![]() |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
varianta 1 :
http://www.eastbay.com/catalog/produ...WORD%20SEARCH/ si cam atat, sa vedem, sper sa fie primele 2 perechi ! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Sefu vezi ca in link-ul ala sunt multe modele de bascheti :) da-mi product number-ul si masura :)
PS : A plecat pe 18.06 eleronul din State :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
vezi ca gresisem, acum e link-ul bun la perechea de adidasi de sus !
ok pt eleron ! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
s-a notat :) multumesc pt incredere !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
stai linistit !
masura 11,5 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
bobby s-au notat :)
UP cu comenzile pt piese si accesorii de pe EBAY |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
nici un raspuns pt mine pana acum ?????
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut, n-a raspuns, acum am dat un mail pentru astea :
http://cgi.ebay.de/SCHWARZE-KLARGLAS...QQcmdZViewItem EDIT : Am primit raspuns : 702 RON adus in tara. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
deci mi-ai trimis si mie comanda pe eastbay ?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
k, e bine, merci !
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Quote:
edit : ia uite aici... http://cgi.ebay.de/SCHEINWERFER-ANGE...QQcmdZViewItem |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@Manniax_YVY
AM dat mail pentru transport. Ti-am dat si add pe messenger. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@Manniax_YVY
785 Ron costa farurile cu tot cu adus. :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Salut , poti sa-mi zici si mie cit ar costa farurile astea cu totul...
http://cgi.ebay.de/ANGEL-EYES-BMW-E3...QQcmdZViewItem ms anticipat |
| All times are GMT +2. The time now is 17:27. |
- Copyright 2026 4Tuning