![]() |
apai daca am mers fara apa in radiator...
|
poi am stat cu femeia vietii in loc sa fiu si eu acolo :((
|
poi ce el ii devina ca masina era epava si trebuia casata de mult?
cam acuma vreo 15 ani :)) |
Re:
Quote:
|
aia fac in fiecare noapte, m`am cam saturat, ea nu :)
|
eu nu ma imbat in fiecare seara :D
si de aia cred ca nu m-am saturat........de betie....a fost nasol azi, dar acum , la ora asta ar merge ceva...:D, PS cred , poate mi se pare, dar suntem cam in afara topicului |
.... si per total ... mi-o implinit careva visu? s-o rasturnat vreun \"bolid\"? :twisted: :twisted: :twisted:
Clasamentul final : ...... zicetzi!!!! :roll: |
eu zic ca vlad o rupt normele.. si masina.
premiul 1, premiu de popularitate... si de cel mai tare driver de sambata :)) parerea mea... go! go! go! cal! |
:) pacat ca n`am fost
s`o duca dracu de tastatura, nu`mi face`ti cadou de ziua mea una buna fara butoane lipsa? noah, sa revenim, o fo ceva spectaculos? poze, filme, nimeni nimica? poi ii posibil asa ceva? :( |
1 Attachment(s)
vlad in actiune!!!
|
3 Attachment(s)
..
|
2 Attachment(s)
5hj
|
Saraca Dacie!! ... un fel de \"Herbie fully loaded\" ... mai avea un pic si facea si cu ochiu, ops (faru)! :lol: :lol: :lol: LOL
|
hahahaha...ce strambe ii erau rotile in curba...parca sunt ovale :lol: :lol:
|
bestial da apa de unde o avut ala?
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:36. |
- Copyright 2026 4Tuning