Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Adunare pe la Campina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/75524-adunare-campina.html)

TheMaax 24-04-08 00:45

Re: Adunare pe la Campina
 
Nu cred ca o sa fiu prezent la acesta intalnire din pacate desi niciodata nu se stie .......... dar in schimb lucrez la urmatoarea intalnire NSL sa iasa la fel de frumoasa ca ultima!!!

kraven_4_all 24-04-08 07:56

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by kast_ACAB (Post 1499151)
:twisted: am echipa cu shantzu :bat::drunk:

...bine kastore ..si ce beti` ?:))

shantzu 24-04-08 07:58

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 1499991)
...bine kastore ..si ce beti` ?:))

havene , vrei s-o iei sus ? :boxing::bat:
:lol:

kraven_4_all 24-04-08 08:14

Re: Adunare pe la Campina
 
=)) ...kre`kaa ...v`am zis aseara cum sta tb ..dar dupa calculele mele ...o sa pot sa vin :) deci nu va mai agitati` ...

negoitacata 24-04-08 10:17

Re: Adunare pe la Campina
 
Si cui i se face mila de mine sa-mii aduca un stiker??:D

kast_ACAB 24-04-08 10:19

Re: Adunare pe la Campina
 
:-P sticker cu???:?::rolleyes2

jakal 24-04-08 10:23

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by kast_ACAB (Post 1500158)
:-P sticker cu???:?::rolleyes2

coca-cola?........:lol::lol:

shantzu 24-04-08 10:24

Re: Adunare pe la Campina
 
iti aduc eu pe ultimul ! alea 2 pe care le-am trimis cred ca nu le mai recuperam

ven`u 24-04-08 12:19

Re: Adunare pe la Campina
 
donu`le tu mai ai sticker`ul ala care mi l-ai promis ?:(

negoitacata 24-04-08 12:55

Re: Adunare pe la Campina
 
Am uitat sa specific cu ce .......cu ..4TUNING

Pugralph 24-04-08 16:53

Re: Adunare pe la Campina
 
Baieti daca mai aveti stickere cu 4 tunning lasati-i doua lui negocata ca vreau si eu unu si il iau eu d la el!

shantzu 24-04-08 17:00

Re: Adunare pe la Campina
 
Abia astept sa fac tuning pe masina lu tata , sa lipsesc stikerul :wave:


P.S. - Nu mai avem stickere , trebuia sa va luati de la tuning days !
P.S.S. - Maine imi vine aparatura :sad:

Pugralph 24-04-08 17:07

Re: Adunare pe la Campina
 
:lol::lol::lol: Dabia astept si ii pun si niste banda izoliera pe faruri sa vezi c misto iese!

DONU' 24-04-08 17:17

Re: Adunare pe la Campina
 
Quote:

Originally Posted by razvan24 (Post 1500365)
donu`le tu mai ai sticker`ul ala care mi l-ai promis ?:(

Il am mah, stai linistit. Ti l-am pastrat.

Baietzi s-ar putea sa amanam plecarea la Campina din cauza vremii... :sad:

kast_ACAB 24-04-08 17:33

Re: Adunare pe la Campina
 
cobiti...:chuckel:


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning