Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   MODIFICATA!! o sa va placa-astept rasp si parerile voastre (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/847-modificata-placa-astept-rasp-parerile-voastre.html)

Hondarul 12-05-04 21:27

Mosule, sti prea bine ce am vrut sa zic. Si anume ca este facuta DOAR pentru a sta inauntru, intr-o expozitie, sa fie privita si mai ales ascultata. Nu este facuta pentru strada masina aceasta !!! Si tocmai de aia, eu unul NU as merge cu ea... :evil: :evil: :evil:

Dar Honda... tot Honda ramane... :wink:

akimoto 12-05-04 22:21

pai tocmai pentru ca e unicat merita sa te afisezi cu ea....
io nu m-as mai da jos din ea

n0namee 13-05-04 00:19

mah ... sincer sa fiu ... cu o masina din aia ... acolo mi-as face patu ... e super faina. ce daca e extravaganta ??? iti place ... nu iti place ... garantat intorci capu! :D


All times are GMT +2. The time now is 06:31.

- Copyright 2026 4Tuning