![]() |
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
Da imi place ca idee si poate as iesi cu el si pe strazi, cred ca dupa masina isi intorc mai multi capul decat dupa un audi tt sau dupa orice alta masina.
A fost construit din funy si in doar 3 zile, iar mai trebui niste retusuri dar eu zic ca pentru cele 3 zile a iesit super comparand cu romania care facea asa ceva intr-o luna la noi doar 3 zile durea sa proecteze asa ceva :)) |
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
dilai...:-D
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
super tare :D:D:D
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
stai pe burta si conduci..:)) o mana pe pedale un pe volan; daca o avea pedale =))
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
Esti prost. Te-ai uitat macar LA POZE ca sa vezi care e pozitia la volan sau ai postat direct, doar ca sa zici ceva ?
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
asta e facuta de amorul artei , va dati seama ca e ft incomod sa mergi cu asa ceva..n-are nici oglinzi..nimic..aiureala..
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
ca in bancu ala: de ce nu se dau melcii cu motocicleta? ca li se dau ochii peste cap=)
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
Eu stiam ca de ce nu se dau melcii cu decapotabile ? Ca li se fâlfâie ochii ! :D
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
Amatori.. inutilitate prin design aberant..
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
De unde apareti ma toti inaptii cu pareri din astea de experti peste noapte? :|
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
Nu stiu de ce se ataca toti asa.. amatori?? nu prea cred.. incearca sa faci tu ceva inedit si dupa aceea comenteaza..
Din ce am vazut in poze, era deschis publicului... mie mi`ar fi placut sa stau acolo 3 zile sa vad cum lucreaza baietii.. Am gasit si un filmulet @ Santa Pod :arrow: https://youtube.com/watch?v=hbcC61GHUCc |
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
Si mie mi-ar fi placut. Si sunt de acord cu tine, nu cred ca sunt asa amatori baietii care au facut proiectul. De ce se ataca toti ? Ca nu stiu sa accepte un proiect 4 fun, ca atat se vrea. Nu o masina care sa intre in productie, nu un supercar, nimic. Si cred ca a fost si greu sa lucreze cu atatia spectatori in jurul lor.
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
intersanta ideea..bv
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
daca maine imi cumpar o volga , o dezechipez si ma dau cu ea pe camp pt distractia mea credeti ca nu s-ar gasi o garla de oameni sa comenteze ca e kitch si ca nu-si are rostul ? se pare ca pe la noi nu se intelege ca unii isi mai indeplinesc si chestiile visate noaptea ...
|
Re: Cel mai scund VW Bus din lume
Eu sunt sigur ca s-ar gasi destul de multi care sa rada de ideea ta si sa spuna ca ai stricat o masina si ca ai facut risipa de bani, bla bla.. pt ca asa sunt oamenii, carcotasi, trebuie sa comenteze orice.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:51. |
- Copyright 2026 4Tuning