![]() |
SI EU VIN SIGUR :))
|
intalnire
eu voi fi prezent
|
hai mai multi! cu curaj oameni! ca nu va mancam :) pana acuma 3 ii bun!
|
:chainsaw: :2gun: :chainsaw: :2gun:
ce naiba facem 3? sa se mai dea desteptarea si pe la alte persoane |
:censored: :bat: :2gun: :chainsaw: :pistoles: :shakefist :poke: :punch:
Hai mai baietzi trezirea :censored: :bat: :2gun: :chainsaw: :pistoles: :shakefist :poke: :punch: |
cred ca ne intalnim mai degeaba
daca nu vin liderii de sindicat :) |
EU AM B CU MAI MULTI DIN CLUB! A ZIS STEFAN CA DA SI EL O TURA DE TELEFOANE! MOMENTAN SUNTE 4-5! NE INT STAM JUMA DE ORA SI DACA NU VINE NIMENI ... NA PLECAM!
|
Re:
Quote:
|
Eu acuma plec .. :D PA! veniti mai multi..
|
vin si eu:D
|
Sper ca ati reusit sa va adunati. Daca da sa imi dea Cristi un Bip si il sun eu sa imi spuna daca avea vladutzz cererile de sponsorizare si ce s-a discutat. Sau Andrei.
|
Na apoi neam adunat cativa Stefan ... am fost destul de multisori .... o sa trec Luni pe la tine sa iti zic ce sa mai discutat .... cred k o sa vina si Kamikaze ... k tre sa mai mergem pe la Sponsori ... :D
|
da vin si eu cu tine low :)
|
a fost o intalnire destul de reusita, am fost multi :!:
|
intalnire
Asta asa e, dupa destul de mult timp am reusit sa ne adunam ceva mai multi decat de obicei ceea ce a fost bine. Pana la urma cine merge cu mine luni?
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning