Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sondaje Auto (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto.html)
-   -   Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri? (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto/80003-aveti-placea-aveti-placea-pleoape-faruri.html)

~Ada~ 14-07-08 20:58

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Am si nu ma mai pot lipsi de ele,m-am obisnuit atat de mult cu ele incat mi se pare ca arata ridicol masina fara:D

Bogyciu 14-07-08 23:41

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
AM pleoape si sunt o solutie rapida si ieftina pt un look mai agresiv... Va veni si capota prelungita cand voi avea mai mult de 4 zile libere pe luna...

piticu30 17-07-08 10:23

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Arata frumos la o masina,dar mie personal pe a mea nu-mi plac.fiecare cu gusturile lui...

*-_Speed_-* 17-07-08 13:58

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Sincer mai demult imi placea cum dadea pe masinia dar deja m-am saturat si nu-mi mai place. In schimb un bad boy lock m-ar incanta:lol:

dragos2900 20-07-08 17:17

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Nu imi plac pleoapele pe faruri...

Danutz Bratosin 20-07-08 18:58

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
nu am..dar tare mult as vrea:)

Snapy_xxl 20-07-08 19:02

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Quote:

Originally Posted by Jesse (Post 1644437)
pleoapele din capota arata binisor, la corsa-uri merg destul de bine

Quote:

Originally Posted by fasso (Post 1644450)
cum sunt alea "pleoape din capota"?

Cred ca se refera la prelungirea capotei...

:arrow: Am pe masina pleoape care sunt bune momentan. Bad boy look-ul cu prelungirea capotei ar da mult mai bine :D

KillerINC 29-08-08 03:26

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
am votat ca le am montate , dar am mintit ... am dat comanda , a fost trimisa, dar inca nu a ajuns coletul

CmI-user 04-09-08 15:36

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
1 Attachment(s)
da imi plac ...am si montate..

viruszatu1 04-09-08 15:53

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
nu`mi plac, nu se compara cu prelungirea capotei...cum spunea si cineva mai sus ori capota prelungita ori fara...parerea mea :)

coman razvan 04-09-08 17:37

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
2 Attachment(s)
Imi plac, am montate pe Logan! Cele pentru Matiz sunt pe drum!:oops:

PH 33 RNR 04-09-08 23:39

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
imi place dar sa prelungesc capota in viitor...

Messerschmitt 04-09-08 23:42

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Ce curat ai loganu Coman razvan:D:D fain:)

coman razvan 04-09-08 23:55

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Quote:

Originally Posted by Messerschmitt (Post 1733436)
Ce curat ai loganu Coman razvan:D:D fain:)

Multumesc! Asa este tot timpul!8):-P

iulian2476 05-09-08 00:43

Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
 
Tuning de Baltag sarac


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning