![]() |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
asta cam asa este...pozele nu corespund cu realitatea...mie imi place si in poze :lol: bravo felicitari tuturor celor care au lucrat...:peace:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
E superba. Felicitari . super kit-ul !!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
as vrea sa stiu de unde se pot achizitiona kit-uri de logan....eu am un logan prestige 1.6 16v si as vrea sa-i pun un kit, ceva de genul celui din poze.....astept niste sugestii si indrumari!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
9 Attachment(s)
Dupa cum am promis, acum revin cu poze cu masina finalizata.Sper sa va placa
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
frumoasa intr-adevar! :) sa ai grija de ea.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
frumoasa masina...sa o stapanesti sanatos si fara incidente ;)
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
In rest este foarte MARFA, sa o stapanesti SANATOS :D:idea::arrow: |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Merci mult pentru complimente.Roti mai mari i-as pune si eu, dar vezi tu.....vesnica problema cu drumurile din Romania, care dupa cum stim toti sunt sub orice critica.Rotile, momentan, vor ramane astea pana, probabil, se va rezolva problema drumurilor, macar la mine in oras.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Frumos Loganu sa fie sanatos:)
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
frumos dar cu alte jante....nu prea arata bine cu jantele astea..trebuie ceva pe 18 :D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Ce bine ii sta cu kitu asta.......s o stapanesti sanatos si ai grija d ea!!!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
cat costa kitul asta ????
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
chiar kt costa kitul asta?dar pentru un logan mcv se poate gasii ceva?
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:28. |
- Copyright 2026 4Tuning