![]() |
Re: Bugatti Veyron negru mat
Frumoasa....ce poti sa zici....
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
misto mata..desi capota daca e cromata e aiurea
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
vad ca tot apar masini negru mat.........
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
nice..
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
ba da arabi astia isi fac cele mai extarvagante lucruri de pe pamant...bine si la cati bani au.....
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
am vazut discovery channel ca unu a cumparat ferrari enzo si nu ia placut jentile si lea schimbat a facut la comanda si a iesit frumos :) poate ati vazut si voi emisiunea ;)
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
bineinteles ca arata bine
|
E frumos intr-adevar, dar nu extraordinar. Nu ma omor dupa combinatia de culori.
Quote:
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
parerea mea e ca ii sta bine si ruginit numai sa fie al meu
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
e bestial rau de tot ... haine frumoase care ise potrivesc extraordinar ..
|
Re: Bugatti Veyron negru mat
Merge la tzara:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning