Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kidu2006 19-08-08 19:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Ace MNE (Post 1703349)
:D:D:D

Who`s that bitch maaa??:lol::lol::lol:,zici ca erai copilul campiei batut cu stuf si alungat in mlastini:shock:
Iar lucian nastea gemenii aia 3 100%;)
Cat despre DUB,omu padurii8)

Daniel_Toa 19-08-08 21:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ai de capul meu ce am mai ras uitandu-ma la pozele postate de voi, tare de gasca mai sunteti .

DRK*DeSiGn 17-09-08 00:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dappzz...suntem un fel de 2 feluri -=)))) totul se rezuma la caterink unde e kterink hop si INFERNO MOTORSPORT si respectiv ANARCHY :)

DRK*DeSiGn 17-09-08 00:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
haideti fratzilor cu posturile.......nu mai zice nimeni nimik?

johnny325 18-09-08 04:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne pregatim cu poze DRK-ule,sa vezi atunci kterink:)

DRK*DeSiGn 18-09-08 17:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
topicul este cu diverse :) deci putem posta despre orice :D tu ia 19 ani mah?? =))))))

stefan_88 19-09-08 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am si eu o intrebare ... voi unde va intalniti ....ca as veni la o intalnire de-a voastra ...sa fac niste poze ...la masini :)...normal cu conditia ..sa fiti si voi de acord cu asta :)... va multumesc :)

Lucian_GXZ 19-09-08 11:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasa-mi un id de YM pe privat si vorbim acolo :D

kyd_ursu 20-09-08 05:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DRK cand mai editezi niste poze?....k m ai uitat uratule

DRK*DeSiGn 20-09-08 16:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Kyd-ule.....se anuntzao shedintza foto in curand :) Duffy se va ocupa de poze...va fi fotograf mai nou :) (si-a cashtigat azinoapte acest post :)))) )te vom chema pt o noua sesiune :)

daffy duck™ 20-09-08 19:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 1765831)
Kyd-ule.....se anuntzao shedintza foto in curand :) Duffy se va ocupa de poze...va fi fotograf mai nou :) (si-a cashtigat azinoapte acest post :)))) )te vom chema pt o noua sesiune :)

am castigat postu de fotograf al aliantei?!?!?!?!?!?!:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
va multumesc, va multumesc.....


P.S stie careva vreo fabrica unde putem intra cu masinile?

Lucian_GXZ 20-09-08 19:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stiu eu, vorbim pe prv :)

stefan_88 20-09-08 23:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate ....o sa reusesc sa ajung si eu ...sa fac niste poze :)
daca ma primiti :)

DTH 26-09-08 03:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
[QUOTE=daffy duck™;1766062]am castigat postu de fotograf al aliantei?!?!?!?!?!?!:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
va multumesc, va multumesc.....


te bagi tu repede ma ...vrei sa vezi ca fac mai multe poze ca tine??? The dreq !!!! X( !

fotograf al aliantei....bine mah ....vedem noi !!! pei nu bag D40`u la munca + trepiedu :X:X:X:X:X:)))))


bineeeeeeeeee !:))

daffy duck™ 26-09-08 11:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
[QUOTE=MillionDollarBaby;1777009]
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 1766062)
am castigat postu de fotograf al aliantei?!?!?!?!?!?!:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
va multumesc, va multumesc.....


te bagi tu repede ma ...vrei sa vezi ca fac mai multe poze ca tine??? The dreq !!!! X( !

fotograf al aliantei....bine mah ....vedem noi !!! pei nu bag D40`u la munca + trepiedu :X:X:X:X:X:)))))


bineeeeeeeeee !:))



Am nevoie de coleg/a.....te bagi?:D:D


All times are GMT +2. The time now is 20:51.

- Copyright 2026 4Tuning