Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   intamplari de pe la scl,faculta,servici, fiecare dupa caz... (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/8443-intamplari-scl-faculta-servici-fiecare-caz.html)

BlueEyes 17-10-05 09:00

Doamne cat am mai ras!!!!!!! :):):):):):):) bravo mai ! asha om !
am si eu una ... eram mica si prostutza ... ma uitam in sufragerie la tv .. si ce-i veni lu sormea in cap ... sa sara de pa mas in fotoliu ...... moaaa ce ditrractiv era ptr ea .... am ignorat-o eu cat am ignorat-o si n-am mai putut si am sarit si eu odat` de 2 ri deja devenise funny .. amandoua saream pe cate un fotoliu .... si la un moment dat .. vrand s sar eu mai tare .. si AM reusit !!! CE ?????? sa sparg lustra cu capu` :)):)):)) bineinteles cand a venit maicamea si a vazut din ditamai lustra doar un ciot ... am dat vina pe sor-mea k ea a mai mica :)):)):))

Mustang 17-10-05 10:31

vai da' ce nesimtire... :lol:

SpeedeR 17-10-05 14:48

ce plictisitor e la facultate... :(

SHOGUN-A8 18-10-05 17:22

Quote:

Doamne cat am mai ras!!!!!!! bravo mai ! asha om !
am si eu una ... eram mica si prostutza ... ma uitam in sufragerie la tv .. si ce-i veni lu sormea in cap ... sa sara de pa mas in fotoliu ...... moaaa ce ditrractiv era ptr ea .... am ignorat-o eu cat am ignorat-o si n-am mai putut si am sarit si eu odat` de 2 ri deja devenise funny .. amandoua saream pe cate un fotoliu .... si la un moment dat .. vrand s sar eu mai tare .. si AM reusit !!! CE ?????? sa sparg lustra cu capu` ))) bineinteles cand a venit maicamea si a vazut din ditamai lustra doar un ciot ... am dat vina pe sor-mea k ea a mai mica )))
Super faza :lol: .
PS:trebuie sa facem un club:\"Cei care dau cu capul de obiecte\"



Quote:

ce plictisitor e la facultate...
Te rog nu mai vorbi asa pentru ca imi strici visurile! :lol:

[/quote]

PYT 18-10-05 18:24

visuri sau vise? :P
speeder, lasa tata distreaza-te cat ink poti..

SHOGUN-A8 19-10-05 11:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SHOGUN-A8\"
Quote:

Doamne cat am mai ras!!!!!!! bravo mai ! asha om !
am si eu una ... eram mica si prostutza ... ma uitam in sufragerie la tv .. si ce-i veni lu sormea in cap ... sa sara de pa mas in fotoliu ...... moaaa ce ditrractiv era ptr ea .... am ignorat-o eu cat am ignorat-o si n-am mai putut si am sarit si eu odat` de 2 ri deja devenise funny .. amandoua saream pe cate un fotoliu .... si la un moment dat .. vrand s sar eu mai tare .. si AM reusit !!! CE ?????? sa sparg lustra cu capu` ))) bineinteles cand a venit maicamea si a vazut din ditamai lustra doar un ciot ... am dat vina pe sor-mea k ea a mai mica )))
Super faza :lol: .
PS:trebuie sa facem un club:\"Cei care dau cu capul de obiecte\"



Quote:

ce plictisitor e la facultate...
Te rog nu mai vorbi asa pentru ca imi strici visele! :lol:


SHOGUN-A8 19-10-05 11:23

Re:
 
[quote=\"SHOGUN-A8\"]
Quote:

Doamne cat am mai ras!!!!!!! bravo mai ! asha om !
am si eu una ... eram mica si prostutza ... ma uitam in sufragerie la tv .. si ce-i veni lu sormea in cap ... sa sara de pa mas in fotoliu ...... moaaa ce ditrractiv era ptr ea .... am ignorat-o eu cat am ignorat-o si n-am mai putut si am sarit si eu odat` de 2 ri deja devenise funny .. amandoua saream pe cate un fotoliu .... si la un moment dat .. vrand s sar eu mai tare .. si AM reusit !!! CE ?????? sa sparg lustra cu capu` ))) bineinteles cand a venit maicamea si a vazut din ditamai lustra doar un ciot ... am dat vina pe sor-mea k ea a mai mica )))
Super faza :lol: .
PS:trebuie sa facem un club:\"Cei care dau cu capul de obiecte\"



Quote:

ce plictisitor e la facultate...
NU-mi strica visele! :lol: :lol:

Mustang 19-10-05 12:22

bah sa mor yo ... de 3 zile ne ducem de pomana la scoala :D
adik mergem la scoala...stam 4 ore in care DOAR scriem...si plecam acasa...

luni spre exemplu am facut doar o ora din 5...
ah...si cica suntem a douaspea' si tre' sa ne pregatim pentru bac...sigur...si marmota ce facea ?

andrey2003 19-10-05 12:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
si marmota ce facea ?



.... ore in locu vostru :D

Mustang 19-10-05 12:42

nu...ca aia preda :lol:

SHOGUN-A8 21-10-05 11:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NikeFF\"
visuri sau vise? :P
speeder, lasa tata distreaza-te cat ink poti..


Asa.....
Domnule NikeFF,te-as sfatui sa iti vinzi o pereche de nike-uri si sa iti cumperi un DEX sa vezi cum e pluralul de la cuvantul \"vis\".
Este corect sa spui si visuri si vise. :lol: :lol: :lol:
M-am chinuit atat sa editez celalat mesaj degeaba... :lol:

PYT 21-10-05 12:07

mda, or fi ambele variante valabile, dar in privinta 'aciditatii' replicii tale.. ai grija k devii impertinent si ar fi pacat k te vad baiat versat.. dle \"shogun A8 din roman\" :lol: :lol:

SHOGUN-A8 21-10-05 23:06

Quote:

ai grija k devii impertinent si ar fi pacat k te vad baiat versat.. dle \"shogun A8 din roman\"


:lol: :lol: :lol: Nuuuu...Tu ai inteles gresit mesajul meu...
Eu speram sa te amuzi si tu,nu vroiam sa par impertinent.

steaua23 21-10-05 23:22

eu am la fac profu de drept civil \"cioara\". si pe deasupra e si homo ... asa cred, pt ca la seminar a venit cu prietenu lui... cel putin asa l-a prezentat.
mai e si ingamfat ... enervant ... cu alte cuvinte e bou. o \"cioara\" enervanta :)

SHOGUN-A8 22-10-05 02:41

Vezi poate mai afli ca e si evreu :lol: .


All times are GMT +2. The time now is 15:36.

- Copyright 2026 4Tuning