![]() |
Re: Adunare pe la Campina
Nu cred ca o sa fiu prezent la acesta intalnire din pacate desi niciodata nu se stie .......... dar in schimb lucrez la urmatoarea intalnire NSL sa iasa la fel de frumoasa ca ultima!!!
|
Re: Adunare pe la Campina
Quote:
|
Re: Adunare pe la Campina
Quote:
:lol: |
Re: Adunare pe la Campina
=)) ...kre`kaa ...v`am zis aseara cum sta tb ..dar dupa calculele mele ...o sa pot sa vin :) deci nu va mai agitati` ...
|
Re: Adunare pe la Campina
Si cui i se face mila de mine sa-mii aduca un stiker??:D
|
Re: Adunare pe la Campina
:-P sticker cu???:?::rolleyes2
|
Re: Adunare pe la Campina
Quote:
|
Re: Adunare pe la Campina
iti aduc eu pe ultimul ! alea 2 pe care le-am trimis cred ca nu le mai recuperam
|
Re: Adunare pe la Campina
donu`le tu mai ai sticker`ul ala care mi l-ai promis ?:(
|
Re: Adunare pe la Campina
Am uitat sa specific cu ce .......cu ..4TUNING
|
Re: Adunare pe la Campina
Baieti daca mai aveti stickere cu 4 tunning lasati-i doua lui negocata ca vreau si eu unu si il iau eu d la el!
|
Re: Adunare pe la Campina
Abia astept sa fac tuning pe masina lu tata , sa lipsesc stikerul :wave:
P.S. - Nu mai avem stickere , trebuia sa va luati de la tuning days ! P.S.S. - Maine imi vine aparatura :sad: |
Re: Adunare pe la Campina
:lol::lol::lol: Dabia astept si ii pun si niste banda izoliera pe faruri sa vezi c misto iese!
|
Re: Adunare pe la Campina
Quote:
Baietzi s-ar putea sa amanam plecarea la Campina din cauza vremii... :sad: |
Re: Adunare pe la Campina
cobiti...:chuckel:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:12. |
- Copyright 2026 4Tuning