Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/82864-kit-logan-prostreet-baia.html)

W Y P 09-07-08 22:38

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
asta cam asa este...pozele nu corespund cu realitatea...mie imi place si in poze :lol: bravo felicitari tuturor celor care au lucrat...:peace:

Norby89 10-07-08 00:49

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
E superba. Felicitari . super kit-ul !!

rinflo 10-07-08 16:34

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
as vrea sa stiu de unde se pot achizitiona kit-uri de logan....eu am un logan prestige 1.6 16v si as vrea sa-i pun un kit, ceva de genul celui din poze.....astept niste sugestii si indrumari!

pro street remus 10-07-08 16:41

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by rinflo (Post 1639052)
as vrea sa stiu de unde se pot achizitiona kit-uri de logan....eu am un logan prestige 1.6 16v si as vrea sa-i pun un kit, ceva de genul celui din poze.....astept niste sugestii si indrumari!

Pentru contact telefon 0723-188821 Remus.

adi28 11-07-08 15:02

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
9 Attachment(s)
Dupa cum am promis, acum revin cu poze cu masina finalizata.Sper sa va placa

Norby89 11-07-08 20:16

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
frumoasa intr-adevar! :) sa ai grija de ea.

marcmarian 11-07-08 21:33

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by pro street remus (Post 1635393)
pun cateva poze cu masina lui adi desi nu e gata.

nenea REMUS felicitari, si bafta in continuare.Imi pare bine ca ti -ai scos nasul di colivie.

W Y P 15-07-08 10:01

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
frumoasa masina...sa o stapanesti sanatos si fara incidente ;)

Xel'Naga 16-07-08 10:15

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by adi28 (Post 1640469)
Dupa cum am promis, acum revin cu poze cu masina finalizata.Sper sa va placa

Foarte frumos KITUL dar vezi ca cere niste jante mai mari ;):arrow:
In rest este foarte MARFA, sa o stapanesti SANATOS :D:idea::arrow:

adi28 16-07-08 18:27

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Merci mult pentru complimente.Roti mai mari i-as pune si eu, dar vezi tu.....vesnica problema cu drumurile din Romania, care dupa cum stim toti sunt sub orice critica.Rotile, momentan, vor ramane astea pana, probabil, se va rezolva problema drumurilor, macar la mine in oras.

Bobby boss 21-07-08 15:26

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Frumos Loganu sa fie sanatos:)

Preparatul 30-07-08 18:37

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
frumos dar cu alte jante....nu prea arata bine cu jantele astea..trebuie ceva pe 18 :D

new_cristy 31-07-08 11:22

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
Ce bine ii sta cu kitu asta.......s o stapanesti sanatos si ai grija d ea!!!

cristy_sofy 31-07-08 16:22

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
cat costa kitul asta ????

AnDrEiCa 07-08-08 15:14

Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
 
chiar kt costa kitul asta?dar pentru un logan mcv se poate gasii ceva?


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning