina suspensie pneumatica e varza,ce conteaza daca abia se tine pe roti,important e ca are suspensie pneumatica.si mai sunt care compara c6 cu a4...infine scuze de offtopic ontopic: imi place masina, imi place ca e mare,discreta,eleganta.dar pozele astea nu arata prea multe detalii.insa nu as achizitiona una de asta in locul unei masini germane,in special mercedes/audi/bmw. |
Re: Citroen C6 Office - concept realizat de revista Intersection
nu imi place dekat interioru
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:52. |
- Copyright 2026 4Tuning