Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87304-reprezinta-imaginea-avatarul-vostru.html)

Ingerasul99 18-08-08 23:05

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
avatarul meu e simplu:me cred sau cel putin asa ar trebui sa fie.

Victor_WRC 22-08-08 14:03

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la mine e o masina la care visez de cam mult timp si care s-ar putea sa devina realtitate chiar pana la sharsitul acestui an este un VW Golf 4 v6 2.8l 204 cai:twisted::twisted:

aleks 22-08-08 14:43

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
pai eu vad o butelie de nos si un pispirel mic si galben care scoate fum :lol:
unde-i golful?:)

bmwm5 22-08-08 14:47

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
nu stiu ce a fumat,dar vreau si eu :)

Victor_WRC 22-08-08 15:02

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1709730)
pai eu vad o butelie de nos si un pispirel mic si galben care scoate fum :lol:
unde-i golful?:)

:lol::lol:oups....gata acuma e bine:lol::lol: nu se salvase
Quote:

Originally Posted by bmwm5 (Post 1709743)
nu stiu ce a fumat,dar vreau si eu :)

:lol::lol::mrgreen: mai stii:lol::lol:glumesc

TFK 22-08-08 16:24

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
numele meu de cont :)

RD-Woo 22-08-08 16:38

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
A mea masina
multumit de ea.. ;)

WNS 24-08-08 00:40

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
masina mea

chickenbv 26-08-08 19:44

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
1 Attachment(s)
avataru' meu :arrow:




L.E : scz...nu m`am uitat la ce am uploadat :)

aleks 27-08-08 18:14

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
pai unde e legatura intre gaina(cocosul?)din fotografia de la avatar, si fotografia cu cele 2 jante oz?

CRyS` 27-08-08 20:10

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1702109)
imaginea mea: o sigla de bmw, dupa cum se vede ;)

Heeeeellloooooooo! Da mult mai vorbesti domnule!!! BMW ? Eu vad Mercedes ! :shock:

Sa ma laud .... Ford Focus RS ... masina ce o sa bata toate GTI-urile si RS-urile din Franta, Germania, Anglia, Cehia da are sa fie batuta de Mazda 3 MPS :lol:

aleks 27-08-08 20:39

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1718618)
Heeeeellloooooooo! Da mult mai vorbesti domnule!!! BMW ? Eu vad Mercedes ! :shock:

d'ooh :lol:
evident, aia era si ideea :lol:

Mustang 29-08-08 10:08

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Laptaria lui Enache ... Ceea ce si-ar dori orice barbat de la o femeie. :D
Da...stiu: sunt misogin. Insa ... nu e asa. Daca toate femeile luau acest lucru ca pe o ofensa, nu se mai pozau asa. :D

In fine, polemica asta in alta parte. :D

raulito 29-08-08 21:19

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
visul meu care saper ca se va indeplini odata ce voi luat carnetul :D

Bigu 29-08-08 21:33

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
mai are rost sa dau explicatii?!?!


All times are GMT +2. The time now is 03:10.

- Copyright 2026 4Tuning