![]() |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Am si nu ma mai pot lipsi de ele,m-am obisnuit atat de mult cu ele incat mi se pare ca arata ridicol masina fara:D
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
AM pleoape si sunt o solutie rapida si ieftina pt un look mai agresiv... Va veni si capota prelungita cand voi avea mai mult de 4 zile libere pe luna...
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Arata frumos la o masina,dar mie personal pe a mea nu-mi plac.fiecare cu gusturile lui...
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Sincer mai demult imi placea cum dadea pe masinia dar deja m-am saturat si nu-mi mai place. In schimb un bad boy lock m-ar incanta:lol:
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Nu imi plac pleoapele pe faruri...
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
nu am..dar tare mult as vrea:)
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Quote:
Quote:
:arrow: Am pe masina pleoape care sunt bune momentan. Bad boy look-ul cu prelungirea capotei ar da mult mai bine :D |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
am votat ca le am montate , dar am mintit ... am dat comanda , a fost trimisa, dar inca nu a ajuns coletul
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
1 Attachment(s)
da imi plac ...am si montate..
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
nu`mi plac, nu se compara cu prelungirea capotei...cum spunea si cineva mai sus ori capota prelungita ori fara...parerea mea :)
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
2 Attachment(s)
Imi plac, am montate pe Logan! Cele pentru Matiz sunt pe drum!:oops:
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
imi place dar sa prelungesc capota in viitor...
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Ce curat ai loganu Coman razvan:D:D fain:)
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Quote:
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Tuning de Baltag sarac
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning