Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Raliu de amatori pe cartodrom!!! (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/8470-raliu-amatori-cartodrom.html)

lancerEvo 09-10-05 19:32

apai daca am mers fara apa in radiator...

DACIA-Wrc 09-10-05 19:33

poi am stat cu femeia vietii in loc sa fiu si eu acolo :((

DACIA-Wrc 09-10-05 19:34

poi ce el ii devina ca masina era epava si trebuia casata de mult?
cam acuma vreo 15 ani :))

Crystal81 09-10-05 19:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DACIA-Wrc\"
poi am stat cu femeia vietii in loc sa fiu si eu acolo :((

macar ai facut ceva placut...ca eu , la ora aia, incercam sa imi revin din betia de aseara... :drdodgy:

DACIA-Wrc 09-10-05 20:10

aia fac in fiecare noapte, m`am cam saturat, ea nu :)

Crystal81 09-10-05 20:41

eu nu ma imbat in fiecare seara :D
si de aia cred ca nu m-am saturat........de betie....a fost nasol azi, dar acum , la ora asta ar merge ceva...:D,

PS cred , poate mi se pare, dar suntem cam in afara topicului

Eagle_flyaway 09-10-05 20:58

.... si per total ... mi-o implinit careva visu? s-o rasturnat vreun \"bolid\"? :twisted: :twisted: :twisted:

Clasamentul final : ...... zicetzi!!!! :roll:

strengaritza 10-10-05 01:07

eu zic ca vlad o rupt normele.. si masina.
premiul 1, premiu de popularitate... si de cel mai tare driver de sambata :))
parerea mea...

go! go! go! cal!

DACIA-Wrc 10-10-05 11:50

:) pacat ca n`am fost
s`o duca dracu de tastatura, nu`mi face`ti cadou de ziua mea una buna fara butoane lipsa?
noah, sa revenim, o fo ceva spectaculos?
poze, filme, nimeni nimica?
poi ii posibil asa ceva? :(

strengaritza 11-10-05 09:25

1 Attachment(s)
vlad in actiune!!!

strengaritza 11-10-05 09:31

3 Attachment(s)
..

strengaritza 11-10-05 09:32

2 Attachment(s)
5hj

Eagle_flyaway 11-10-05 15:01

Saraca Dacie!! ... un fel de \"Herbie fully loaded\" ... mai avea un pic si facea si cu ochiu, ops (faru)! :lol: :lol: :lol: LOL

sandrei 11-10-05 15:09

hahahaha...ce strambe ii erau rotile in curba...parca sunt ovale :lol: :lol:

DACIA-Wrc 11-10-05 22:37

bestial da apa de unde o avut ala?


All times are GMT +2. The time now is 20:36.

- Copyright 2026 4Tuning