![]() |
Re: Fiat 500 Abarth Asetto Corse
Arata foarte bine masina, adica e simpatica si in acelasi timp foarte nervoasa. Cat despre remarcile gen 'e masina de femei' chiar nu stiu cate femei s-ar descurca cu 200cp.
|
Re: Fiat 500 Abarth Asetto Corse
Quote:
eu unul ma gandesc mai intai de toate la istorie , apreciez asta la o marca , iar 500-le cum am mai spus are o istorie foarte pogata , plus ca este ceva deosebit , ce e deosebit in mazda , opel , suzuki ? nimic , niste masini banale , pe cand 500 ? eu chiar sper pe viitor sa imi adaug la colectie si noul 500 , dar parerea mea sau a orcarui altcuiva nu conteaza , tu le cumperi tu te gandesti ce te aranjeaza mai bine :) PS: striker probabil exista si astfel de femei , dar din afara romaniei |
Re: Fiat 500 Abarth Asetto Corse
Din acest motiv imi place Fiatul mult, dar parca o parte din mine imi spune sa iau sportivul suzuki, si sa tin Manta ca masina retro...
Maine merg la showroomuri si ma decid, o sa postez parerile pro/contra. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:21. |
- Copyright 2026 4Tuning