Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Pe data de 10 septembrie intalnire la ora 5:30 la ODN! (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/7972-data-10-septembrie-intalnire-ora-5-30-odn.html)

KAmikazee2005 10-09-05 12:44

SI EU VIN SIGUR :))

Vladutzzz_sv 10-09-05 12:44

intalnire
 
eu voi fi prezent

KAmikazee2005 10-09-05 12:47

hai mai multi! cu curaj oameni! ca nu va mancam :) pana acuma 3 ii bun!

Vladutzzz_sv 10-09-05 13:34

:chainsaw: :2gun: :chainsaw: :2gun:
ce naiba facem 3? sa se mai dea desteptarea si pe la alte persoane

KAmikazee2005 10-09-05 13:38

:censored: :bat: :2gun: :chainsaw: :pistoles: :shakefist :poke: :punch:

Hai mai baietzi trezirea

:censored: :bat: :2gun: :chainsaw: :pistoles: :shakefist :poke: :punch:

sv-84-ADR 10-09-05 14:54

cred ca ne intalnim mai degeaba
daca nu vin liderii de sindicat :)

KAmikazee2005 10-09-05 14:56

EU AM B CU MAI MULTI DIN CLUB! A ZIS STEFAN CA DA SI EL O TURA DE TELEFOANE! MOMENTAN SUNTE 4-5! NE INT STAM JUMA DE ORA SI DACA NU VINE NIMENI ... NA PLECAM!

LaMishto 10-09-05 15:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sv-84-ADR\"
cred ca ne intalnim mai degeaba
daca nu vin liderii de sindicat :)

Cred ca ar trebui sa veniti cat mai multi. Incercati NEAPARAT sa il contactati pe Cristi.

Low_Ridah 10-09-05 15:26

Eu acuma plec .. :D PA! veniti mai multi..

SiLoTh 10-09-05 15:34

vin si eu:D

SV-05-YBG 10-09-05 16:59

Sper ca ati reusit sa va adunati. Daca da sa imi dea Cristi un Bip si il sun eu sa imi spuna daca avea vladutzz cererile de sponsorizare si ce s-a discutat. Sau Andrei.

Low_Ridah 10-09-05 18:57

Na apoi neam adunat cativa Stefan ... am fost destul de multisori .... o sa trec Luni pe la tine sa iti zic ce sa mai discutat .... cred k o sa vina si Kamikaze ... k tre sa mai mergem pe la Sponsori ... :D

KAmikazee2005 10-09-05 19:32

da vin si eu cu tine low :)

SiLoTh 10-09-05 21:19

a fost o intalnire destul de reusita, am fost multi :!:

Vladutzzz_sv 10-09-05 21:38

intalnire
 
Asta asa e, dupa destul de mult timp am reusit sa ne adunam ceva mai multi decat de obicei ceea ce a fost bine. Pana la urma cine merge cu mine luni?


All times are GMT +2. The time now is 08:11.

- Copyright 2026 4Tuning