![]() |
Re: Mazda 323 "inflacarata"
mi-ar fi rusine cu ea , sincer mai bine o dacie ingrijita :P
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
un mare kitsch
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
alt c***t, ce dumnezeu se intampla cu lumea?!?!?!?
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
Ce naspa arata fata, cred ca a avut ca model un ......aspirator!:D:D:D:D
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
totusi nu inteleg de ce tobele sunt puse in felul ala, imi explica si mie cineva?
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
mi se pare tiganie , vorba unui forumist , mai bine cu o dacie ingrijita gen WRC
|
Re: Mazda 323 "inflacarata"
bleah............naspa....................bun spoileru fata la maturat babe , caini......:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:57. |
- Copyright 2026 4Tuning