Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

SEBASTIAN 03-11-05 22:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"topser\"
domnu SEBASTIAN nu credeti ca ati cam impopotonat masina cu abtibilde ? ce e mult strica !
cat despre motor ...de ce nu puneti masina pe dyno ? sa vedem si noi daca e asa cum ati zis , sau poate va e frica ca nu va iesi asa cum v-ati asteptat ?

Daca ar fi o masiona de mers toata ziua pe strada nu as pune abtibilde, dar daca e pt curse afla ca se poarta kichurile de genul asta cu multe abtibilde pe ea.
Pt mine conteaza acum sa fie in linie si sa mearga foarte repede.

SEBASTIAN 05-11-05 14:28

Motorul se concerva si a venit randul transmisiei.
Transmisia va fi de strada cu veleitati sportive de motorsport.
Pretul nu conteaza insa calitatea conteaza enorm.

SEBASTIAN 08-11-05 23:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"topser\"
da asa este ! greseala mea !
oricum respect ptr masina d-nului SEBASTIAN. (cu mici retusuri o sa iasa perfecta) :wink:

Multumesc!
Designul masini mele va fi ceva de genul celei de
Nu-mi plac kiturile incarcate care nu aduc rol functional sau aerodinamic.

SEBASTIAN 09-11-05 08:09

Se va pregati un articol amanuntit care va fi expus pe internet legat de masina mea.
Va rog sa ma scuzati ca nu stau sa raspund la foarte multe pe aici insa timpul imi este pretios.
Informatile oferite vor fi complete dar nu integrale, cine se pricepe intelege cine nu, probabil nu e suficient de intertesat.

SEBASTIAN 09-11-05 08:40

preparator parte mecanica!

SEBASTIAN 09-11-05 08:47

poze ale masinilor lor de curse si cele de strada.
Legacyul negru este al electronistului, are cutie automata si supemodificat.
Are peste 500hp si misca impresionand, prietenul meu Doru imi spunea ca a mers cu el si e mult peste ce facea subarul meu inainte de venirea lor.

SEBASTIAN 09-11-05 09:03

masinuta lor de drag un Datsun-Nissan amarat :lol:

SEBASTIAN 09-11-05 09:06

masinile lor de drift.

Skma 09-11-05 10:11

Quote:

masinuta lor de drag un Datsun-Nissan amarat Laughing
Lol :lol: Si masina de strada e extraordinara :D

SEBASTIAN 09-11-05 10:19

... ceva de prin interiorul dragului

SEBASTIAN 09-11-05 10:24

Omul de baza in comunicarea cu preparatorii.

SEBASTIAN 09-11-05 10:27

O janta pe care ei mi-au recomandato, dar eu am ales tot cu ajutorul lor altceva.

AudiPerformance 09-11-05 11:59

volk racing si in general toate jantele produse de RAYS engineering sunt printre cele mai performante din clasa lor!
daca nu ma insel si tu ai tot volk pe subaru...

buricu 09-11-05 14:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Tocmai ce schimbase si seta suspensia la un SKYLINE GTR R34!

Ala e Skyline R33, nu R34 :wink:

SEBASTIAN 09-11-05 14:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"buricu\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Tocmai ce schimbase si seta suspensia la un SKYLINE GTR R34!

Ala e Skyline R33, nu R34 :wink:

Da e corect si nu am mai corectat.
Stiam ce e in poza mai demult dar nu mai stiam modelul exact si am scris fara sa vad poza inainte de a posta.
Remarca corecta!
Pentru cel care a dat postul anterior il anunt ca nu am Volk modelul CN28 sau alt model din acest brand, le consider prea stradale.


All times are GMT +2. The time now is 22:06.

- Copyright 2026 4Tuning