Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo :D (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87343-fete-bisericesti-noaptea-strazi-preacuviincioasa-poza-surprinsa-dinamo.html)

Trixi 26-08-08 14:42

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
...am mai mentionat si in alta parte,adevarat ca in legatura cu barbatii,dar,aparent este din ce in ce mai evidenta treaba asta si in lumea celor care nu cuvinta...masculul isi face treaba si poa' sa plece...ca nu mai este mai puternic nici psihic nici fizic sa aiba nevoie femela de el....e nasol,dar asa este.
toata treaba e,ca insecta nu se plinge.

bmwm5 26-08-08 15:05

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
putem discuta aici numai despre CALUGARITA?va roooooooog!

lascarica 26-08-08 15:10

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Quote:

Originally Posted by bmwm5 (Post 1715970)
asta mic din poza mea sta de vreo 3 zile lipit de un perete.o fi murit?sau asteapta prada?

Mort nu este,ei oricum asa vaneaza- stand la panda (ba chiar am impresia ca isi modifica usor culoarea in functie de cea a suprafetei si pozitia in functie de textura suprafetei-ex:funze vs iarba vs.crenguta..daca il vei urmari,vei observa ceva-ceva;) )...directioneaza spre el un gandac dintr-o specie comuna...si nu foarte mare...si vei vedea:)
Denver..hai sa lasam offtopicul,mai ales ca poate aleks a avut timp sa-si formeze propria parere in decursul experientei de viata a celor 10ani pe care-i are in plus;)...Ne putem spune fiecare parerea,fara a fi sarcastici sau acizi in replici,mai ales cand dialogam cu un moderator...din respect pentru munca pe care o presetaza,nu de frica penalizarilor sau altceva.
Multumesc:).

trixi...:lol:..da, ,masculul isi face treaba si poa' sa plece...numai ca in cazul asta de care e vb aici, plecarea se face iesind pe "usa" din dos...mai exact din dosul femelei,dupa ce traverseaza sistemul ei digestiv....:lol:...sau in cel mai bun caz,pleaca fara cateva accesorii vestimentare...cum ar fi: cap, picioare,aripi,...si alte mizilicuri d-astea...:lol:

bmwm5 26-08-08 15:13

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
e cam la 3 metri de pamant,nu prea am cum sa ajung la el,dar o sa incerc...

22VIN 04-10-08 17:23

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
1 Attachment(s)
asta a cam facut poc...

lascarica 04-10-08 18:43

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Daca tu ai "ajutat-o"...prevad ca vei deveni premier:lol:..deci viitor luminos:D...
Acum ,mai in serios..nu stiu daca-i semn bun faptul ca am ajuns sa eliminam orice nu este identic cu noi sau orice la un moment dat ar putea sa ne jeneze ...:(...cred ca ar trebui sa ne fie mult mai frica de burtosii sefi de comisii parlamentare,decat de o sarmana gaza...aia ne pot ucide familiile (indirect...sau direct daca sunt implicate in afaceri ce intersecteaza planurile marete de pe mapele investitorilor din spatele dansilor)..pe cand gaza asta ,nu facea decat sa-si duca mai departe specia,incercand pe cat posibil sa nu intersecteze calea vreunui viteaz...dat fiind faptul ca habitatul ei a fost luat tot de noi...direct prin defrisari si mari cartiere "rezidentiale" pe fiece camp (in care curand-10ani, vor locui greierii si sobolanii) ,or indirect prin substante chimice raspandite din aer peste tot ce este vegetatie aproapiata de zonele cultivate sau urbane.

Psycho 04-10-08 20:11

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1693364)
Sunt din ce in ce mai dese in Bucuresti. Chiar ieri am calcat si eu pe una.
Din ce stiu, fiinta asta se imperecheaza cu masculul, dupa care il omoara. Ma insel?


hahah sunteti nebuni cand am vazut titlul topicului m-am gandit la prostii :))

cat despre calugarita .. mai sunt si cazuri cand masculul scapa ...

stiti bancul cu magicienii :))

asa .. cum ziceam ... uneori mai si scapa masculul

22VIN 05-10-08 00:55

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Quote:

Originally Posted by lascarica (Post 1791910)
Daca tu ai "ajutat-o"...prevad ca vei deveni premier:lol:..deci viitor luminos:D...

nu. nu sunt idiot sa omor ce nu ma deranjeaza. asa am vazut-o pe jos...
singurul mod in care as omora-o ar fi sa ma trezesc cu una pe mine:lol: atunci nu mai tin cont:))
oricum cine a omorat-o a fost un idiot, pentru ca pot sa fac pariu ca nu-l deranja cu nimic

apropo, lascarica, eu cred ca singurul lucru care deosebeste omul de animal in afara de mersul biped e faptul ca omul ucide si din placere

Sasha 05-10-08 01:03

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 1708651)
fiv-ar scarboseniile le-as borsi pe toate... dar tinand cont ca e o specie protejata si pe cale de disparitie (nu ca as duce eu lipsa astora cum as duce lipsa unui animal, dar unora le pasa) ma abtin... asta in cazul in care nu ma trezesc cu una in camera, ca parchet se transforma

idem :? arata a killer:?
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 1792054)
hahah sunteti nebuni cand am vazut titlul topicului m-am gandit la prostii :))

me too =))

morpheusmaster 05-10-08 02:12

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Si eu mam gandit tot la ceva pooorn :)) saraca insecta din ultima poza...oricum...sa ma trezesc cu una din asta pe ceafa ii frec o palma de o ia mama naibii :) In rest...nu ma cunosti...nu te cunosc..:)

driver_xs 16-03-09 09:53

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
apare din cauza climatului tot mai bland. fete bisericesti sunt peste tot, si aici in deva calci vara pe ele


All times are GMT +2. The time now is 20:22.

- Copyright 2026 4Tuning