Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Gumball 3000 editia 2008 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/87022-gumball-3000-editia-2008-a.html)

no limits design 11-08-08 00:15

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
mda...moarte crunta acolo.......as sta asa zile intregii sa vad masini din astea trecand pe langa mine

JustMeB 11-08-08 00:26

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
foarte tare cursa

am vazut mai toate Gumball de cand au inceput ... cel putin astea de au aparut pe toreents

Brynk 11-08-08 01:18

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
:))
Dubitza aia care zici tu ca e veche participa si anul asta,si prietene nici 10 dacii nu fac cat motoru lu aia ,a fost un filmulet pe youtube mai demult in care era oprita de un politai si a fost luata de radar cu 190 mile MILE /h,nici politaiului nu ia venit sa creada cu cat a fost luata de radar "vechitura" aia;)

Brynk 11-08-08 01:21

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by boropan (Post 1689458)
asta e visu sa particip la cursa asta


taxa de participare este doar dew 60.000 de lire...bafta

Brynk 11-08-08 01:22

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by zed13 (Post 1689341)
A fost acum cativa ani de ex. si un vw Van vechi, s-au dus doar de fun. dece numai supercaruri? din cate stiu taxa de participare e 60.000euro, ori pe masina ori pe persoana nu stiu exact:shock:


Dubitza aia care zici tu ca e veche participa si anul asta,si prietene nici 10 dacii nu fac cat motoru lu aia ,a fost un filmulet pe youtube mai demult in care era oprita de un politai si a fost luata de radar cu 190 mile MILE /h,nici politaiului nu ia venit sa creada cu cat a fost luata de radar "vechitura" aia...
60.000 de lire

ESPinoza 11-08-08 01:28

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Brynk (Post 1689781)
Dubitza aia care zici tu ca e veche participa si anul asta,si prietene nici 10 dacii nu fac cat motoru lu aia ,a fost un filmulet pe youtube mai demult in care era oprita de un politai si a fost luata de radar cu 190 mile MILE /h,nici politaiului nu ia venit sa creada cu cat a fost luata de radar "vechitura" aia...
60.000 de lire

nu e obligatoriu sa ai un super car ca sa participi. daca imi aduc aminte un Citroen 2CV a participat la cursa din 2003 sau 2004 nu mai tin minte. desi rar ajungea la 100km/h
cu toate astea a casitgat premiul de "spirit of the gumball" sau ceva de genul

bogddanel 11-08-08 01:48

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
tare rau 2CV-u
sunt multe supercar-uri, e adevarat, dar se pare ca iti trebuie doar taxa de participare{care din cate am citit nu e deloc mica}, si o masina functionala

adut 11-08-08 09:00

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
referitor la bubitza are motor de nustiu ce Porsche pe ea :D :D
nici in cel mai frumos vis nu as putea sa ma vad participand la un astfel de concurs...foarte tare !!!

dog99 11-08-08 09:46

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
:shock: superbe masini:shock:

Radoo_84 11-08-08 10:37

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
absolut superb

Ozeze 11-08-08 11:00

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
:rolleyes2:rolleyes: mi`am dat comanda la un reventon... cand vine ma duc si eu.

dj_sweat 11-08-08 11:58

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Cine vrea un job ?
link
:)
foarte tare...

boy_wonder 11-08-08 12:38

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
53 Attachment(s)
.....

Cozmescu-Alin 11-08-08 13:56

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
Cred ca acesty 60.000 de euro se duc undeva la o fundatie de caritate si donate unoar oameni saraci sau cu probleme asa ca daca vrei sai donezi oricum ii donai dar nu strica donandui sa participi la asa cursa:> Suma noua ni se pare mare:) dar daca bani astya ii faci intro ora sau doua ore nu ti se pare foarte mare ca si cum teai duce in parculetzu de distractii si tiai lua o fisa la masinutze busitoare:) Frumos Numai bijuterii acolo:X

83 kys 11-08-08 15:48

Re: Gumball 3000 editia 2008
 
numai masini una si una


All times are GMT +2. The time now is 09:04.

- Copyright 2026 4Tuning