Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   25 Septembrie 2005 Etapa Ko Racing!!! (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/7753-25-septembrie-2005-etapa-ko-racing.html)

junkie 11-09-05 14:34

OFFTOPIC !!!!!!!! :paper: :paper: :paper:

andreinui 11-09-05 17:39

\"1.67\"

in fiecare ZI :lol: ce altceva mai faci maestre in afara de a citi toate forumurile de pe site??? ma gandesc ca nu postezi pe primul forum pe care-l deschizi
P.S. scuza-mi matematica; la ora la care calculam eu am uitat ca esti de doi ani pe acest forum. ( al 61-lea membru) tre sa fi mandru nu-i asa?

tekno 11-09-05 18:17

mergetzi ma sparge-tzi farfurii zburatoore :lol:

akimoto 11-09-05 18:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"andreinui\"
\"1.67\"
in fiecare ZI :lol: ce altceva mai faci maestre in afara de a citi toate forumurile de pe site??? ma gandesc ca nu postezi pe primul forum pe care-l deschizi

:lol: :lol: asta-i maxim ce poti ?
in alta ordine de idei, esti offtopic kindere
voi n-aveti moderatori p-aici ?

junkie 11-09-05 19:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tekno\"
mergetzi ma sparge-tzi farfurii zburatoore :lol:



sparge`tzi :arrow: greshit

spargetzi :arrow: corect



:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


P.S: sorry pt offtopic da` nu suport oamenii care se dau inteligentzi shi nu sunt :twisted:

tekno 11-09-05 22:20

ma scuzi doamna profesoara, te las pe tine sa fi deshteapta :blahblah: potzi?

andreinui 11-09-05 23:17

deocamdata te vad mai kinder decat kinderii nostri de 18 ani mah :D
hai ca n-are rost sa-mi pun mintea cu tine maestre ca poate iti ies basinile din cap; hai pa
scuze pt offtopic; m-a luat valu'

akimoto 12-09-05 15:11

tekno, ai de sters vreo 2 pagini de abureala
baga mare, nu-ti fie frica de butonu' \"x\"

tekno 12-09-05 17:08

cand o sa am mai mult timp o sa le shterg :)

DaNuTzU' 12-09-05 22:26

akimoto ai calculat gresit e 1.72
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:









scuze de offtopic!!!

strengaritza 13-09-05 02:24

hop si \"eo\" la scandal :) m-am trezit :)
pt \"baiatulcunickulalalung\" (flamanduldeinimiceresti-noroc ca s-a inventat copy paste-ul )
am doua sfaturi. in primul rand, fiindca multi nu va cunosc, nu stiu ce a fost in spatele primei curse care a esuat, faptul ca voi totusi v-ati straduit, si nu a fost vina voastra ca a iesit mai neplacut... e normal ca toata lumea sa va sara in cap.fiti mai atenti! i meen..era un afis, si cateva cuvinte ;)
insa, daca vrei sa ii faci panarame pe toti de pe forum, mai intai verifica-ti postul tau pt care special ti-ai facut user, mai exact semnatura, un mic pleonasm ti-a scapat si inca un \"i\" la sfarsit :D
adica..fara sa te superi, era suficient sa-ti ceri scuze..e de apreciat,,dar fara sa mai iscam scandaluri. poate ca te-am suparat, imi cer scuze. sa fim mai atenti si sa nu sarim un-doi la atac. aparentele insala...universal valabil
- nuiu, fii rau!!!
deci..ne vedem pe 18

alexufo 13-09-05 09:34

scandal ? cum lipsesc de pe forum incepe un scandal .nu va legati de nuiu ca nu are rost ,exact cum a zis el nu il cunoasteti asa ca nu il criticati.

Piry 13-09-05 09:39

de ce vorbesti la plural?

sa nu uitam totusi ca aceasta etapa este special destinata conducatorilor de motociclete.

alexufo 13-09-05 10:02

:twisted:

Laju 14-09-05 00:28

Tare manelistul ala cu \"DUMINECA\".Avand en vede-re ca sintem panararame cari sta-u toata zeua pe calculator...Hop she eu...Asa gresiala nu si face dan neatentee mai...Probabel ca domn-u-l a facut licieul(daca) la scoa-la geniralala numerul paespe din Cernauti...sa-u evedent continuari de study postuniverisiteri la Universetatea de Agricultori cu diploma din Tioltiur.Multuamesc pen-tru atentee...Ma-m bagat se eu aicia si va spun oftecarea mi-a...


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning