![]() |
Re: Amplficator in casa
Quote:
|
Re: Amplficator in casa
eu zic ca te complici ...cu toate astea, ramai la alternator si baterie ...eu tineam subwooferu de 200w numa cu alternatoru
|
Re: Amplficator in casa
Quote:
dar ce putere avea amp tau??:?: |
Re: Amplficator in casa
dupa calcule matematice vreo 140 w...redresor pardon
|
Re: Amplficator in casa
Quote:
in viitorul apropiat imi schimb woofer-ul cu un PB de preferat aqm sa vad |
Re: Amplficator in casa
poi ce rost are sa te complici cu atatea chestii ...lasa redresoru si bateria
|
Re: Amplficator in casa
Quote:
|
Re: Amplficator in casa
6 Attachment(s)
update-ul sa produs:twisted:Powerbass S10 275Watt RMS/550Watt Max
si poze:lol: |
Re: Amplficator in casa
De la Iustin cumva? :)
|
Re: Amplficator in casa
nop...e luat din focsani de la sebastian(TICO Focsani:D)
|
Re: Amplficator in casa
De la Sebi deci; sa l stapanesti cu placere :D
|
Re: Amplficator in casa
Quote:
|
Re: Amplficator in casa
Quote:
|
Re: Amplficator in casa
nu stiu de ce va place sa aveti atatea cabluri aiurea , baterie auto si redresor in casa ...
deaia exista amplificatoarele de casa .. :) |
Re: Amplficator in casa
poate din placere , sau poate asta ne permitem unii.....
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning