![]() |
Re: Cum se Trece de la 3 la 4 prezoane la dacie pareri plsss
Quote:
|
Re: Cum se Trece de la 3 la 4 prezoane la dacie pareri plsss
Exact.
Toata lumea spune ca flanse reprezinta moarte sigura si ca iti ies rotile si fel si fel de ineptii. Flansele sunt o alternativa, poate nu cea mai buna pentru ca sunt destul de grele si piesele care ar trebui schimbate in 5 ani de folosinta, le schimbi precum consumabilele. |
Re: Cum se Trece de la 3 la 4 prezoane la dacie pareri plsss
Quote:
|
Re: Cum se Trece de la 3 la 4 prezoane la dacie pareri plsss
Oricum nu prea ascult eu nebunii din astea ca iti sare roata ca nu mai stiu ce.. asta mi-am propus si asta o sa fac si eu am mers cu 2 prezoane fara sa imi dau seama si nu s-a int. nimik si la o roata din fatza... asa ca asta este... trecerea oricum o fac prin flanse....de 10 cm cu aripi umflate si arcuri taiate ...;)
|
Re: Cum se Trece de la 3 la 4 prezoane la dacie pareri plsss
aaaa stie careva dimensiunea dintre prezoane la dacie???
|
Re: Cum se Trece de la 3 la 4 prezoane la dacie pareri plsss
Quote:
|
Re: Cum se Trece de la 3 la 4 prezoane la dacie pareri plsss
cred ca a vrut sa spuna 10cm aripa umflata, nu flansa ca la 10 cm cred ca o singura flansa ajunge undeva pe la 10kg de bucata:lol:
|
Re: Cum se Trece de la 3 la 4 prezoane la dacie pareri plsss
pai si ce, la 40 de kg in plus, da barile si bancheta spate jos si ajunge la aceeasi greutate din talon.
|
Re: Cum se Trece de la 3 la 4 prezoane la dacie pareri plsss
pana la urma merg sau nu fuzetele de r18 pe dacie?
|
Re: Cum se Trece de la 3 la 4 prezoane la dacie pareri plsss
Quote:
|
Re: Cum se Trece de la 3 la 4 prezoane la dacie pareri plsss
si care ar fi modificarile?
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:54. |
- Copyright 2026 4Tuning