Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - B-81-HVZ (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/87436-e30-81-hvz.html)

xGeorge 06-11-08 13:10

Re: E30 - B-81-HVZ
 
:)) nu ms 4 mii am dat eu pe ea acum 1 an...si sa mai montat kit m technic 2..plus piesele care le`am schimbat..

Preparatul 06-11-08 13:33

Re: E30 - B-81-HVZ
 
ok multumesc frumos spor la treaba!

xGeorge 08-11-08 13:07

Re: E30 - B-81-HVZ
 
2 Attachment(s)
..............

Ingerasul99 08-11-08 13:26

Re: E30 - B-81-HVZ
 
frumoasa achizitia , ii sta bine asa incaltat.

cRbL 09-11-08 09:17

Re: E30 - B-81-HVZ
 
hmmm
vad in poze spalatoria de la trafic greu si prosper parca ?
suntem vecini :P

Bmwaldo 09-11-08 12:34

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1850985)
..............

alegerea ideala. :D sunt grave rau ! O.Z FUTURA !

xGeorge 09-11-08 14:04

Re: E30 - B-81-HVZ
 
2 Attachment(s)
ms .............

xGeorge 19-11-08 22:22

Re: E30 - B-81-HVZ
 
5 Attachment(s)
am reusit sa montez bandourile si pragurile...maine sper sa pun niste poze mai bune..

MARI_NSL 19-11-08 22:36

Re: E30 - B-81-HVZ
 
da parca era mai lasata masina :-? ai inaltato cumva ?

ps . buna treaba cu mtech si cu jantele .. ;)

xGeorge 19-11-08 22:40

Re: E30 - B-81-HVZ
 
a fost pe cric masina si iam facut pozele cand am dat`o jos...pe fata este cu 1cm..mai inalta pt ca sunt amortizoarele noi:( ..pana nu gasesc o suspensie reglabila de ix... nu are rost sa o las mai jos cu arcuri sport si amortizoare de fabrica..daca am pus 2 persoane ..sta pe burta:( sunt in cautari., am gasit dar 800--1000 de euro..

Cipilica 19-11-08 22:57

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Dap. Dupa cum ziceam, o masina bine intretinuta atrage mult mai usor upgrade-uri. Imi place evolutia de pana acum si o sa o urmaresc in continuare cu placere. Idei cred ca ai si tu destule asa ca nu pot decat sa-ti urez succes in continuare. Bafta

xGeorge 19-11-08 23:07

Re: E30 - B-81-HVZ
 
dap idei sunt bani sa fie:D in curand va intra la hibernat ..sper in primavara sa iasa cu un sistem turbo..si o suspensie pe masura.....decand cu criza financiara:) numai ia lumea taxiu:D

Skillzu 20-11-08 08:18

Re: E30 - B-81-HVZ
 
in ce stil e masina cu futura alea.... 8)
respectele mele

mad_mario 21-11-08 15:23

Re: E30 - B-81-HVZ
 
frumos urs ma uitam la el knd m-a oprit politia la vatra luminoasa....(hyundai fara bara )
sa-l stapanesti sanatos !

xGeorge 21-11-08 18:50

Re: E30 - B-81-HVZ
 
ms , te`am vaz pt ce te`a oprit atunci? cred ca au oprit 30 de masini intr`o ora


All times are GMT +2. The time now is 16:02.

- Copyright 2026 4Tuning