![]() |
Re: Gumball 3000 editia 2008
mda...moarte crunta acolo.......as sta asa zile intregii sa vad masini din astea trecand pe langa mine
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
foarte tare cursa
am vazut mai toate Gumball de cand au inceput ... cel putin astea de au aparut pe toreents |
Re: Gumball 3000 editia 2008
:))
Dubitza aia care zici tu ca e veche participa si anul asta,si prietene nici 10 dacii nu fac cat motoru lu aia ,a fost un filmulet pe youtube mai demult in care era oprita de un politai si a fost luata de radar cu 190 mile MILE /h,nici politaiului nu ia venit sa creada cu cat a fost luata de radar "vechitura" aia;) |
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
taxa de participare este doar dew 60.000 de lire...bafta |
Re: Gumball 3000 editia 2008
Quote:
Dubitza aia care zici tu ca e veche participa si anul asta,si prietene nici 10 dacii nu fac cat motoru lu aia ,a fost un filmulet pe youtube mai demult in care era oprita de un politai si a fost luata de radar cu 190 mile MILE /h,nici politaiului nu ia venit sa creada cu cat a fost luata de radar "vechitura" aia... 60.000 de lire |
Re: Gumball 3000 editia 2008
1 Attachment(s)
Quote:
cu toate astea a casitgat premiul de "spirit of the gumball" sau ceva de genul |
Re: Gumball 3000 editia 2008
tare rau 2CV-u
sunt multe supercar-uri, e adevarat, dar se pare ca iti trebuie doar taxa de participare{care din cate am citit nu e deloc mica}, si o masina functionala |
Re: Gumball 3000 editia 2008
referitor la bubitza are motor de nustiu ce Porsche pe ea :D :D
nici in cel mai frumos vis nu as putea sa ma vad participand la un astfel de concurs...foarte tare !!! |
Re: Gumball 3000 editia 2008
:shock: superbe masini:shock:
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
absolut superb
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
:rolleyes2:rolleyes: mi`am dat comanda la un reventon... cand vine ma duc si eu.
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
53 Attachment(s)
.....
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
Cred ca acesty 60.000 de euro se duc undeva la o fundatie de caritate si donate unoar oameni saraci sau cu probleme asa ca daca vrei sai donezi oricum ii donai dar nu strica donandui sa participi la asa cursa:> Suma noua ni se pare mare:) dar daca bani astya ii faci intro ora sau doua ore nu ti se pare foarte mare ca si cum teai duce in parculetzu de distractii si tiai lua o fisa la masinutze busitoare:) Frumos Numai bijuterii acolo:X
|
Re: Gumball 3000 editia 2008
numai masini una si una
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:04. |
- Copyright 2026 4Tuning