![]() |
Mosule, sti prea bine ce am vrut sa zic. Si anume ca este facuta DOAR pentru a sta inauntru, intr-o expozitie, sa fie privita si mai ales ascultata. Nu este facuta pentru strada masina aceasta !!! Si tocmai de aia, eu unul NU as merge cu ea... :evil: :evil: :evil:
Dar Honda... tot Honda ramane... :wink: |
pai tocmai pentru ca e unicat merita sa te afisezi cu ea....
io nu m-as mai da jos din ea |
mah ... sincer sa fiu ... cu o masina din aia ... acolo mi-as face patu ... e super faina. ce daca e extravaganta ??? iti place ... nu iti place ... garantat intorci capu! :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:31. |
- Copyright 2026 4Tuning