![]() |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
...am mai mentionat si in alta parte,adevarat ca in legatura cu barbatii,dar,aparent este din ce in ce mai evidenta treaba asta si in lumea celor care nu cuvinta...masculul isi face treaba si poa' sa plece...ca nu mai este mai puternic nici psihic nici fizic sa aiba nevoie femela de el....e nasol,dar asa este.
toata treaba e,ca insecta nu se plinge. |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
putem discuta aici numai despre CALUGARITA?va roooooooog!
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Quote:
Denver..hai sa lasam offtopicul,mai ales ca poate aleks a avut timp sa-si formeze propria parere in decursul experientei de viata a celor 10ani pe care-i are in plus;)...Ne putem spune fiecare parerea,fara a fi sarcastici sau acizi in replici,mai ales cand dialogam cu un moderator...din respect pentru munca pe care o presetaza,nu de frica penalizarilor sau altceva. Multumesc:). trixi...:lol:..da, ,masculul isi face treaba si poa' sa plece...numai ca in cazul asta de care e vb aici, plecarea se face iesind pe "usa" din dos...mai exact din dosul femelei,dupa ce traverseaza sistemul ei digestiv....:lol:...sau in cel mai bun caz,pleaca fara cateva accesorii vestimentare...cum ar fi: cap, picioare,aripi,...si alte mizilicuri d-astea...:lol: |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
e cam la 3 metri de pamant,nu prea am cum sa ajung la el,dar o sa incerc...
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
1 Attachment(s)
asta a cam facut poc...
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Daca tu ai "ajutat-o"...prevad ca vei deveni premier:lol:..deci viitor luminos:D...
Acum ,mai in serios..nu stiu daca-i semn bun faptul ca am ajuns sa eliminam orice nu este identic cu noi sau orice la un moment dat ar putea sa ne jeneze ...:(...cred ca ar trebui sa ne fie mult mai frica de burtosii sefi de comisii parlamentare,decat de o sarmana gaza...aia ne pot ucide familiile (indirect...sau direct daca sunt implicate in afaceri ce intersecteaza planurile marete de pe mapele investitorilor din spatele dansilor)..pe cand gaza asta ,nu facea decat sa-si duca mai departe specia,incercand pe cat posibil sa nu intersecteze calea vreunui viteaz...dat fiind faptul ca habitatul ei a fost luat tot de noi...direct prin defrisari si mari cartiere "rezidentiale" pe fiece camp (in care curand-10ani, vor locui greierii si sobolanii) ,or indirect prin substante chimice raspandite din aer peste tot ce este vegetatie aproapiata de zonele cultivate sau urbane. |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Quote:
hahah sunteti nebuni cand am vazut titlul topicului m-am gandit la prostii :)) cat despre calugarita .. mai sunt si cazuri cand masculul scapa ... stiti bancul cu magicienii :)) asa .. cum ziceam ... uneori mai si scapa masculul |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Quote:
singurul mod in care as omora-o ar fi sa ma trezesc cu una pe mine:lol: atunci nu mai tin cont:)) oricum cine a omorat-o a fost un idiot, pentru ca pot sa fac pariu ca nu-l deranja cu nimic apropo, lascarica, eu cred ca singurul lucru care deosebeste omul de animal in afara de mersul biped e faptul ca omul ucide si din placere |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Quote:
Quote:
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Si eu mam gandit tot la ceva pooorn :)) saraca insecta din ultima poza...oricum...sa ma trezesc cu una din asta pe ceafa ii frec o palma de o ia mama naibii :) In rest...nu ma cunosti...nu te cunosc..:)
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
apare din cauza climatului tot mai bland. fete bisericesti sunt peste tot, si aici in deva calci vara pe ele
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:22. |
- Copyright 2026 4Tuning