Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Ford (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford.html)
-   -   Ford Capri (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford/8503-ford-capri.html)

DASCALUGABRIEL 20-10-05 21:18

CARB
 
nu-i indicat sa umbli si sa modifici socul!de preferat e sa il lasi asa cum e,avind in vedere ca poti regla turatia la care sa iti stea motoru cind este rece!turatia optima-1500-1900-2000 ture!
ca sa faci modificarea socului din soc pe apa pe manual,e cam complicat tre sa modifici carcasa exterioara si nu cred ca se merita!
am avut o pauza mai mare deoarece leaptoapa a stat mai mult prin service in loc sa stea la je acasa!da gata deja sint off-topic

bil1706 20-10-05 21:37

boss
 
pai ...boss eu nu am partea cu apa ( tulumbitza prin care circula apa )
si d'asta zic ca tre sa-i fac ceva

Lupy 22-10-05 19:09

Spor la treaba Bil punete pe treba si gadeste-te la ceva care sa mearga :D

cv-03-btf 24-10-05 08:53

SDf

cv-03-btf 24-10-05 08:54

SDf

cosmineloo 24-10-05 18:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"cv-03-btf\"
SDf

fds

florin_cars 10-01-06 00:02

nu T-fds? :roll:

bil1706 10-01-06 14:37

???
 
WTF ???

bughie 16-01-06 09:44

Ford Capri
 
1 Attachment(s)
PAREREA MEA ESTE SA CONDUCI UN CAPRI SI APOI SA CERI PARERI,ADICA SIGUR NU O SA MAI AI NEVOIE DE PARERILE ALTORA IN ALEGEREA MASINII...[img]

florin_cars 16-01-06 12:30

mai bughie..pai de ce iti vinzi bolidu?? ia zi?? :oops: :lol: :lol: :lol:
spui la om sa conduca Capra..sa nu ceara parerea altora..desi cine are unul..shtie mai multe decat unul ce conduce unul...parerea mea :wink:
N-o VINDEEEE...sau da-o dk chiar trebuie, dar da-mi si mie ceva piese inainte http://bestsmileys.com/lol/4.gif

multe masini seamana la condus...dar e ideea de forma in primul rand, mecanica, intretinere, pe care nu ti-o formezi doar conducand masina respectiva :roll:

Lupy 16-04-06 13:02

Re: Ford Capri
 
Salut , daca tot spuneti ca vindeti niste Capri-uri , sau daca stiti pe cineva care le vinde , macar lasati si voi preturile , sau trimiteti-mi si mie un mail cu mai multe detalii ( [email protected] )

Lupy 16-04-06 13:04

Ford Capri
 
Este un MK 1 de vanzare in Bucuresti pe Bd-ul 1 Mai .... si vrea pe el 3.500

johnny111 17-04-06 22:05

Re: Ford Capri
 
Stie careva vre-un Capri MK III jaf de vanzare? Nu vreau sa dau bani multi pe el. Daca e cazul dau inapoi fieraraia dupa 2 saptamani. Am nevoie de acte pentru recarosare (mi-am adus unul desfacut de dincolo).

tudor1975 12-10-06 22:05

Re: Ford Capri
 
Quote:

Originally Posted by Lupy (Post 219962)
Vreau si eu sa-mi sumpar un Capri ... este o alegere buna ?? sa-mi caut alta masina ??

cine doreste un ford capri inscris plus fff multe piese de schimb?

tudor1975 12-10-06 22:08

Re: Ford Capri
 
il vind deoarece ma pregatesc de plecare in tarile calde astept oferte la 0743999940 sau 0721520542 la 1500 dau tot ceea ce i de ford capri,,, masina mea inscrisa pe mine la care trtebuie lucrat putin plus tot setul de geamuri ,capota punte spate ,,fata ,,2 motoare pe carburatie v6 2 sau 3 cutii viteze plus una in 5 trepte ,,2 3 seturi de faruri..etc etc,, astept oferte


All times are GMT +2. The time now is 19:52.

- Copyright 2026 4Tuning